Анкета: Каква марка са Ви компактните безжични слушалки? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Apple
5.41%
2
5.41%
Samsung
13.51%
5
13.51%
Huawei
0%
0
0%
SONY
5.41%
2
5.41%
JBL
2.70%
1
2.70%
B&O
0%
0
0%
Anker
0%
0
0%
BOSE
0%
0
0%
Sennheiser
0%
0
0%
Xiaomi
10.81%
4
10.81%
Beats
0%
0
0%
Jabra
0%
0
0%
Друга
32.43%
12
32.43%
Не използвам компактни безжични слушалки
29.73%
11
29.73%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Каква марка са Ви компактните безжични слушалки?
#1

[Изображение: feat-18.jpg]

Каква марка са Ви компактните безжични слушалки?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Anker liberty air 2, Anker slim+, 1more stylish, Avantree audition pro.
Цитирай
#3

Tronsmart Apollo Bold, Tronsmart Onyx Ace, и още някакви за 20$ за проба.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

Redmi airdots! Супер са!
Цитирай
#5

Realmi Buds Air
Цитирай
#6

Haylou GT1 XR - много добри TWS!

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#7

След дълго чудене между 3-4 модела избрах Tronsmart Spunky Pro. Добър звук, че и безжично зареждане имат.

1916 
Цитирай
#8

Само на мен ли ми се струва, че тук имате повече смарт часовници, отколкото безжични слушалки, а мислех, че е обратното.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Че аз нямам нито един смарт часовник... Не мисля и да имам. Грозни водомери.
Цитирай
#10

Приятел ми подари безжични Enacfire. Нямам опит с други, но ми вършат работа.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#11

mi true wireless earbuds. Не струват,често се бъгват.

Изпратено от моят SM-A715F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Имам 3 вида, но не ги ползвам, дори са неразпечатани.
Цитирай
#13

Ползвам AirPods 2 и съм доволен, особено след тази това, което им се случи.
Та лятото гледах филм с тях и реших да ида до тоалетна и какво направих, та едната взе, че падна вътре в тоалетната и аз бързо я извадих и после я почистих, оставих я на слънце, а през това време реших да видя дали издържат на потапяне и на вода, защото те не са водоустойчиви и видях в youtube, че ги  топят и издържат, а отдолу в коментарите видях, че и други хора са имали такава ситуация и на някои се чуват още, но на други, не, после видях, че имат водоотблъскващо покритие и се пооспокоих малко, също питах и колега от форума дали е имал такива проблеми, но след като изсъхнаха я сложиш и си свиреше, както и сега си свири, след време, което си означава, че скъпото е качествено.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

[Изображение: feat-18.jpg]
Скъпи но си струват всяка стотинка. Преди тях имах  galaxy buds и не бях впечатлен от тях.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#15

Е, да сравняваш кон с кокошка, много ясно, купуваш Епъл и знаеш защо ги купуваш.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#16

Ползвам Galaxy Buds + и съм доволна. Взех ги основно за разговори докато съм движение, не толкова за слушане на музика.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#17

На SONY слушалките също са много добри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • bobi_1217, Nikola.Kolew
Цитирай
#18

SONY WF-SP800N

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)