Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2e - Батерията
#1

Здравейте,

От около един месец ползвам часовника GT 2e. Супер доволен съм и ми върши работата за която съм го взел. Но батерията повече от 5 дни не може да изкара.
Всичко е на автоматичен режим. Още не съм започнал да го ползвам дори за спорт.
Всичко е включено освен Heart Rate Monitor-а и 5 дни батерия. На денонощие около 20% пада. 

При вас как е?

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ти отговарям на поста, но да попитам нещо...
Може ли да се водят разговори от този уоч и чува ли се добре?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#3

Не поддържа разговори.
Цитирай
#4

Здравейте! От вчера имам Huawei Watch GT 2e, но имам проблем с него. Свързах го с телефона и всичко беше ок, но през нощта е изостанал с 4 минути. Когато го рестартна се сверява и отново бавно започва да изостава, първо 1 минута, 2 ....и т.н. Каква може да бъде причината? Благодаря
Цитирай
#5

(2020-09-29, 10:08:52)Aleksandyr написа:  Здравейте,

От около един месец ползвам часовника GT 2e. Супер доволен съм и ми върши работата за която съм го взел. Но батерията повече от 5 дни не може да изкара.
Всичко е на автоматичен режим. Още не съм започнал да го ползвам дори за спорт.
Всичко е включено освен Heart Rate Monitor-а и 5 дни батерия. На денонощие около 20% пада. 

При вас как е?
Имам го от петък 27ми вечерта.Заредих го на 100% преди да почна да го ползвам.От тогава до сега е паднал на 73%.Всичко е на автоматичен режим.Незнам колко дни общо ще изкара но за момента изглежда да са повече от пет.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)