Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR 2 и GTS 2 ще бъдат представени на 22.09
#26

(2020-11-17, 10:17:07)emzo написа:  Да, да не оплюваш продукт, който още не си ползвал !

1. Твоя гледна точка, на твоя мироглед.
2. Отново като 1. Куцо за теб, Зепп поддържа много повече настройки от ГТ серията.
3. Сравняваш различен клас продукти, Хонорчето ти е БТ5+, гтр1 е 4,2
4. Стъклото на ГТР е вдлъбнато и с поставяне на протектор се изравнява с безела.

Изобщо в тема за ГТР2, защо намесваме хуавеи и гтр1 ?

Прав си за това ,нека да го видим като го вземе някой , да речем че коментирам горе долу очакванията ми! 

1.ок 
2.Дай пример кои опции са повече в зепп спрямо хуавей , защото вече нямам спомен от зепп (несъм го ползвал отдавна) 
3.За това си прав , изобщо не съобразих версиите - ако е така рейнджа на гтр е нормално да е по-малък
4.Говоря за стъклото на ГТР2 , на Гтр1 ми е ясно кое какво е , защото го имах до предната седмица

И не виждам грижа да коментираме предния модел , едва ли има тема която да е стерилна и да се говори само за 1 продукт. 
Не поствам за да изпадаме в спорове а в коментарите да избегнем лоши покупки , така че чакаме първия закупил ГТР2 да му се порадваме.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами за пример, в ЗЕПП мога да си задам за всяко приложение, звънене или смс, къстъм паттерн за вибрация.

И най-важното за мен, да не вибрира часовника като луд, докато свети екрана на гсм-а, щом е включен екрана и ползвам телефона, значи виждам нотификациите, няма нужда докато си пиша с 2-3ма души да ми се откача ръката от вибрации.

Друго важно (пак за мен) е възможността да изключа вибрирането при звънене. На мен ми е важно, като влезна в някоя среща.
Цитирай
#28

(2020-11-16, 22:08:13)ivanov_km написа:  Да не забравяме, че GTR синхронизира със Страва, а Хонора и ГТ2 не.

За кой ГТР говорите?
Аз съм с първата версия и не може да се върже със страва?! 
Отделно нямам куик репли или поне не съм намерил начин.
Цитирай
#29

(2020-11-17, 12:20:00)stoycho написа:  За кой ГТР говорите?
Аз съм с първата версия и не може да се върже със страва?! 
Отделно нямам куик репли или поне не съм намерил начин.

Говорим за Гтр който имаш ти , страва тук колегите ще ти напишат къде е опцията в зепп.
А куик реплай може с приложението нотифай и фитнес (зелено), като мисля че отговора ще работи на всички часовници съвместими с нотифай апа и имат мизукален плеър в часовника , защото е интегрирано в него.
Получаваш съобщение , отваряш музикален плеър и вместо песните си избираш темплейти зададени от теб , натискаш плей и се изпраща до човека.

И преди малко видях ,че нотифай апа започват съпорта на Гтр2 и Гтс2 - много добра новина

Notify for Amazfit 10.6.3
- GTR 2 + GTS 2 support
- Solved Stratos 3 workout sync issues
- External heart rate sensor support (workouts)
- Change band date format
Цитирай
#30

(2020-11-17, 12:48:29)sharkybg написа:  Говорим за Гтр който имаш ти , страва тук колегите ще ти напишат къде е опцията в зепп.
А куик реплай може с приложението нотифай и фитнес (зелено), като мисля че отговора ще работи на всички часовници съвместими с нотифай апа и имат мизукален плеър в часовника , защото е интегрирано в него.
Получаваш съобщение , отваряш музикален плеър и вместо песните си избираш темплейти зададени от теб , натискаш плей и се изпраща до човека.

