Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Powerbank mi pro
#1

Здравейте, реших,че искам тази powerbank и ми трябва сравнително спешно- до 12-и трябва да е стигнала при мен. 
Поръчах си от citytel, дали там са оригинални? Ако не, къде са? Обявата от Стара Загора в olx, коментирана тук,е изтрита и не излиза потребителят.
Търсех в други сайтове,но или не доставят до България (което означава занимавка с превозвачи) , или са извън Европа. Аз съм от нетърпеливите  Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Каквото съм взимал от сити, всичко е било на 6

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

Jarcomputers - също всичко е оригинално.
Не съм запознат с точни модел обаче, за да потърся по-подробно.
Цитирай
#4

JAR ?! Не може да се твърди такова нещо. Ако обърнеш внимание на много от артикулите в сайта им е "наличен в склад на доставчик"...... 90% не е техен внос . Имат отнощения с повече фирми от колкото артикули имат. Същото може да се твърди и за Алиекспрес ( Принципно погледнато). Иначе пазарувам често от тях и досега не съм имал оплаквания освен с СД картите, но проблема не при тях а в написаното от производителя...!
Цитирай
#5

Точно от jar съм взимал десетки неща. Бяха пуснали back fo school точно преди няколко дни и имаха супер батерии за около 30 лева. Само мога да ги похваля.

Sent from my Pixel 3a using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#6

(2020-10-01, 19:48:48)redsys написа:  JAR ?!  Не може да се твърди такова нещо. Ако обърнеш внимание на много от артикулите в сайта им е "наличен в склад на доставчик"......  90% не е техен внос . Имат отнощения с повече фирми от колкото артикули имат. Същото може да се твърди и за Алиекспрес ( Принципно погледнато).  Иначе пазарувам често от тях и досега не съм имал оплаквания освен с СД картите, но преоблема не при тях а в написаното от производителя...!

Каквото ми се е налагало да взимам от там са го имали на склад. Казах и по-горе, че не знам точно за кой модел powerbank става въпрос и затова не съм проверил. Идеята е, че в България има конкурентни като цени стоки на xiaomi иначе всеки си преценява. Понякога от али експрес със склад в европа идват по-бързо нещата
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)