Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

(2023-01-05, 10:55:03)алекс99 написа:  Хора след ъпдейт на андроид 13 ми излезе бъг... Казва че има вода в порта а той не е мокрен изобщо в близост до вода или влага не е бил почна да го прави много често днес се случи така че го имах пак проблема изключих го поседя изключен 5 мин и тръгна да зарежда изключих го на 40% и веднага каза пак че е мокър порта

Изпратено от моят M2012K11G с помощта на Tapatalk
Пробвай и със хард ресет
Цитирай
Аксесоари

Някой има ли идея как мога да оправя тази рутина. Идеята е когато отворя Samsung health да се включва  блутут, местоположение и да се свързва с гривната за да мога да синхронизирам данните с нея и след това при затваряне на приложението да  изключва местоположението, блутута и да се разкача от гривната. Да ама само местоположението се изключва, а другото си остава така, което обезмисля самата рутина. Как бих могъл да я оправя.  Отделно се получава и интересен ефект при отваряне на самото приложение се отваря от самосебе си и Galaxy Wearable. Това прави samsung health почти неизползваем, като постоянно ти изкача друго приложение. Как да оправя рутината, така че да работи нормално и да си върши работата. 

https://youtube.com/shorts/T2guCxTlV4I 
Ето и линк към клип какво точно се случва
Цитирай

От днес за 5G версията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • emzo, valkov2
Цитирай

Излезе и за 4G Снапдракон версията


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

При 5g версията наблюдавам по-малък живот на батерията след последния ъпдейт, преди това беше 3 часа екран и 50 остатъчни процента, сега не може 2 часа и половина да изкара преди да падне под 50.
Цитирай

Нов ъпдейт за 5G версията - включва и OneUI 5.1

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

(2023-02-13, 13:14:26)valkov2 написа:  Нов ъпдейт за 5G версията - включва и OneUI 5.1

Тъкмо влезнах да го напиша, че и за нас има Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • valkov2
Цитирай

(2023-02-13, 13:56:19)Mendeleev написа:  Тъкмо влезнах да го напиша, че и за нас има Smile
Някой може ли да сподели впечатления, има ли някакви благинки?

(2023-02-13, 13:56:19)Mendeleev написа:  Тъкмо влезнах да го напиша, че и за нас има Smile
Някой може ли да сподели впечатления, има ли някакви благинки?
Цитирай

(2023-02-13, 21:30:32)Kambera22 написа:  Някой може ли да сподели впечатления, има ли някакви благинки?

Някой може ли да сподели впечатления, има ли някакви благинки?
Аз поне не намирам голяма разлика, но не съм чоплил много телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай

(2023-02-13, 21:36:04)Mendeleev написа:  Аз поне не намирам голяма разлика, но не съм чоплил много телефона.

Единственото ново, което открих е уиджет показващ батерията на всички свързани устройства.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай

Аз от обяд не съм вече с 20fe 5G. Изневерих с друг модел. Той пак с 5.1, но още го разучавам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • valkov2
Цитирай

(2023-02-14, 17:31:25)Mendeleev написа:  Аз от обяд не съм вече с 20fe 5G. Изневерих с друг модел. Той пак с 5.1, но още го разучавам.

S23 или S23+ ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2023-02-15, 13:30:53)valkov2 написа:  S23 или S23+ ?

S23.
В темата за този модел съм написал грубо сравнение с фе-то.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mendeleev за това мнение:
  • valkov2
Цитирай

(2022-12-18, 18:49:17)stenlius написа:  Ето тук, в този 4пда пост са всичките версии, конфизи и библиотеки за сваляне.


Нещо не правя както трябва ли... Следя темата от 2-3 месеца в 4пда, прочел съм всички постове. В момента съм с LMC 8.4. С конфинга от 14.02 съм в момента, макар че имам и много от предишните. Голяма разлика не виждам. Снимките стават тъмни, вяли, с недостатъчно контраст и цвят. Като ги сравня със снимки от Айфон, отпадат директно. Пропускам ли нещо, объркал съм софтуер или настройки??? Уж всичко прочетох и препрочетох и пак е зле работата...


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Дойде OneUI 5.1 за 4G с Дракон (G780G) + кръпките за февруари.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Някой забелязва ли проблеми с батерията след 5.1
Цитирай

Да, батерията е осезаемо по-зле, поне с едни 20% по-кратък живот. С едно и също ползване преди завършвах вечерта на 50-60%, сега на около 40.
[-] 1 потребител изказва благодарност на etog за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай

Аз съм ок с батерията, всичко си е същото. Даже и това 5 към 5.1 май е повече в цифрата. Тоест нищо интересно.
Цитирай

На 5G не намирам разлика в батерията преди и след. За 4G версията дойде вчера и съм го зареждал един път. Още е рано да се каже, но засега не виждам особена разлика.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай

5G версията със Снапдрагон, батерията е значително по-зле. След Андроид 13 така си стана де, не след най-последният ъпдейт. Почти всичко е в Deep Sleep, махнал съм RAM Plus, че и това четох че е проблем. Относно ресет-а който се препоръчва, правите ли бек-ъп преди това, или ресет и всичко наново от нулата?

HTC Desire , ROM Oxygen 2.3.1 , Hboot Oxygen r2 , Kernel Thalamus 2.6.35.13-stable , Radio 5.14.05.17
Цитирай

Дойде мартенското обновление за 5G версията.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

И за 4G SD също Smile

S20FE SD
Цитирай

Първия сериозен бъг според мен с 5.1 е на лице. Няколко пъти вече при опит да направя снимка устройството забива и се рестартира, след това е супер трудно да прехвърля през отделните режими на снимане/видео. Три, четири минутки след това нещата са О.К. Изтрих данните на приложението и ще видим как ще се държи.

S20FE SD
Цитирай

Проблема е при теб обаче.
Цитирай

И при мен няма такъв проблем, на нито едно от двете FE-та.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)