Анкета: Използвате ли още запис на разговори? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, но от приложение от трети страни
20.00%
8
20.00%
Да, но с root
5.00%
2
5.00%
Не, откакто го махнаха с Android 9.0
15.00%
6
15.00%
Не, никога не съм го използвал
37.50%
15
37.50%
Не, даже се дразня на хората, които го използват
5.00%
2
5.00%
Да, чрез вградената опция от производителя
17.50%
7
17.50%
Да, чрез приложения, които са налични в Google Play
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли още запис на разговори?
#1

[Изображение: maxresdefault.jpg]

Използвате ли още запис на разговори?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Не!
Дори когато имах възможност да записвам разговори - след 1 - 2 дни ги изтривах, защото са ми безполезни като файлове после.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Да,с външно приложение,направил съм го автоматично да записва,и при нужда си пускам записа за сверка,това е едно удобство.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#4

Да,но с вграденото.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на petar37 за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#5

Да. Вградено си ми е в MIUI рома
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, petar37
Цитирай
#6

А опция "да, с вграден софтуер"?
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#7

А то това само при Xiomi ли остана вградено, ако е така suffer да го добави или някой друг, но при тези, които започват с да.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Не знам при колко марки го има вградено, но е хубаво да го има, защото външните често с едни работят, с други не. А и Шайоми са в топа на най-продаваните устройства (т. е. е доста разпространена функция директно от производителя).
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#9

Никога не ми е било нужно.
Няма кой да записвам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • pepy1
Цитирай
#10

То не е въпроса да се записва с някаква конспиративна цел, а помага в работата като се диктуват имена, адреси, номера и т.н.
[-] 6 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • aivanov1, dyaneff, extremee13, fifth_root, milenvn, oxuboxu
Цитирай
#11

Да ми го пратят по мейла, комунизма мина, да си диктуваме по телефона адреси и именаSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • mcmxiii
Цитирай
#12

(2020-09-20, 20:27:45)Victormihov написа:  Никога не ми е било нужно.
Няма кой да записвам.

И аз така

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

Да го пратят, ама и забравят. Особено разговори с оператори, услуги, където качеството е никакво било - върши работа. Кому пречи изобщо опцията - който не иска - не я активира/не си сваля софтуер.
[-] 5 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • DoryanY, ivanov_km, milenvn, oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#14

Ползвам го когато разговарям с някого и той почне да обяснява важни неща/диктува телефони и искам после на спокойствие да ги прослушам - я с някой кол център, я разговор с някой, който е на Нокия с фенерче и опцията "Прати ми го на месинджър" не работи Big Grin Но да, вградено ми е в рома и го активирам само при нужда.

И да, нека се добави опцията "Да, с вграденото"

Xiaomi 12X 8/256gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на dancho2000 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#15

До колкото знам в Европа е забранено записването без знанието на отсрещния. Xiaomi заобикалят закона като са оставили вратичка със смяна на регионите. За регион в Европа няма запис на разговори.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • NaniG, oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#16

Едно от основните неща, без които не бих си сменил телефона. Само на някой, който му се налага да помни бързо и много много, би разбрал.

Добавете "Да, вградено в fw." (без root на почти всички Samsung, с тайланска sim и reset, има няколко теми)

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#17

На Huawei на андроид 10,вграденото също работи, без ограничения, само не трябва да се слага EMUI 10.1защото вече спира да записва.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#18

@vargala81 е тук е странното... Че аз преди да си флашна Xiaomi.Eu, бях с EU версията (регион България, но с MIUI Dieler-а) и запис на разговори си имах... Докато приятел с Mi 9T Pro (май беше с MI версията) нямаше тази опция...
Та и при тях е някаква боза, но и добре че.... Big Grin Писнало ми е от тези Eвропейски регулации, които ме ограничават така Angry (подобно на ел. тротинетките M365 в Германия, които вече се движат с 20 км/ч.... Bu )

Xiaomi 12X 8/256gb
[-] 2 потребители изказват благодарност на dancho2000 за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#19

(2020-09-20, 22:15:07)dancho2000 написа:  @vargala81 е тук е странното... Че аз преди да си флашна Xiaomi.Eu, бях с EU версията (регион България, но с MIUI Dieler-а) и запис на разговори си имах... Докато приятел с Mi 9T Pro (май беше с MI версията) нямаше тази опция...
Та и при тях е някаква боза, но и добре че.... Big Grin Писнало ми е от тези Eвропейски регулации, които ме ограничават така Angry (подобно на ел. тротинетките M365 в Германия, които вече се движат с 20 км/ч.... Bu )

На Покото от настройки само сменях региона на Индия и ли друг, който не е в Европа и получавах запис на разговори, лицево разпознаване, по теми приложението имаше нещо май и още не помня какво.
Това на глобален ром.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#20

Вграденото
Регион България, стабилен глобален miui 12

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#21

Не. Никога не съм ползвал, нито съм имал нужда от запис на разговори.

1916 
Цитирай
#22

Не използвам запис на разговори и преди и сега. Използват го журналисти, които чакат някой да каже нещо, операторите когато ти звъннат и ти казват, че се записва разговора, но аз да го използвам не виждам смисъл, ако не чуя нещо, мога да пиша по имейл, да се обадя пак. Но да запиша някой и да чакам после да видя записа ми е смешно, ще стане по бързо ако се обадя, това го свързвам по-скоро с изнудване да записвам някой. Не съм за, но и не съм и против.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#23

На мен ми помага много в работата. Звънят ми клиенти за разни поръчки, а аз съм поти в движение, и тогава нямам възможност да записвам. По ми е лесно да прослушам поръчката, от колкото да звъня после да питам. Пък да не говорим че повичето ми клиенти не си знаят имейла, пък камули да ми отговорят. Никога не бих използвал записа с користни цели. Явно не всеки има нужда от запис, но за някой е необходим.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 3 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • dyaneff, milenvn, oxuboxu
Цитирай
#24

Какви са тези клиенти, дето 1 мейл не могат на пратят? Да назначат някой с основно образование поне Smile Smile Smile В предната ми българска фирма вземахме поръчки по телефона, но... беше за кратко. После кой е виновен за грешните размери? Само по мейл, да го има черно на бяло, пък и така можеш винаги да прочетеш отново всичко. Както и да е , отклоних се от темата.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#25

Обикновени търговци, не е фирма, няма офиси, това са обикновени хора които не са на ти с технологиите. Не са без образование, но не използват имейли(само за регистреция). Но както и да е, само оточнявам

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)