Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

Здравей . Аз имах 5G модела . Абсолютно си струва да се купи тази версия. Може да работи на 4G или на всички ,като си ги сменя автоматично. За мен е по-добре да се вземе този вариант.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари

(2021-06-17, 17:04:39)ganchev написа:  Здравей . Аз имах 5G модела . Абсолютно си струва да се купи тази версия. Може да работи на 4G или на всички ,като си ги сменя автоматично. За мен е по-добре да се вземе този вариант.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Ок. Дотук добре. Само ако можеш да ми споделиш за дисплея как е и причината да не си вече с този телефон(от чисто любопитство)?
Цитирай

Проблеми с дисплея нямах никакви. Не съм с този телефон само и единствено заради това ,че намерих LG Wing и направих бартер за него. Иначе още щях да съм с него.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • p_mudev
Цитирай

Какво ви е мнението за камерата на S20FE добра ли е, качеството как е, четох, че е 12+8+12MP, а на повечето модели е 64 MP и се чудя тази заслужава ли си!?  Blush
Цитирай

Основната камера е същата като на S20
Естествено не може да очакваш да снима по същия начин
Но разликите не са забележими за нашите любителски очи , особено гледани на екрана на телефон
Цитирай

Камерата е добра. Не е нещо впечатляващо, просто е добра.
Аз все още се боря да намеря подходящ gcam порт за версията 4G със снапдрагон, защото другите или не стават или аз нещо не правя като хората.
Ако някой е мяркал някъде нещо по темата, моля да сподели

Google Pixel 6a
Цитирай

Те на другите са 64 и 128 ама реално пак я слагаш на 12 (или е сложена по дефоут или 80% от хората я слагат) по простата причина,
че иначе снимката е 20-40MB.
И се обезмислят тия мегапиксели като цяло лично за мен.
А и мегапикселите не означават непременно,че телефона снима добре. Сони имат по 32-64mp телефони от преди много години и снимаха отврат тогава, сега не знам не съм имал допир до сони близките 4 години.

Предишния ми телефон беше с 40mp , пак снимах на 12 защото не желая всяка снимка да ми е по 30mb.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Батерия окей но дайте съвет за тази сд карта някой имал ли е такъв проблем форматирана е през телефона и нищо форматирах я и през лаптопа и пак същото [Изображение: cd6e837333bfa586a146a35a707b9842.jpg]

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Като имаш проблем с SD картата пращай по гаранция телефона да си го оправят.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Хайде охладете малко страстите ,ако обичате! Първо и последно предупреждение.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Здравейте и аз разцъквам телефона от два дена.Изпадна ми на много добра цена и реших да го пробвам.Ексинос версия е.Това което ми прави впечатление е че се затопля при снимки и клипове край камерата,но само когато е на 120 херца.При 60 Hz не виждам загряване при снимки, клипове и браузване в нета и YouTube.Не знам какви са ви наблюденията от греенето при 60 и 120 Hz.На 60 Hz, батерията е съпоставима с S10 plus.Междудругото от ревюта които гледах, камерата на exynosa се справя по добре от на дракона.Това важи и за s20.Малко не ми хареса дисплея,една идея ми се струват по бледи цветовете и червеното от на s10 plus.Иначе откъм яркост е ок.
Цитирай

Някой инсталирал ли е GCam на Еxynos версията?
Цитирай

Здравейте, вероятно въпросът е задаван многократно, но не намерих тема конкретно за това.
Има ли изпитана работеща записваща програма на разговорите /за S20 FE 5G/, няма проблем да е платена. Знам за рестрикциите на гугъл и за това ми е трудно да избера. boldbeast се справя перфектно на Android 8 на жена ми,но тук не знам дали ще е така. Ще ми се да запаметява поне номера на позвъняващия, а не само "Private" например.
Благодаря!
Цитирай

Пробвай това .Cube Acr. Използвам го на S20+.Записва само от микрофона и затова когато е шумно отсрещния абонат се чува слабо ,но се разбира.Качи само от Gplay.Инсталирах го от други сайтове .Не работеше добре.От Gplay се качва точно за модела .Използвам не платената версия. https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder
Цитирай

Здравейте отново!
Може ли някой с модела S20 FE 5g /G781B/ да потвърди,че се е вързал на 5g с карта на А1. Искам да знам дали от оператора ме приспиват със сладки приказки.
Цитирай

Гасне ли ви AOD в джобовете или чантите? Като се вземе предвид, че няма proximity сензор този телефон - моят не гасне и си седи включен винаги, което е пълна тъпотия...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2021-09-04, 17:59:06)stenlius написа:  Гасне ли ви AOD в джобовете или чантите? Като се вземе предвид, че няма proximity сензор този телефон - моят не гасне и си седи включен винаги, което е пълна тъпотия...

Май не гасне изобщо. И се стартират разни приложения като се размърда. При мен vlc примерно
И поради тази причина минах на tap активация за 10 секунди

Google Pixel 6a
Цитирай

Мда, и при мен така - спрях double tap to wake, спряха да се стартират в джоба. Ама и аз явно ще мина на 10 сек, голяма тъпотия е така.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Здравейте!
Искам да попитам за S20FE скенера за пръстовия отпечатък (ултразвков ) говоря по памет,същия ли е както в S20,някой някъде бе писал ,че бил много по бавен или нещо от сорта? И има ли фолио на екрана както на S20 ?

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай

(2021-09-05, 20:08:00)KrissKrastev написа:  Здравейте!
Искам да попитам за S20FE скенера за пръстовия отпечатък (ултразвков ) говоря по памет,същия ли е както в S20,някой някъде бе писал ,че бил много по бавен или нещо от сорта? И има ли фолио на екрана както на S20 ?
Не знам ,моя отключва за част от секундата.С протектор за 5лв съм стъклен...
Цитирай

S20 FE е с оптичен сензор и се отключва за около секунда. Не е супер бърз, но не е и бавен. Ако се нацъкат 2 настройки става още малко по-бърз.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Здравейте колеги имам едно въпросче. Приятелката ми преди малко си изпусна телефота и го пръсна доста отгоре някой знае ли какви пари ще вземат в сръчко за смяната на дисплея да остане гаранционен иначе видях вървят по 280-300 уш оригинални ако искат много за смяна мисля да пробвам някой от тези какво ще споделите вие?

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-09-06, 16:27:44)stenlius написа:  S20 FE е с оптичен сензор и се отключва за около секунда. Не е супер бърз, но не е и бавен. Ако се нацъкат 2 настройки става още малко по-бърз.

Благодаря колега за отговора.

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай

S20 FE (2021) от емаг с снапдрагон или с ексинос от Технополис? Има ли проблеми с екрана снапдрагона?
Цитирай

Всички 20Fe и 5g и 4g версията е вече с снапдрагон. Ако някъде все още има с20fe с ексинос са непродадени бройки от старата партида.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)