И преди малко видях ,че нотифай апа започват съпорта на Гтр2 и Гтс2 - много добра новина

Notify for Amazfit 10.6.3
- GTR 2 + GTS 2 support
- Solved Stratos 3 workout sync issues
- External heart rate sensor support (workouts)
- Change band date format
Може линк към това нотифай?
Цитирай
#31

(2020-11-17, 15:04:26)stoycho написа:  Може линк към това нотифай?

https://play.google.com/store/apps/detai...c.amazfit1

инсталираш първо това което ще ти дам от гугъл драйв, ресетваш часовника, сдвояваш с тоя апп, след като часовника е сдвоен успешно проверяваш във вътрешната памет на телефона дали се е появила папка freemyband с един файл вътре, ако го има даваш ънинстал на тоя апп без да буташ друго и без да ресетваш часовника. 
Слагаш нотифай от маркета, даваш да търси часовника и цъкаш отметка че няма инсталиран mi fit, след малко търсене засича часовника и си изписва на реда кода от онази папка.
След това си разцъкваш опциите, ако искаш го плати май 6 лв беше еднократно ако искаш го търси кракнато. Аз го ползвам тоя апп още от банд 1 и съпорта им е чук и правят нови неща. 
Ето първия апп: https://drive.google.com/file/d/1vkZGAHX...p=drivesdk
Цитирай
#32

(2020-11-17, 17:42:41)sharkybg написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...c.amazfit1

инсталираш първо това което ще ти дам от гугъл драйв, ресетваш часовника, сдвояваш с тоя апп, след като часовника е сдвоен успешно проверяваш във вътрешната памет на телефона дали се е появила папка freemyband с един файл вътре, ако го има даваш ънинстал на тоя апп без да буташ друго и без да ресетваш часовника. 
Слагаш нотифай от маркета, даваш да търси часовника и цъкаш отметка че няма инсталиран mi fit, след малко търсене засича часовника и си изписва на реда кода от онази папка.
След това си разцъкваш опциите, ако искаш го плати май 6 лв беше еднократно ако искаш го търси кракнато. Аз го ползвам тоя апп още от банд 1 и съпорта им е чук и правят нови неща. 
Ето първия апп: https://drive.google.com/file/d/1vkZGAHX...p=drivesdk
Нищо интересно не открих освен връзка със Страва но с този куц GPS просто няма смисъл.
Сега имам да ресетвам часовник че нищо не му работи като хората...
[-] 1 потребител изказва благодарност на xamstera86 за това мнение:
  • paffkata
Цитирай
#33

Почти 2 месеца по-късно:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1654368
Big Grin
Цитирай
#34

Има ли информация кога ще са налични Amazfit GTS2 и GTR2, ревюто им беше почти преди два месеца...
[-] 1 потребител изказва благодарност на paffkata за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#35

Не видяхте ли темата на колегата, който се е обзавел с GTR2?
Цитирай
#36

Suffer,
Видях, но не посочва откъде го е закупил?
Цитирай
#37

Ами питайте го. Може и на лични, ако се притеснявате, че ще се води реклама
Цитирай
#38

Отговорих му на л.с., точно за да не им правя реклама Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#39

Сдобих се с GTS 2. Купиха ми го от amazon.de, но чак вчера ми го подариха. Много е красив и удобен. От часовника се чува кристално. Отсреща също чуват ясно и силно. Работи перфектно, страхотен е, но батерията е за два дни, а не за седем. По форумите го пише, но не вярвах Шаоми да излъжат. Изключил съм постоянното мерене на пулс.
[-] 3 потребители изказват благодарност на borko197 за това мнение:
  • Be6i4, milstan, suffer
Цитирай
#40

Ако ползваш функцията Always On Display, тя също хаби много батерия.
Цитирай
#41

Наистина ли 2-3 дни само?.. Sad(( то това все едно самсунг Уоч

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#42

Кое от двете устройства е по-добия избор? Като цяло дизайна на GTS-a ме кефи повече, но ако батерията наистина държи 2 дни по-скоро ще се насоча към GTR 2. В момента ползвам Гармин Феникс 5 и искам да го замня за един от тези двата.
Цитирай
#43

2 дни батерия обикновено е типично за устройства с Android/Wear OS

тук по спецификации имаме следното:
GTS 2:
Typical Usage
Battery Life
7 days14
Basic Usage
Battery Life
20 days14
Heavy Usage
Battery Life
3.5 days14

https://www.amazfit.com/en/gts2.html#paramsList

GTR2:

Typical Usage
Battery Life
14 days9
Basic Usage
Battery Life
38 days9
Heavy Usage
Battery Life
6.5 days9

https://www.amazfit.com/en/gtr2.html#paramsList
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • aivanov99
Цитирай
#44

Да, спецификаците ги четох, но исках все пак да каже някой, който го притежава. Ако наистина батерията издържа 5-6 дни, това би ме устроило перфектно. Smile
Цитирай
#45

GTS 2 и GTS 2 mini имат ли китайски версии или са глобални ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)