Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПРОБЛЕМ СЪС СНИМКИТЕ НА ТЕЛЕФОНА
#1

Здравейте, имам много досаден проблем, който не мога да реша сам и моля за съдействие. Използвам телефон Samsung Galaxy s9+ 64GB, на който са ми всички снимки и от предишните телефони. Понеже ми свърши мястото на телефона, реших да прехвърля снимките си на SD карта, като преди това си ги запазих като папки и на компютъра. Прехвърлим час от снимките като Viber imiges и снимките от предишния телефон на SD картата и си оставих в паметта на телефона само снимките направени от камерата на телефона. Добре, но след прехвърлянето всички снимките изгубиха датата си на запаметяване и създаване. Изписва, че всички снимки са създадени днес и са разбъркани, а не както преди подредени по дата и час на създаване или запаметяване. Премахнах SD картата и се опитах да ги върна ръчно от запаметените папки на компютъра в телефона, но или не ги връщам на правилното място или не става така, защото пак е същата работа. В Google Photo също са се синхронизирани незнайно как разбъркани. И другия проблем е, че използвах Samsung Cloud с абонамент за 50GB, но ми поиска прехвърляне към ONE DRIVE. Добре, преминах към него, но снимките пак ги прехвърли разбъркани от VIBER и от направените с другия телефон ( не знам защо, като синхронизирам Samsung Cloud откакто съм си закупил телефона ). Реших да ги изтрия и да дам да ги синхронизира отново от телефона, но сега не иска да синхронизира ( в облака има място, празен е) . Моля за съдействие как да си ги върна пак запаметени по дата и час на запаметяване и да ги синхронизирам така в ONE Drive и Google photo.

Поздрави,

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)