Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

Защо нямам ъпдейт и аз. Моето устройство е от А1 Австрия.....

S20FE SD
Цитирай
Аксесоари

Аз от днес съм с телефона , ноо... от тая батерия съм изумен. От 3 и 30 следобяд досега ползване 3 часа и нещо на Wifi и 4G и е на 52 процента в момента.
Цитирай

След последния ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • Ivo. Petkov
Цитирай

Ами стабилно ползване което ме удоволетворява. За първи път имма телефон с SD на самсунг - никога повече Ексинос. Просто си прави стендбай и ползване на wifi+4g през целия ден за социални мрежи и тикток хаха. СОТ ще ми мине 5 часа до 20% със сигурност. Та ако някой се чуди да го купува ли - ДА. Батерия,бързина , екран..  уникални.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на iwanssss за това мнение:
  • rikob
Цитирай

Аз флашнах индонизийския и сега нещата са значително по добре.
Имам си и запис на разговори, който записва и през блутуут. [Изображение: bf222fe5b2a600b96293c2dbdbf298db.jpg][Изображение: d214940d51adb866a80fdc210f4d709b.jpg]

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

Здравейте, изтеглих и флашнах последната версия G780GXXU3AUI3 от 16.10.2021г. с избрана държава Германия, но в Один заредих HOME_CSC, а не CSC_OMC с идеята да не губя настройки. Сега до колкото виждам... "Версия на софтуера на доставчика на услуги" SAOMC_SM-780G_OXM_MOB_RR_0008
MOB/MOB,MOB/EUX/MOB
и се питам тук някъде не трябваше ли DBT да е записано вместо MOB. Устройството е закупено от А1 Австрия Smile

S20FE SD
Цитирай

Някой може ли да ми каже как се отговаря на повикване през блутуут?


Sent from my SM-G780G using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

Когато флашваш с HOME_CSC си остава старото CSC. В твоя случай има голяма вероятност да не получаваш ъпфейти в бъдеще.

1916 
Цитирай

Значи включвам лаптопа пак.

Пак си остана този CSC код. Флашнах всичко и последва ресет, но без промяна.

S20FE SD
Цитирай

Откъде мога да закупя версията с 8GB RAM и Snapdragon?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Atheros98 за това мнение:
  • sliper06
Цитирай

Добър ден,

Пак съм аз - все още не съм закупил този телефон (колебая се), но се чудех - може ли да му се инсталира skvalex за запис на разговорите или няма да сработи?
Цитирай

На нито един телефон /марка/ с европейски софтуер програмите за запис не работят добре /записват през микрофон и се чува тихо и глухо/, защото записването на разговор е противозаконно без съгласието на отсрещния! Търсете телефини с индонезийски или там някакви ромове или си купете такър, на който може да се инсталира
Цитирай

Ползвам Boldbeast Rec на S 10 и работи перфектно без гимнастики.
Цитирай

(2021-10-30, 07:47:01)dmihajlow написа:  На нито един телефон /марка/ с европейски софтуер програмите за запис не работят добре /записват през микрофон и се чува тихо и глухо/, защото записването на разговор е противозаконно без съгласието на отсрещния! Търсете телефини с индонезийски или там някакви ромове или си купете такър, на който може да се инсталира
На посочения телефон може ли да се инсталира? Или телефона трябва да отговаря на някакви по специфични изискания.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

След последния ъпдейт батерията се справя доста прилично. Този резултат е постигнат при 99% използване на Wi-fi  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
[-] 2 потребители изказват благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • Ivo. Petkov, osssinator
Цитирай

(2021-10-29, 10:43:44)imthedevil написа:  Добър ден,

Пак съм аз - все още не съм закупил този телефон (колебая се), но се чудех - може ли да му се инсталира skvalex за запис на разговорите или няма да сработи?

Учудващо но Сквалекс не работи. Даже и през микрофона.

(2021-10-30, 08:33:15)BisVal написа:  Ползвам  Boldbeast Rec на S 10 и работи перфектно без гимнастики.

ема на С20фе не работи.

SM-G780G/DS
Цитирай

(2021-11-01, 16:50:12)osssinator написа:  Учудващо но Сквалекс не работи. Даже и през микрофона.


ема на С20фе не работи.

Много благодаря (хубаво, че не избързах с покупката).
Цитирай

(2021-11-01, 18:27:30)imthedevil написа:  Много благодаря (хубаво, че не избързах с покупката).

