Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Velvet приложения
#1

Здравейте собственици на LG G8s!
От вчера ползвам стоковите приложения от Velvet: Настройки, Launcher (LG Velvet Home) благодарение на колегата ganchev и галерията, която изрових от един архив с всички приложения от Velvet и е по- нова версия от нашата и няма бъговете с бавното скролване в албумите. Галерията има доста нови и полезни функции, а лаунчера ви дава възможност да избирате при плъзгане надолу да се отваря търсене или нотификатион панела, което според мен завършва напълно жестовото управление.
Всички се инсталират като нормални приложения.
Ето линкове за трите приложения в гугъл диск и мега
Гугъл Диск
MEGA


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 4 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, nowhere, oxuboxu, venko1407
Цитирай
Аксесоари
#2

Варгал, след като инсталирах приложенията, като пиша в търсачката в настройки "volte", се появява опциите за включване, но за съжаление като натисна нищо не се случва. Намери ли се начин за активиране, понеже бях чел, че с андроид 10 ще може да се включи

[Изображение: Capture-2020-10-07-21-31-22.png]

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на venko1407 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Не знам, не съм и търсил. При мен пък като го напиша в търсачката в настройки, нищо не се появява.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

(2020-10-07, 20:43:17)venko1407 написа:  Варгал, след като инсталирах приложенията, като пиша в търсачката в настройки "volte", се появява опциите за включване, но за съжаление като натисна нищо не се случва. Намери ли се начин за активиране, понеже бях чел, че с андроид 10 ще може да се включи

[Изображение: Capture-2020-10-07-21-31-22.png]
Виж в раздела за G7 има тема за VoLTE как се активира . Може да пробваш по нея да го активираш . С Андроид 9 не се получаваше на G8s ,но сега може и да стане .

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 3 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81, venko1407
Цитирай
#5

И на мен не ми излиза в настройки.
Universal enabler не работи.
Ръчно задавам настройки на ims / apn , но не запазва конфигурацията.
В скритото меню влизам, активирам всичко по VoLTE, ама не тръгват нещата.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)