Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настойките на nvram липсват след ъпдейт
#1

Здравейте на всички ! Имам следния проблем с note 8 pro , след софтуерен ъпдейт изчезна настройката на nvram за wifi  в engineering mode/ wifi останаха само Rx, Tx  и Help . Въпросът ми е може ли да се отключи пак или не ?
Цитирай
Аксесоари
#2

ако разпознава сим картата би трябвало да може. Все пак трябва достъп на телефона до интернет.
Цитирай
#3

(2020-09-29, 08:35:30)suffer написа:  ако разпознава сим картата би трябвало да може. Все пак трябва достъп на телефона до интернет.

Въпроса е такъв , че преди си сменях по този начин мак адреса на wifi за да ползвам ограничен по време интернет а сега като немога да го сменя системата не ме допуска повече след изтичане на определеното време . Преди не ми трябваше да имам сим карта даже в тел.

(2020-09-29, 11:14:55)gunpowder_83 написа:  Въпроса е такъв , че преди си сменях по този начин мак адреса на wifi за да ползвам ограничен по време интернет а сега като немога да го сменя системата не ме допуска повече след изтичане на определеното време . Преди не ми трябваше да имам сим карта даже в тел.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)