Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 8 Pro спряха да ме чуват
#1

Здравейте,дали според вас е възможно да е заминал микрофона от вчера вечерта вече никой не ме чува,а само аз ги чувам.При включване на високоговорител ме чуват и отсрещните хора.Телефона е на 5 месеца.При запис на видео като се пусне клипа се чува какво говоря.

Sony Z3 Compact Firmware 6.0.1
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом те чуват при високоговорители запис не би трябвало микрофона да е дефектен... Телефона разполага с два микрофона единия отдолу единия отгоре, (не знам кой микрофон за какво се ползва и кога) пробвай да влезеш в сервизното меню и там има опция за тест на доста неща - *#*#64663#*#*

Копирай кода и го постави все едно набираш номер.
Цитирай
#3

Имах същият проблем с Mi Max 1. Смених платката със USB захранването и се оправи.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай
#4

Странното е,че 2 дни ме чуваха когато аз набирам някой.Ако някой ми се обади не ме чуват като говоря.От днес и при двата варианта не ме чуват.Сервиза по гаранция се оказа Сръчко.Свързах се и хората ми предложиха да го върна до фабрични настройки ако няма оправия да го пращам.При духване в долния микрофон отсреща се чува шум но не и говор.И май ще излезе дефектен микрофон.

(2020-10-04, 11:33:51)jorimafia написа:  Щом те чуват при високоговорители запис не би трябвало микрофона да е дефектен... Телефона разполага с два микрофона единия отдолу единия отгоре, (не знам кой микрофон за какво се ползва и кога) пробвай да влезеш в сервизното меню и там има опция за тест на доста неща - *#*#64663#*#*

Копирай кода и го постави все едно набираш номер.

Направих въпросния тест и микрофона успя при много силен шум да помръдне само 1 деление при което теста за работа на микрофона беше неуспешен.Ще ходим на ремонт.

Sony Z3 Compact Firmware 6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)