Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Type-C Към 3.5мм за S20, който да работи
#1

Здравейте! 

Снощи си купих това красиво телефонче - S20+ , в сиво ми изглежда уникално... всичко е супер с изключение... на стария ми телефон нямаше проблем с type-c кабела към 3.5 , който имам в колата (плейъра е без bluetooth), той е китайче за 5 лв., но работи над година без проблем. Хем зарежда (свързвам и към запалката), хем и музика пуска. Мислих, че ще работи.

Останах си обаче с мисленето. Ходих то Техномаркет - нямали такива неща, ходих и до Технополис - пробвахме няколко, но всеки път връща "неподдържано устройство" и не дава да се ползва. Със зарядното иначе работи (Baseus е то).

Какво ще препоръчате, което да работи проверено? Гледах някакви техни оригинални преходници, но хем са по 25 лв., хем са само преходник без възможност за зареждане. Не ми е зора в цената, колкото , че за същата няма даже и зареждане. 

Дано имате идеи какво да ползвам, не искам да сменям плейъра, от който иначе съм доволен за такъв с bluetooth само заради това.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си реших проблема с един bluetooth трансмитер, боднат в жака на плейъра. По интернет магазините е пълно с такива. Недостатъкът е, че се появи още един захранващ кабел. Има варианти и с вградена акумулаторна батерия.
Цитирай
#3

(2020-09-21, 21:05:12)dardanov написа:  Аз си реших проблема с един bluetooth трансмитер, боднат в жака на плейъра. По интернет магазините е пълно с такива. Недостатъкът е, че се появи още един захранващ кабел. Има варианти и с вградена акумулаторна батерия.

Да, ама...запалката ми е при пепелника и трябва постоянно да се изважда и да ми се пречка там (който е виждал Audi A6 C5 сериите, Passat от тия години е те така). 

Трябва ми нещо точно такова, каквото ползвах. И 40 лв да е ще ги дам, в крайна сметка не дадох малко и за телефона, но да работи и да може да го зарежда.
Цитирай
#4

Според мен, най-добрият ти вариант е да обикаляш и да пробваш. Провери в някое магазинче с китайски джаджи, обикновено имат доста кабелаци.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#5

Няма да станат обикновените. Трябва да е с вграден DAC. Цените са им от 20 лв. Имайте предвид, че от dac-a зависи и качеството на възпроизвежданата музика /т.е. от качеството му и колко bit-ов е/! примерен: https://www.aliexpress.com/item/40011252...2e0eJ9uF70
Цитирай
#6

И аз търсих нещо подобно и си реших проблема с ето това нещо Тук предполагам ще го има и за други модели коли. Зарежда бързо и не се хлъзга.

Iphone XS Max , Samsung Note 9 512gb
Цитирай
#7

По-скоро си мисля за това: https://www.emag.bg/4smarts-active-usb-c...D55KYWBBM/
До колкото разбирам има DAC и би трябвало да работи. Искам да си го поръчам от тук, знам, че е някой лев повече, ама в крайна сметка като съм имал близо 1700 за такъв телефон ще имам и 50 лв. за преходник. Поне няма да чакам със седмици китайците.

Варианта с трансмитера си го мислих, но запалката е до пепелника (логично де), който се издърпва и трябва постоянно (а не само ако искам да зареждам) да ми стърчи пред скоростния лост и ще ме дразни. Пък

Дали този преходник би работил?
Цитирай
#8

Да. Ще работи. Не съм сигурен обаче, дали ще поддържа PD зареждане.
Цитирай
#9

В крайна сметка реших да сменя плейъра с такъв с bluetooth и отделно да си взема оригиналното зарядно за кола на Samsung, за да си зарежда бързо и в автомобил. Аудиото ще минава безжично и това е то. 21 век сме, искам не искам...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)