Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

От час чета в xda за батери лайф на с20.
Едни ограничават на 70% екситата за 5 часа сот, други показват екрани с по 7-8 часа без ограничения.
Цитирай
Аксесоари

(2020-10-15, 16:43:53)emzo написа:  При теб този SoT, го правиш от ден 1 ли ?

Да, вече е на 11 процента при включен екран 6 часа ,2 съм играл mobile legends


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Не , че нещо ама имам познати с айфон и батериите им държат много . Особено на стенд бай са железни . Сравнение със Самсунг които в стендбай за една нощ пада по 8-10% . Никога самсунг не са се хвалили с добра батерия . Може би по-скъпите и големи телефони като Ноут 10+/Ноут 20 са добри откъм батерия . Аз просто си изказвам мнението , че според мене тези 3-4 часа са смешни за телефон с 4500 батерия . Който както иска да го приема . Иначе на айфоните много неща им куца . Това всички го знаем .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Pixel 5/Galaxy S20 FE - Тест камера.

 
Цитирай

Samsung S20 FE Review - https://www.xda-developers.com/samsung-g...fe-review/

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Снощи му дадох ресет.
Заредих го и го оставих вечерта без зарядно на уай фай.

За 8 часа - 5_6% бяха заминали главно от гугъл плей сървисес. След това ютуб 1080п hdr

Нооооо без сим карта и логин в гугъл.
И ... на 60хз.
   


Какъв е този CameraLightSensor се пита ?
Сега ще му сложа едната сим-ка. да видим, какво ще се случи до края на деня.
Цитирай

(2020-10-16, 12:39:23)emzo написа:  Снощи му дадох ресет.
Заредих го и го оставих вечерта без зарядно на уай фай.

За 8 часа - 5_6% бяха заминали главно от гугъл плей сървисес. След това ютуб 1080п hdr

Нооооо без сим карта и логин в гугъл.
И ... на 60хз.



Какъв е този CameraLightSensor се пита ?
Сега ще му сложа едната сим-ка. да видим, какво ще се случи до края на деня.
Въобще нямам въпросния процес при мен .?
Цитирай

Гугълни да видиш, всичко живо се оплаква Smile

Явно тука нещата са до късмет.
Както и да е, аз повече няма да се занимавам с апарата, чак ми иде да напиша и марката, но версията със СНап съм убеден, че ще е перфектна.

Никой не качи снимки от камерите.
Другата седмица ако не съм ги изтрил ще покажа 2 шота с п30п и с20фе, на втория какво е мазало.
Цитирай

Galaxy S20 FE - Пълен обзор

 
Цитирай

Ето едни направени набързо при дневна светлина

https://postimg.cc/gallery/GCf89NN
Цитирай

(2020-10-15, 20:03:45)sdeikov22 написа:  Да, вече е на 11 процента при включен екран 6 часа ,2 съм играл mobile legends

Обаче този SOT включва и времето преди зареждане. Статистиката отчита едно денонощие от 0:00 до 24:00 ч., а не от момента в който си го откачил от зарядното и е бил на 100%. Реално от 100% до 11% може и да са 4 часа SOT, което пак не е лошо при положение, че се играе доста време. 
Интересно ми е, че има хора които държат батерията да издържа 5 дни, но телефона брутално да килва всички процеси ала ифон или техните имитатори Хуавей. Може някой да живее в гората и с право да държи на батерията, но в днешно време това не би трябвало да е проблем.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

(2020-10-17, 22:32:14)milss написа:  Обаче този SOT включва и времето преди зареждане. Статистиката отчита едно денонощие от 0:00 до 24:00 ч., а не от момента в който си го откачил от зарядното и е бил на 100%. Реално от 100% до 11% може и да са 4 часа SOT, което пак не е лошо при положение, че се играе доста време. 
Интересно ми е, че има хора които държат батерията да издържа 5 дни, но телефона брутално да килва всички процеси ала ифон или техните имитатори Хуавей. Може някой да живее в гората и с право да държи на батерията, но в днешно време това не би трябвало да е проблем.

Виж по-нагоре диаграмата ,обяснил съм

Това е от днеска.качил съм и два скрееншота ,за да се види колко време е имало преди заряда.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

На какви настройки си в Power Mode?

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

(2020-10-18, 23:04:48)kijelmi написа:  На какви настройки си в Power Mode?

Адаптивно пестене на енергия


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Тази опция, прочитайки описанието и, трябва да е изключена според мен.
Цитирай

Ако правилно разчитам скрийновете, си направил почти 8ч СОТ в рамките на десетина часа ползване?
Цитирай

(2020-10-19, 06:11:41)gstavrev написа:  Ако правилно разчитам скрийновете, си направил почти 8ч СОТ в рамките на десетина часа ползване?
Не,почти 6 .Преди това има към 2 часа от предния заряд.
Цитирай

Много кофти мода с тези новите графики за батерията. Човек дори и за собствен анализ трудно може да се ориентира.. И на айфоните са такива
[-] 1 потребител изказва благодарност на gstavrev за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

От кога го чакам това!
Самсунг с плосък екран и Снапдрагон 8хх. Минах им през всичките топ Ексинуси и не можахме да се разберем. Имал съм от S всичко и от Ноут всичко. И греят и дрейнват и обхвата им при слаба мрежа го няма...Колкото по нов модел, толкова по зле. Писал съм тук и съм се оплаквал по всичките раздели.
Но ето го ТЕЛЕФОНЪТ! Естествено 5Г версията, червен! От седмица го ползвам и нито е загрял , нито е лагнал, батерията е с поне 30% по добра от Ноут 20 да речем. В 3D игрите няма грам насичане, а Ексинусите още хладни насичаха леко, пък след 15 мин ставаха като стара кино лента. Камерите са си супер и не мисля че отстъпват на S20 поне при нормално ползване, нощни снимки, зуум, бърз и точен фокус. Но от 4Г версията не мисля че има особен смисъл. Пак с мъртвородения Ексинус. Може би заради плоския екран и цената.

Това Адаптивно пестене на енергия е глупава опция. Просто като не ползваш телефона интензивно и го вкарва в енергоспт. режим. Тъпото е че като го извадиш и почнеш да цъкаш НЕ го връща към нормалния режим а си остава със скопените настройки. И това се усеща при ползване.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 4 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • aladin, Dowper, Marto.g, rikob
Цитирай

Общо взето от Снап версията, никой не се оплаква Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

(2020-10-19, 12:05:08)gstavrev написа:  Много кофти мода с тези новите графики за батерията. Човек дори и за собствен анализ трудно може да се ориентира.. И на айфоните са такива
От андроид 11 / OneUI 3 ще върнат старото отчитане на батерията за радост.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • Dowper, NaniG
Цитирай

Аз имам един бърз въпрос,понеже искам да взема s20fe за подарък на жената искам да ви попитам има ли фабрично поставен протектор на дисплея както на S20.
Цитирай

Има, да.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Все повече стават оплакванията от неработещ коректно тъч.
Вземи го онлайн, за да може да го върнеш.
Цитирай

(2020-10-20, 12:32:28)emzo написа:  Все повече стават оплакванията от неработещ коректно тъч.
Вземи го онлайн, за да може да го върнеш.
Даже и да го има проблема си излезна ъпдейта .....


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на sdeikov22 за това мнение:
  • Dowper, OGIER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)