Анкета: Използвате ли инструменти за почистване и оптимизиране на вашия компютър/смартфон? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Използвам, дори повече от едно приложение
6.90%
2
6.90%
Използвам само на компютъра си
10.34%
3
10.34%
Използвам само на смартфонаси
13.79%
4
13.79%
Използвах го активно, но вече не виждам никакъв смисъл в тях
17.24%
5
17.24%
Никога не се използвал и нямам такова намерение
41.38%
12
41.38%
Друго
10.34%
3
10.34%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли инструменти за почистване и оптимизиране на вашия ?
#1

[Изображение: b0f2ccf52ebcfb8aed5aae681ac69572-full.png]

                                                    Използвате ли приложения за почистване и оптимизиране на вашия компютър/смартфон?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
Аксесоари
#2

Смартфонът сам си има как да го почистиш, а и аз не го трупам с каквото и да е. А компютъра го оптимизирам аз, допълнителните софтуери са или боклуци, или правят същото, което и аз, че и по-малко.
Цитирай
#3

Да се чисти самSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Телефона не го пипам, компа си го чистя и оптимизирам аз!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Рядко, както телефоните така и компютрите !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#6

При хуавей има вграден оптимизатор,спрял съм автоматичното оптимизиране,от време на време го пускам ръчно,иначе чистя системния кеш при всеки ъпдейт.На лаптопа ръчно.
Цитирай
#7

Използвам 8 приложения за чистене на телефона си.
Скоро може би ще са 11, но мечтата в живота ми е да са 47 приложения, надявам се някой ден да я постигна.
Постоянно следя, чистя и оптимизирам телефона си, така ми минава деня, малко кеш памет да има някъде-НАПРАВО ИЗПЕРКВАМ!
Даже 12 килобайта да е-веднага я чистя!
И после пак проверявам дали има нещо.
И така.
Цитирай
#8

Ти сериозно ли?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

(2020-09-25, 20:03:57)pepy1 написа:  Ти сериозно ли?

Никога не съм бил по-сериозен !
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#10

Rofl_mini Невероятно е!
Цитирай
#11

Зеления е сменил дилъра, или е прекалил със стоенето на слънце през ваканцията Smile
Само аз ли му усещам иронията...
Следя му темата за избор на телефон и чакам да изригне - точно той да иска мнения за избор, деен давач на съвети, и точно за любимата му марка, за която знае От - До...
Smile Скучно му е и нещо крои Smile
Зелен, МИР!

По темата, телефона не го тормозя с безполезни фалшиви програми за оптимизиране - чат пат му чистя кеша и това е.
Компютъра си го оправям сам, а ако нещо се омаже тотално си го преинсталирам - ползвам CCleaner за стари регистри на драйвъри, или за по бързо чистене на хронология.
Цитирай
#12

(2020-09-26, 15:59:48)Vi70 написа:  Зеления е сменил дилъра, или е прекалил със стоенето на слънце през ваканцията Smile
Само аз ли му усещам иронията...

Смешното е, че видимо един не я е усетил.


Vi70 написа:Компютъра си го оправям сам, а ако нещо се омаже тотално си го преинсталирам - ползвам CCleaner за стари регистри на драйвъри, или за по бързо чистене на хронология.

По-добре не я ползвай тази измислица, най-добре се чисти от самия Уиндоус (може да включва Command Prompt и PowerShell).
Цитирай
#13

(2020-09-25, 16:14:14)greensmoke7777 написа:  Използвам 8 приложения за чистене на телефона си.
Скоро може би ще са 11, но мечтата в живота ми е да са 47 приложения, надявам се някой ден да я постигна.
Постоянно следя, чистя и оптимизирам телефона си, така ми минава деня, малко кеш памет да има някъде-НАПРАВО ИЗПЕРКВАМ!
Даже 12 килобайта да е-веднага я чистя!
И после пак проверявам дали има нещо.
И така.

Разбрах те аз тебе Big Grin Big Grin Big Grin

Не си нагъл а си бил просто комик, това е цялата работа, посмях се стабилно на тва мнение Lol

(2020-09-26, 15:59:48)Vi70 написа:  Зеления е сменил дилъра.
Има нещо такова колега Big Grin

По темата:
Вгарденото на MIUI тук таме го пускам когато почва да пада батерията и почне да забива защото Downclock ва процесора.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#14

Само на Уина да зачистя регистъра на няколко месеца...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

Мисля тези дни да тествам Wagnardsoft Tools (Wtools), ще ми е интересно да видя резултата от тази програма.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)