Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 9 pro купен от България .
#1

Здравейте .Спрял съм се на Redmi note 9 pro, изгледах доста видеа в Youtube, и ми направи впечатление , че в комплектите има силиконов кейс и стъклен протектор сложен на устройството. Интересно ми е тези които ги продават в БГ , дали са окомплектовани по същия начин .Ще бъда благодарен някой да сподели личен опит.А също така преминавайки от Nokia 7 plus  на  Note 9 pro , според вас крачка напред или назад би бил този ход ?!?

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
Аксесоари
#2

Доста голяма крачка е по на пред Redmi note 9 pro.Първо по добър процесор,доста по голяма батерия,и по добра камера.Тук има пълна информация https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...-10217.php А относно дали има калъфче в комплекта,за България повечето телефони нямат,но това не е проблем.
Цитирай
#3

Би трябвало да имат калъф в комплекта. Така си идват фабрично. За Note 9s със сигурност има. Предполагам същото е и за Про-то.
Цитирай
#4

На чист Ноут 9 ,в комплекта има силиконов кейс и фолио залепено на екрана.Би трябвало и на по-скъпите модели да има.
Цитирай
#5

Има силиконов кейс в комплекта!Има и залепен протектор на екрана,но не е стъклен а тип фолио.
Цитирай
#6

Благодаря !

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#7

Здравейте, аз поръчах Note 9 Pro от Бг-сайт. Пристигна със залепен протектор (предполагам обикновен ) ои прозрачен кейс.
Работи отлично за сега

Xiaomi Mi A3   --> Google Pixel 6a
Цитирай
#8

Протектора е фабрично залепен и е "наностъкло".Кейса е силиконов...

Redmi 11s 5G
Цитирай
#9

Под "наностъкло" разбирай станиол/фолио
Big Grin


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Има разлика. Нано стъклото е по-издръжливо на надрасквания и издържа на по-големи натоварвания(удари). Предпазва в пъти по-добре от пластмасовите "протектори". Чисти се по-лесно и не е толкова претенциозно за почистване и поддръжка.
Цитирай
#11

Моя си го взех от Виваком и имаше опушен/тъмен силиконов калъф и фабрично залепено фолио на дисплея. Аз, разбира се го замених със стъклен протектор, но направих грешката да си поръчам такъв, който е с черна рамка. Тя от своя страна съвсем малко реже отстрани дисплея. По-добре изцяло прозрачен стъклен протектор да се сложи.
Цитирай
#12

Аз махнах фабричния протектор на дисплея и си го ползвам така повече от месец и чувството е страхотно. Няма и драскотина по дисплея, нали все пак има горила глас 5.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#13

Фабричния протектор с който идва ,не е фолио. Купих си 2 различни стъкла, и се надявах като се надраска фабричния протектор да го сменя, но уви никакви проблеми. Работя в сферата на услугите и съм в прашна среда. Изтървал съм го няколко пъти. Доуточнявам, че и силиконов протектор съм си купил, но и той седи резерва.
Поръчах всичко заедно с телефона и не очаквах да има в комплекта такива качествени защити като подарък.
Цитирай
#14

Аз като махнах моя протектор ми изглеждаше на фолио, ама като сте казали "наностълко", нека е нано стъкло!

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

И телта е стоманена, ама е тънка и се огъва като варен макарон, но не ползваме конец да си вържем арматурата. Това е образно казано. Да прилича на фолио, но е с различна структура и си върши чудесно работата. Един колега от форума си го беше счупил и повредения участък приличаше на паяжина. При мен единия ъгъл се е надигнал и е грозно зацапан около 6-7 мм. Така скоро и аз ще мога да разбера що за стъкло е, като го тествам без телефон. Ако остане време ще кача снимки от резултата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • Ivan_GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)