Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 5 - Лични впечатления и коментари
#76

(2021-04-13, 20:14:04)usani написа:  Някакви пинизи за пускане на 5g има ли,,?
Има да като си купиш телефон, който няма нужда от пинизи да пускане на 5г.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
Аксесоари
#77

https://www.gsmarena.com/google_pixel_5a...-47879.php

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#78

Според вас има ли опасност от прегарянe (burn in) при ползване на функцията Always on Display? Забелязвам, че не е както при Самсунг, да сменят позициите си по екрана часовника и нотификациите.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#79

Не, няма, и там се сменят, просто не се вижда с просто око.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Martin_VN
Цитирай
#80

Въпрос от бъдещ собственик - колко мп излиза роу файла от широката камера? В хда прочетох за 16мп, тестови семпли намерих 6мп, което е доста странно? И колко е минималното разстояние при тази камера, от което всичко нататък е на фокус(знам че няма аф и не става за макро, ама горе долу да знам, за пейзажи с преден план)?
Цитирай
#81

Искам да попитам имат ли меню на български
Цитирай
#82

Да, има меню на български.

 
Цитирай
#83

650 евро за Пиксел 6, доста добра цена... 

https://www.tomsguide.com/news/google-pi...-iphone-13
Цитирай
#84

Интересно, и тук запазват тенденцията за намаляне на цената спрямо предшественика.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#85

По-скоро при Pixel 6 има увеличение с €20 спрямо предшественика си.

 
Цитирай
#86

Нищо не е. Дано да се наканят да го внесат повече онлайн-търговци у нас, не да блеят, като с другите Пиксели!
Цитирай
#87

(2021-07-25, 15:29:52)bo6o написа:  Въпрос от бъдещ собственик - колко мп излиза роу файла от широката камера? В хда прочетох за 16мп, тестови семпли намерих 6мп, което е доста странно? И колко е минималното разстояние при тази камера, от което всичко нататък е на фокус(знам че няма аф  и не става за макро, ама горе долу да знам, за пейзажи с преден план)?

16.2 mp / 4650 x 3488
[-] 1 потребител изказва благодарност на lowlevel за това мнение:
  • bo6o
Цитирай
#88

https://mobilebulgaria.com/news/germansk...na-pixel-6
Цитирай
#89

(2021-09-30, 13:52:19)scenic написа:  Нищо не е. Дано да се наканят да го внесат повече онлайн-търговци у нас, не да блеят, като с другите Пиксели!
От години са два-три търговеца, които ги предлагат, не вярвам сега да са повече.

 
Цитирай
#90

Лошото е, че нямат тука официален дистрибутор. Нещата щяха да са доста по-добре в много аспекти.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#91

Ами винаги има и Амазон Германия, като вариант.
Цитирай
#92

(2021-10-08, 12:02:55)scenic написа:  Ами винаги има и Амазон Германия, като вариант.

Е то за купуване има и други възможности, може и директно от google store Germany ако е за въпрос, но аз имах друго предвид.

Aко Гугъл имаше официален дистрибутор в България, тогава продуктите щяха да са официално на пазара тук и щяха и да са лицензирани от операторите за поддръжка на 5G примерно. 
Също така и с гаранцията щяха да са много улеснени нещата.
И т.н.

Pixel 5
iPhone 15 Pro
[-] 3 потребители изказват благодарност на ockac23 за това мнение:
  • Martin_VN, milss, Sho Gun
Цитирай
#93

Това за официалния дистрибутор е много относително, OnePlus като има такъв в Бълария и моделите му са официално на пазара, пак някои от моделите не са лицензирани от операторите и не предлагат поддръжка на 5G.

 
Цитирай
#94

(2021-10-22, 08:25:01)NoMaD написа:  Това за официалния дистрибутор е много относително, OnePlus като има такъв в Бълария и моделите му са официално на пазара, пак някои от моделите не са лицензирани от операторите и не предлагат поддръжка на 5G.

Единствено старите топ модели не са, но това все пак това не е решение на оператора само дали даден модел да поддържа 5г или не. Oneplus 9 и 9 pro нямат проблем с работата в 5г мрежите (поне в две от тях). Моделите на Норд с 5г поддържат за всяка от мрежите където се продаваше официално от операторите.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#95

Някой друг получил ли е нов ъпдейт днес? Получих секюрити-то на 2-ри ноември, а миналия месец минах на Android 12. Сега пак ми дава ъпдейт 1,88gb Android 12. Не само на мен а и на жената 4a 5G-то.
Не съм свикнал с толкова чести ъпдейти.  Huh

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#96

Ами при пикселите всеки месец има актуализации, свиквай.

 
Цитирай
#97

Колебая се дали да се бръкна за още 400+лв или да взема по-бюджетния вариант (ако успея да намеря за до 800лв, което и това ми е много за телефон) -някоя изостанала .
Мисля да го ползвам поне 2г (предвид изчезването на 5,8-6" телефони), най-вече заради това се замислих за по-мощния вариант Pixel 5 /който ще е ми върши работа в следващите години, не че 4а няма да ми е ок, не играя игри/. 
Голяма ли е разликата в работата им.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#98

(2021-11-28, 12:27:46)hakama написа:  Колебая се дали да се бръкна за още 400+лв или да взема по-бюджетния вариант (ако успея да намеря за до 800лв, което и това ми е много за телефон) -някоя изостанала .
Мисля да го ползвам поне 2г (предвид изчезването на 5,8-6" телефони), най-вече заради това се замислих за по-мощния вариант Pixel 5 /който ще е ми върши работа в следващите години, не че 4а няма да ми е ок, не играя игри/. 
Голяма ли е разликата в работата им.

Ще излезе Пиксел 11 ти докато избереш телефон.Какво ли е ако купуваш къща?

(2021-11-28, 18:37:20)usani написа:  Ще излезе Пиксел 11 ти докато избереш телефон.Какво ли е ако купуваш къща?
Днес взех една 5 ца за 800 от олх зелена,4а 5g при жената.Размера ми е много важен вече и дори от 6.2 на 6 пак ми е по удобно.
Цитирай
#99

Пичове, как мога да разбера преди покупка - дали има остатъчна межд. гаранция? Говорим за вторичния пазар...
А за наличност това ми писаха днес по имейл от съпорта на Google. Дали за нас не е видим?! /за 5 или 4а/. нямам спомен дали я питах за конкретна държава /но не съм споменавал БГ/ - някого от тези страни може ли да чекне дали го има?
Цитат:Thanks for contacting Google support. My name is Cesia, from the Google Support team.

Thanks for taking interest in buying Pixel 4a. Happy to assist you with this.

Pixel 4a is only available in the following countries: Australia, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Japan, Singapore, Spain, Taiwan, United Kingdom, United States.

As I have reviewed and checked for the available option here I can see that Pixel 4a is not available in your Country. We don’t currently have any information on expansion to additional countries.

I really understand how much you want to have Pixel 4a. But no worries, I will take this as feedback and we will have this forwarded to our higher team. Google takes your feedback very seriously because we would like to further improve our products and services for our valued customers like you. You can also activate the newsletter, just go to settings and update the News and Updates.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Може на mei.info За гаранционните условия на Pixel, може да се провери и на Google Repair

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)