Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

На 20FE 4G SD ми излезе априлския ъпдейт
Цитирай
Аксесоари

И при мен пристигна. Освен кръпките за сигурност друго съществено не видях.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Може ли да попитам защо във форума няма тема за Купувам/Продавам? Искам да продам моя FE 5G и AndroidBG ми се струва много по-добър вариант от OLX и прочее платформи.

EDIT: намерих секцията, не очаквах да се казва просто " Android Устройства"
Цитирай

Здравейте,
След последния ъпдейт екранът на телефонът ми започна да се активира изключително често, когато го нося в джоба. Като погледна после, то е едно набиране, едни скрийншотове.... мега досадна работа

Някой среща ли подобни проблеми и има ли някаква хитрина за да се спре това. Включена ми е функцията за носене в джоб и е изключена допълнителната чувствителност ако се използва предпазно стъкло

Google Pixel 6a
Цитирай

(2022-06-02, 12:18:35)slavkov написа:  Здравейте,
След последния ъпдейт екранът на телефонът ми започна да се активира изключително често, когато го нося в джоба. Като погледна после, то е едно набиране, едни скрийншотове.... мега досадна работа

Някой среща ли подобни проблеми и има ли някаква хитрина за да се спре това. Включена ми е функцията за носене в джоб и е изключена допълнителната чувствителност ако се използва предпазно стъкло

И при мен стана същото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • slavkov
Цитирай

Днес прочетотох, че А1 пуска на всички абонати 5G за три месеца .
С нетърпение си вкл. 5G и най сетне се появи иконата на 5G.Бях се притеснил че съм взел телефон с тази опция  и тя може да не работи.Пинга ми е 31 т.е не съм много близо до клетката.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi RedMI 1SXiaomi RedMI 1SRed
Цитирай

(2022-06-02, 12:18:35)slavkov написа:  Здравейте,
След последния ъпдейт екранът на телефонът ми започна да се активира изключително често, когато го нося в джоба. Като погледна после, то е едно набиране, едни скрийншотове.... мега досадна работа

Някой среща ли подобни проблеми и има ли някаква хитрина за да се спре това. Включена ми е функцията за носене в джоб и е изключена допълнителната чувствителност ако се използва предпазно стъкло

много е досадно. при мен е отдавна. предполагам е свързано с double tap to wake. Ако го носиш с дисплей не към тялото няма да имаш проблем.

SM-G780G/DS
[-] 1 потребител изказва благодарност на osssinator за това мнение:
  • slavkov
Цитирай

И при мен този проблем е наличен още от самото начало, даже понякога ми паузираше музиката заради уиджета на заключения екран. Това е причината да държа Tap to wake изключено.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай

Преди малко преглеждах сайта на Виваком - вече предлагат официално 5G версията на S20 FE.
П.п. Погледнах и другите оператори - А1 и Йети също са почнали да го предлагат.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Днес е малко скучно, а скапаният телефон с тоя смотан снапдрагон не иска да направи 10 часа дисплей...[Изображение: e612bbd45c557ee7f099f4b63de6673c.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 3 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • emzo, ganchev, slavkov
Цитирай

(2022-06-18, 19:16:48)Абе много е зле... За нищо не става :) stenlius написа:  Днес е малко скучно, а скапаният телефон с тоя смотан снапдрагон не иска да направи 10 часа дисплей...[Изображение: e612bbd45c557ee7f099f4b63de6673c.jpg]

Google Pixel 6a
Цитирай

Ако си и на 120hz, кво повече да искаш Smile
Цитирай

Не мога да разбера за какво са ви тези рекорди.
Цитирай

Вчера замина моя дисплей, имаше близка среща с бетона, буквално е на сол. Но тъча работи и не виждам щети по панела, някой сменявал ли е стъкло и къде, ако може да сподели ?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Никой не отговаря, явно всичките си пазите стабилно телефоните и никой не го е чупил до сега Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Има оторизирани сервизи има и гаражни избора е твой.
Цитирай

Смяната на стъкло струва около 150 лв., но резултатът е несигурен и може да доведе до повреждането на дисплея. 50 на 50 (дори и в оторизиран). За това и всички се въздържат от мнение. Целия пакет е около 400лв. за  оригинален и в този случай резултата е 100%. Обикновено, когато се решиш да смениш дисплей ти се предлага 'проба' за смяна на стъкло, но решението е твое.
Цитирай

