Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

Здравейте! След последния ъпдейт, батерията започна да ми пада много бързо. Може би два пъти по-бързо от преди и в момента не мога да изкарам и 4 дни с едно зареждане. Някой да има подобен проблем и ако да, как е решен?

Поздрави
Цитирай
Аксесоари

(2023-09-04, 09:46:51)PlaNed написа:  Да, благодаря Ви! Проблемът беше с разрешенията, по точно с източника на аппа 
Би ли споделил къде и кои разрешения си дал по точно? Защото и аз имам същия проблем.
Цитирай

(2023-11-28, 08:25:03)i770514 написа:  Би ли споделил къде и кои разрешения си дал по точно? Защото и аз имам същия проблем.

От Известия, календар, камера, контакти, местоположение, микрофон, музика, физическа активност и останалите. Те са с разрешение "докато се ползва приложението". Позволил съм и промяната на системните настройки. Не съм ги променял, мисля че откакто съм го инсталирал от преди година.

Поздрави
[-] 1 потребител изказва благодарност на GodPetar за това мнение:
  • i770514
Цитирай

(2023-11-28, 08:37:57)GodPetar написа:  От Известия, календар, камера, контакти, местоположение, микрофон, музика, физическа активност и останалите. Те са с разрешение "докато се ползва приложението". Позволил съм и промяната на системните настройки. Не съм ги променял, мисля че откакто съм го инсталирал от преди година.

Поздрави

Това във приложението здраве ли го правиш? И това не са ли разрешения а не известия?
Цитирай

(2023-11-28, 10:11:47)i770514 написа:  Това във приложението здраве ли го правиш? И това не са ли разрешения а не известия?

Моля грешка. Разрешения.
Цитирай

(2023-11-28, 08:25:03)i770514 написа:  Би ли споделил къде и кои разрешения си дал по точно? Защото и аз имам същия проблем.

За съжаление, не го намирам. Беше нещо свързано с "външни" приложения, но не мога да си спомня ...

Huawei GT2 Pro + Xiaomi 13  Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)