Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от amazon uk
#1

Здравейте, виждам, че пиксел 4а се предлага вече в английския амазон с опция доставка до БГ за 9 паунда. Въпросът ми е някой поръчвал ли си е оттам, телефоните отключени ли са към всички оператори и каква е процедурата в случай, че дефектира и трябва да ползвам гаранцията? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Единственият начин да ползваш гаранция е като го изпратиш пак до UK. Ако имаш познат, например.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#3

Отключени са на 100%. Амазон не работи с оператори до колкото знам Smile А и за да ти е заключен трябва договор да си подписал. За гаранцията също не би трябвало да има проблеми, но ще е голямо разпращане напред назад. Както казва колегата при всички положения ще трябва да се праща до UK телефона.
Цитирай
#4

А за колко време пристига в България пратка оттам?

Току-що си поръчах един оригинален гръб от Гугъл за 4-ката, Just Black, стискайте палци, това ми е първа поръчка от Амазон... Angel Big Grin

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#5

Аmazon e eдно от най-добрите места,откъдето можете да си закупите нещо,качеството на предлаганото от тях е почти без конкуренция (разбирайте срокове на доставка,гаранционно обслужване и т.н),от години пазарувам от тях и от Argos (понякога имат наистина зверски намаления просто без аналог,наскоро именно от там си закупих Pixel 3a на безпрецедентната цена от 279 паунда,в момента там на намаление е Pixel 3a XL,само за 329).
Р.Р. Забравих да направя уточнението,че живея в Англия и не знам как стоят нещата с доставките до България,но са изключително квалитетни вериги.
Доста често пазарувам и от Aliexpress,няма просто такива цени,преди половин година от там си взех Galaxy Note 9 Snapdragon версията,бял,чисто нов за цена под 300 паунда.В 99% от случаите нещата от там ми пристигат за 6 дена,но се случва и да ги чакам и 60,както стана с Mi Smart Band 5,която дойде вчера...Да,понякога се чака повече и ако се стигне до гаранционно обслужване са леко усукани нещата,но за цени там си остава номер 1 Smile

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#6

(2020-10-03, 18:55:32)scenic написа:  А за колко време пристига в България пратка оттам?

Току-що си поръчах един оригинален гръб от Гугъл за 4-ката, Just Black, стискайте палци, това ми е първа поръчка от Амазон... Angel Big Grin

В поръчката пише кога ще пристигне.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#7

Благодаря за информацията. А мито все още не се плаща за стоки от Англия, нали?
Цитирай
#8

@jonbones. Няма мито.
@ivo777 Безпрецедентните 279 кинта за Великобритания са ок,но тук са около 600 кинта.Този телефон съм го мяркал за около 700 лева тук с две години гаранция.Към автора ако не му е мега спешно да изчака другия месец.Черен Петък наближава.Изкачат оферти,включително и на Google магазина.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)