Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с парола на абв поща
#1

Здравейте от доста време си взлизам в пощатата с мобилното приложението на Абв . И така стана че съм си забравил паролата . Обмислям да сменя апарата  та питането ми е има ли начин да видя това приложение с каква парла се вписва. Може би друго приложение от play app да вижда парол. В противен случай си губя мейла
Благодаря за отговорите предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма такова приложение.Дори администратора на АБВ не може да ти каже паролата,тя е във криптиран вид на сървара(той я вижда като звездички).Докато си логнат,създай от настройки 2 мейл,после натисни "забравена парола".Ресет кода ще ти бъде пратен там или на телефона,който си посочил за възстановяване на мейла на сайта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vertexe за това мнение:
  • ianpav_4444
Цитирай
#3

няма къде да сложа 2 ри мейл
[Изображение: 2c3Zhv]


Прикачени файлове
.jpg new.jpg Размер: 46.48 KB  Сваляния: 96
Цитирай
#4

Ако си влизал в пощата през Chrome виж дали Google не ти е запазил паролата, ако е включена функцията за запазване на пароли.

1916 
Цитирай
#5

Влизал съм само през телефона последната година не съм ползвал гоогле акаунт .
Телефона ми е вид лаптоп мейла новини фацебоок това е
Цитирай
#6

Ако Гугъл е я запамитил, можеш. Влизаш в настройки, google, цъкаш на профил. Ако не е запомнина. Трябва, на забравена парола, в АБВ.                

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#7

не съм вписан в гоогле профил влизал съм само през мобилното приложение
Цитирай
#8

В настройки-акаунти няма ли АБВ,за да се актуализира.Или през браузера,забравена парола.За напред си записвай паролите в тефтерче,и си добави акаунта в гугъл за синхронизация,добавя се друг имейл за възстановяване на паролата,иначе става лошо.
Цитирай
#9

Просто влез в АБВ през браузър или друго устройство. Въведи си адреса, намери бутона "забравена парола" и го натисни. Оттам нататък ще ти се изпише на екрана какво да правиш...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#10

zrock,чукни "известяване",там би трябвало да е мястото за алтернативен мейл,телефон ,на които да комуникира с теб сървара на АБВ.Не познавам приложението,не го ползвам!И според мен търси модул "сигурност",а не настройки.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)