по-горе съм писал, че с флаш през Один на индонезийския ром се активира стоковия запис на разговори. а от него по-качествен няма.

SM-G780G/DS
Цитирай

Аз пробвах CUBE ACR при мен става, без проблем

LG  OPTIMUS L9 II >> LG G4 H815 (Space gray)/Samsung A50
Цитирай

Здравейте,

Скоро ще купувам телефон за подарък и се чудя между с20фе и поко ф3. 100% ще се играят игри и камерата трябва да е добра.
Четох назад за тъч скрийн проблемите и в нета не откривам достатъчно информация дали са нацяло решени, или просто са го подобрили.

Ако ще е с20фе, със сигурност ще търся СД версията.

Моля някой ако играе КоД мобайл (това ще се играе най-много) да сподели дали има някакви бъгове по време на игра.

Благодаря ви.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Нз за игрите с SD варианта съм не съм имал проблеми досега. Казаха , че проблемите ги е имало в 2020 версияана , а SD варианта е 2021 следователно му няма нищо. За проблеми с игри не съм виждал няма да срещнеш лагове ли или каквото и да е било. Батерията се държи супер за мен !
Цитирай
Big Grin 

Здравейте! От няколко дни съм с телефона и направо съм очарован! Имам SD варианта , за Exynos не искам и да чуя!!! Взех го за втори телефон!
Напълно завършен телефон! Имам още два ,по характтеристики по корави от него, но този веднага ми стана любимец Wink ! Най - много ме впечатляват снимките. Наистина не отстъпва на по реномираните си събратя!
  Имам и два въпроса към по запознатите:
  1. Какви custоm rom- ове има за модела и откъде мога да ги сваля?
  2. Имате ли Volte и ако Да , на кой оператор сте?

(2021-11-06, 18:21:53)prankmaster написа:  Здравейте,

Скоро ще купувам телефон за подарък и се чудя между с20фе и поко ф3. 100% ще се играят игри и камерата трябва да е добра.
Четох назад за тъч скрийн проблемите и в нета не откривам достатъчно информация дали са нацяло решени, или просто са го подобрили.

Ако ще е с20фе, със сигурност ще търся СД версията.

Моля някой ако играе КоД мобайл (това ще се играе най-много) да сподели дали има някакви бъгове по време на игра.

Благодаря ви.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Ако го търсите за игри, POCO F3 e по-добрия вариант! Процесора е по нов , а и версията с 8/256 е доста достъпна. НО ако ви трябва само за игри! По всичко останало Samsung го бие!!! Говоря за SD варианта!!! Exynos e недоразумение!!! Особено при снимането , където Poco F3 е трагичен!
Ако търсите равностоен противник на Samsung Galaxy S20 FE от моделите на Xiaomi , то тогава може би трябва да се насочите към MI11i. С последно поколение процесор е SD888 и версията 8/256 e в същия ценови диапазон! Притежава и 108mp камера(което не е кой знае какво предимство, всеки знае че многото пиксели не означават по качествени снимки!).
Но все пак горещо ви препоръчвам Samsung! Камерата му е невероятна, притежава също и IP68 , a и фирмената обвивка UI e доста по стабилна от MIUI на XIaomi.
Цитирай

Не ме притеснява по-ниския клас на процесора на Самсунга. В момента се ползва Поко ф1 и се търпи положението.
По- скоро ме притесняват проблеми с тъча, които да компрометират игрите.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2021-11-08, 12:06:51)prankmaster написа:  Не ме притеснява по-ниския клас на процесора на Самсунга. В момента се ползва Поко ф1 и се търпи положението.
По- скоро ме притесняват проблеми с тъча, които да компрометират игрите.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Не бих казал , че е с по нисък клас процесор. Просто SD865 е миналогодишния флагмански процесор, което в никакъв случай не го прави лош, даже напротив , наследника му SD888 не се справя добре с температурата. На огромен брой флагмански устройства си грее , което е адски неприятно точно за тоя клас... А за проблеми с тъча , аз лично нямам. Играя една единствена игра , но телефона се справя чудесно. Не мога да му намеря недостатъци... Освен може би липсата на DC DIMMING, но както казват , това е проблем на цялата S20 серия...
Цитирай

Колеги какво съдържа кутията на снапдрагоновата версия S20 Fe - 780G ?
Има ли зарядно, слушалки ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)