Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Премахване на брояча за мобилен интернет
#1

[Изображение: Vkdai.jpg]

Някой има ли представа как мога да махна броячът за използване на мобилен интернет? Разбрах от приложението оптимизация->монитор за данни, но никъде не видях опция за изключването му от известият. Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен е от тук.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Отива се в settings - Apps - system app settings - security - data usage и махаш отметката за следене на данни на нужната карта

Другия вариант е в security приложението и в неговите настройки: data usage и т.н
Цитирай
#4

И в 2та случая ме праща в настройките но липсва опцията за която говорите. При мен я няма:

[Изображение: V6B2h.jpg]
Цитирай
#5

При мен също я няма,картинката е като при колегата CocaCola.

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай
#6

Ако се използва контролен център я няма.
Цитирай
#7

И при мен го нямаше след актуализация та. Трябва да се изтриват данните на приложението "оптимизация" - изчисти всички данни.

[Изображение: 32b63533bb493d285efd612bc291bcb5.jpg]
След това ще се появи опцията [Изображение: 9342ea0e220d368e94cd836ec576481b.jpg]
Цитирай
#8

Направих посоченото, трих още няколко кеша, рестартира телефона след това, но това продължава да си стои и опцията я няма.
Цитирай
#9

И аз пробвах всичко и не се получи.

Lenovo P70-A--->>Huawei P9 lite---Nokia 8---Huawei Nova 5T---Xiaomi Mi note 10 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)