Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

Очаква се нова модификация на Galaxy S20 FE 4G със Snapdragon 865 вместо Exynos 990.
[Изображение: 1ff4514e16a3.jpg]
Източник:>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
Аксесоари

Galaxy S20 FE LTE със Snapdragon 865 започва да се предлага в някои страни включително Малайзия и Виетнам.

[Изображение: fdacda06d21e.png]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Здравейте. Колебая се между s20 fe и а72. Ако е s20 fe, то препоръчвате да бъде 5g заради снапдрагона. С такъв процесор го намерих в смартф@нбг.ком, но не знам доколко са читави и откъм гаранция на устройството по-късно. Ако имате някакви съвети ще се радвам да ги чуя или опит с този сайт.
Цитирай

(2021-05-05, 18:58:14)ani128 написа:  ...Колебая се между s20 fe и а72...

Кой телефон/таблет да избера?

(2021-05-05, 18:58:14)ani128 написа:  ...С такъв процесор го намерих в смартф@нбг.ком, но не знам доколко са читави и откъм гаранция на устройството по-късно. Ако имате някакви съвети ще се радвам да ги чуя или опит с този сайт.

Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай

В емаг няма ли го ?
От тях гаранцията важи в официалните сервизи.
Цитирай

Нов ъпдейт за 5G версията на телефона. [Изображение: 4de40729b4f8478da4e85ca9bd04209d.jpg]

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

След последните ъпдейти,батерията е по-добре. За първи път правя 5 часа сот.[Изображение: 080c1c34cc12099ee9159f37e5fa7d21.jpg]

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, Март месец си закупих Samsung s20fe и същата вечер при включване и направа на няколко снимки той загря. Върнах го за сервизно обслужване и след 2 месеца вчера ми го смених с друг апарат от същия модел. При който се случи същото, направих няколко снимки и загря в областа на камерата. Кажете ми нормално ли е това или пак да го пращам на сервиз ?
Цитирай

(2021-05-20, 13:06:10)Valia88 написа:  Здравейте, Март месец си закупих Samsung s20fe и същата вечер при включване и направа на няколко снимки той загря. Върнах го за сервизно обслужване и след 2 месеца вчера ми го смених с друг апарат от същия модел. При който се случи същото, направих няколко снимки и загря в областа на камерата. Кажете ми нормално ли е това или пак да го пращам на сервиз ?
Да ,на плажа дори дисплея става адски тъмен след няколко снимки .Скоро ще го разкарам
Цитирай

(2021-05-20, 13:19:16)sdeikov22 написа:  Да ,на плажа дори дисплея става адски тъмен след няколко снимки .Скоро ще го разкарам
Това вече е бъг цял ден под слънцето и доста снички клипове и т.н и нищо му няма да леко загря но кога видяхте телефон който не загрява като си вземете такъв елате да го видим

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Май в България вече са пуснали 4G версията със SD 865

Google Pixel 6a
Цитирай

Къде са го пуснали?

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

(2021-06-01, 14:04:57)ganchev написа:  Къде са го пуснали?

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Технополис, зора и emag. Поръчах от последните. Утре трябва да го взема

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Супер. Сподели впечатления после.

Sent from my LM-V500N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

За плажа е разбираемо, но при мен случая е чисто нов телефон без нищо качено и т.н. изваден от кутията и след няколко снимки загрява. Странното е че и двата апарата са така, направо не знам как да постъпя вече ....
Цитирай

Ако е версията с ексинос 990 няма смисъл да го пращате никъде процесора си грее повече писано е доста във форума по този въпрос.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Да го праща към ОЛХ направо...

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Да праща ама то там е пълно вече..

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Аз навреме се усетих и го шитнах моя, беше най-добрата продажба в живота ми... Wink

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Да ,за мен беше най-голямата ми грешка в живота ,че го купих.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • whitehart
Цитирай

Кацна някакъв чутовен ъпдейт от 800+ мегабайта за 4G версията със снапдрагон

Google Pixel 6a
Цитирай

Здравейте! Почти във всеки разговор отсрещната страна се оплаква, че не ме чуват на моменти. Както си говоря и те спират да чуват за около 5 секунди, може и повече. Рестартирах телефона (s20 fe 5G), но проблемът остава налице. Някой има ли идея защо става така и как да го оправя?
Цитирай

(2021-06-11, 09:48:15)slavkov написа:  Кацна някакъв чутовен ъпдейт от 800+ мегабайта за 4G версията със снапдрагон
Как се представя тази версия спрямо другата с Ексинос? И има ли лаг в камерата ?

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

За сравнение не мога да коментирам. Камерата "пали" сравнително бързо. Крашна ми няколко пъти целия телефон, но мисля, че разбрах причината. Бях изключил анимациите. Пуснах ги отново и за момента не е давал проблвм отново. Преди няколко дни си направих експеримент-към 40 снимки поредни. Нямаше проблем

Като цяло съм доволен. Батерията е чук. При моето ползване, ако върна малко ръчкането, ще ми изкарва 2 дни.
Софта ми е ок. Камерата е малко по-зле от на пиксела ми (нощният режим най-вече) , но става.

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Здравейте, пичове.
Обмислям покупка на S20 FE 5G и ме интересува какво се случва с проблемите на дисплея? Има ли ги още, няма ли ги. Софтуерно или хардуерно беше проблема?
Ще съм благодарен за вашите отговори.
И всъщност на 5G модела има ли да се избира да работи на 4G режим?

П.п. Реално не държа на 5G, но нали 4G-то им скръб, та затова... Но като гледам ако наистина са сменили процесорите на 4G с QC 865, то става интересно кой да си взема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)