(2022-06-19, 09:36:23)Legend написа:  Вчера замина моя дисплей, имаше близка среща с бетона, буквално е на сол. Но тъча работи и не виждам щети по панела, някой сменявал ли е стъкло и къде, ако може да сподели ?
Провери тук, предлагат и смяна - Тап

 
Цитирай

(2022-06-20, 13:41:31)dmihajlow написа:  Смяната на стъкло струва около 150 лв., но резултатът е несигурен и може да доведе до повреждането на дисплея. 50 на 50 (дори и в оторизиран). За това и всички се въздържат от мнение. Целия пакет е около 400лв. за  оригинален и в този случай резултата е 100%. Обикновено, когато се решиш да смениш дисплей ти се предлага 'проба' за смяна на стъкло, но решението е твое.


Ако ще давам 400лв., по добре да си купя нов телефон.

Най вероятно ще го знаеса в citytel обаче за смяна на стъкло, 155 лв. е ок предвид колко струва телефона.
https://www.citytel.bg/smyana-staklo-na-...axy-s20-fe

Не бих дал толко пари за нов дисплей, не виждам смисъл по добре да си взема нов апарат, тоя го купих за около 1к и вече е на година и нещо, ще чукне 2.

235 лв е на кантар, но предполагам ще искат поне 50 за смяна и пак се губи смисъла за почти 2 годишен апарат, ще видим може да взема и друг ако си харесам.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Нов ъпдейт- над гига за s20 fe snap

Google Pixel 6a
Цитирай

Колеги с 5G версията на телефона имам въпрос. Голяма ли е разликата в скоростите между 4G и 5G и съответно как е живота на батерията в двата режима? Предстои ми преподписване и се чудя дали да мина на план с неограничено 5G + да взема S20 FE 5G. В момента съм с 4G версията с дракон. Знам, че е малко танто за кукуригу, но все още се чудя, понеже не ми предлагат планове с ниски такси. Така и така евентуално ще плащам за достъп до 5G. Другия вариант е да минавам на предплатена карта.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

На твое място взимам 21 Fe. Не бих взел тепърва 20Fe 5g който е на 2 години модел и го очаква и последен андроид 13.
Но тва си е мое мнение.
Цитирай

(2022-06-23, 14:43:12)slavkov написа:  Нов ъпдейт- над гига за s20 fe snap

Уф, пак ще има мастър резет, което мен ме дразни.
Пак ще е една игра с всички програмки в телефона.

(2022-06-28, 19:43:38)valkov2 написа:  Колеги с 5G версията на телефона имам въпрос. Голяма ли е разликата в скоростите между 4G и 5G и съответно как е живота на батерията в двата режима? Предстои ми преподписване и се чудя дали да мина на план с неограничено 5G + да взема S20 FE 5G. В момента съм с 4G версията с дракон. Знам, че е малко танто за кукуригу, но все още се чудя, понеже не ми предлагат планове с ниски такси. Така и така евентуално ще плащам за достъп до 5G. Другия вариант е да минавам на предплатена карта.
Аз поне не намирам някаква кой знае каква разлика между скоростите на 5G и 4G при нормално сърфиране, социални мрежи и музикални клипове в Тубата.
Само, че имай впредвид, че не навсякъде има 5G и това мен ме дразни.
От към батерия има голяма разлика между двете. С 4G е доста по-добре и именно, затова аз не включвам 5G-то.
Изобщо не съжалявам за този телефон и адски ми харесва, но досега бях с много убит и без камери телефон, така че аз май не съм критерий.
Цитирай

(2022-06-29, 05:18:43)Mendeleev написа:  Уф, пак ще има мастър резет, което мен ме дразни.
Пак ще е една игра с всички програмки в телефона.

И защо ще си ресетваш телефона?

Google Pixel 6a
Цитирай

(2022-06-28, 20:57:59)rikob написа:  На твое място взимам 21 Fe. Не бих взел тепърва 20Fe 5g който е на 2 години модел и го очаква и последен андроид 13.
Но тва си е мое мнение.

Че кое му е хубавото на 21 FE? Единственото хубаво е, че screen-to-body ratio-то е малко по голямо.
Чипсета е тотална печка при 21 FE в сравнение с SD 865 което слагат на 20 FE

Всичко друго е еднакво в тия телефони. 21 FE е крайно безмислен модел, освен ако дизайна не те влече зверски много.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • ganchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)