Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

Някой сменял ли е регион на снапдрагон 4g версията, за записване на разговори?
И работи ли адекватно функцията?
Цитирай
Аксесоари

Дойде априлския пач за 5G версията - около 1 гигабайт е, уж имало и подобрения в системата и камерата.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Mendeleev
Цитирай

Дойде същия ъпдейт и за 4G Snapdragon.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2023-04-20, 12:39:13)valkov2 написа:  Дойде същия ъпдейт и за 4G Snapdragon.

Колко MB е при теб, при мен е 279 и предполагам не носи нищо ново...
Цитирай

(2023-04-20, 15:21:43)Kambera22 написа:  Колко MB е при теб, при мен е 279 и предполагам не носи нищо ново...

Значи моя грешка - за 5G версията дойде ъпдейт близо гигабайт и помислих, че ще същото и при 4G, но е 279 мегабайта.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай

Майското обновление за 5G версията пристигна.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Дойде 1 гб обновление за 4G с дракон (G780 G)

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

С 4g dragon съм. След последните няколко ъпдейта батерията ми държи осезаемо по-малко. Ако преди изкарвах почти цял ден, сега вече не мога. Вчера от 100 до 0 направих 4:37 SOT, преди стигах и до 6 часа. Предполагам, че нищо не може да се направи и трябва да се примиря. Лошото е, че все не мога да попадна на телефон, дето хем да отива към флагшип, хем да му е по-сносна батерията. И последните 5% падат за няколко секунди, преди не беше така. По принцип съм с включена защита да зарежда до 85%. Сега направих един пълен цикъл да зареди до 100, да падне до 0 и пак заредих до 100, да видим колко ще изкара...
Цитирай

Много е относително това с батерията - зависи при какви условия си направил тези 4 часа СОТ. Ако си бил навън на data и макс яркост 120Hz е нормално. Ако си бил вкъщи, на Wifi4 и 120Hz пак до някъде е нормално в зависимост от съдържанието. Аз съм правил до 8 часа с този телефон на Wifi6 - предимно видео стрийминг с рутина да минава на 60Hz, когато засече такова приложение.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • rusnakaa
Цитирай

Да, разбира се, отдавна съм забелязал, че има значение как се използва телефонът. Но наистина има разлика спрямо преди и то не в моя полза.
И освен това още един проблем - напоследък като ползвам навигация Maps или Waze, компасът яко се бърка. Постоянно сменя посоките. Това има ли оправия? Пробвах с изчистване на кеша - и на приложенията, и на телефона от рекавъри менюто, но не помогна.
Цитирай

Калибрирай го от настройките на приложението.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай

Снощи дойде юнското обновяване за 5G версията.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Привет.
Samsung Galaxy S20 FE 5G - One Ui 5.1
Днес към 15,30 контактите просто изчезнаха ! Зададена е синхронизация с акаунт в gmail. Настройката за синхронизиране е активна. Проверка - отваряне на gmail акаунта на компютър - контактите са си там. По някаква причина вече отказва да ги визуализира. Някакви идеи ?
Извършени действия - рестарт на телефона, изключване и почистване на СИМ картата, спиране и пускане на синхронизацията. Без резултат.
Цитирай

https://9to5google.com/2023/06/15/google...oid-pixel/
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marto.g за това мнение:
  • ganchev, vesodimov
Цитирай

(2023-06-16, 01:38:48)Marto.g написа:  https://9to5google.com/2023/06/15/google...oid-pixel/

Малко преди да прочета твоя отговор рових из настройките на телефона и на едно различно място открих възможност за спиране / пускане на синхронизирането с Гугъл.  Там пишеше, че в момента са синхронизирани 0 /нула/ контакти. Забраних синхронизирането и после го разреших и контактите се появиха. Благодаря за отделеното време !
Цитирай

Дойде обновлението за август за 5G версията - само кръпки за сигурност.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Здравейте. На А1 съм и не мога да активирам vowifi. Преди на Виваком всичко беше наред. Служителка на А1 ми каза, че vowifi било активирано на картата ми, но в самия телефон няма никаква настройка за активиране. Някой с подобен проблем?
Цитирай

(2023-09-26, 14:51:38)alwayslearn написа:  Здравейте. На А1 съм и не мога да активирам vowifi. Преди на Виваком всичко беше наред. Служителка на А1 ми каза, че vowifi било активирано на картата ми, но в самия телефон няма никаква настройка за активиране. Някой с подобен проблем?

ТОВА дали ще помогне ?
Цитирай

Това е проблемът - нямам тази опция Wifi calling в менюто, докато на Виваком беше там.

Сега една служителка взе да ми обяснява как услугата ми била активирана, но не съм виждал менютата, защото била обединена с Volte - без коментар.
Цитирай

(2023-09-26, 14:51:38)alwayslearn написа:  Здравейте. На А1 съм и не мога да активирам vowifi. Преди на Виваком всичко беше наред. Служителка на А1 ми каза, че vowifi било активирано на картата ми, но в самия телефон няма никаква настройка за активиране. Някой с подобен проблем?
За Самсунг тепърва ще пускат услугата за А1. С някой от ъпдейтите би трябвало да пуснат и на 20 Fe.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • alwayslearn
Цитирай

Благодаря, ще чакам тогава.
Цитирай

Когато тръгнеш да се обаждаш за активиране кажи, че си с S23 Ultra.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Те твърдят, че е активирано при мен. Явно наистина ще трябва да почакам за ъпдейт, за да се активира във firmware на телефона за А1, тъй като когато бях на Виваком, опцията беше активна при мен в телефона.
Цитирай

Напълни нормално е да имаш на вива а да нямаш на А1. Трябва фирмуер ъпдейт. И на S23 Ultra е така.
Цитирай

Вчера дойде Октомврийският пач, но пак не е активирана опцията за Vowifi.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)