Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слушалки Anker Soundcore Life P2
#1

Здравейте,
Купих си тези слушалки:
https://pcmall.bg/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%...0%B8_90996

Много очаквах, но не мога да си наглася звука, моля за помощ. Няма бас, пуснах някакъв еквалайзер в програмата където слушам, еми не мога да го настроя, все ми бучи нещо или звука е като писклив, а и не разбирам и не мога да се оправя. Моля за помощ .
Сега пуснах в youtube, никакъв бас, там мога ли да си го настроя също?
Цитирай
Аксесоари
#2

Еквилайзера пипни и виж има ли разлика. Гледам че е на Flat в момента. Пробвай и на друго устройство как звучат.
Цитирай
#3

Аз имам същите слушалки и не мога да потвърдя наблюденията ти, че нямат бас. Дори на poweramp махнах изцяло повдигането на баса, че да се изкефя максимално на естествения звук.
Да не би да не ти уплътняват тапите в ушите? При мен за оптимален резултат се наложи за 2те слушалки, да ползвам различни размери на гумичките.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#4

За баса от значение е, колко плътно влиза в ушния канал. Пробвай с друг размер тапа/гумичка или както там се казваше.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#5

Или пък фабричен дефект?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#6

Ще пробвам с тапичкитеSmile) Има много размери в кутийката и не се бях замислил. Ще напиша резултата какъв е. Благодаря

Благодаря ви, не съм вярвал, че е тапите може да е проблема. Звука е супер и всичко е наредSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Just за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#7

Според мен е фабричен дефект. С тапичките не помогна поне в моя случай и се свързах с продавачите за съдействие. Все още нямам конкретен отговор, но се надявам скоро да получа решение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)