Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Аз мисля ,че има GPS вграден в часовника,даже се надявам ,че в някое,дано не е далечно бъдеще,тъй като има възможност да се инсталират приложения от трети страни,да видим една навигация като на самсунг часовниците Smile.Щом може да работи функцията Route back,защо не. Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

В повечето ревюта пише че има вграден gps. Аз го  пробвах но записва само мършрута по който си минал в режим на трениривка. Няма навигация. Ще го пробвам и без вързан телефон.
Цитирай
#28

felipe написа:Аз мисля ,че има GPS вграден в часовника,даже се надявам ,че в някое,дано не е далечно бъдеще,тъй като има възможност да се инсталират приложения от трети страни,да видим една навигация като на самсунг часовниците Smile.Щом може да работи функцията Route back,защо не. Smile

Възможно е да има чип, но като възможност за използването му към момента... Все едно няма Tongue
Иначе да, хубаво би било за навигацията.

Интернет и s*x култура, дибидюс по арматура...
Цитирай
#29

Пробвах го. На изключен телефон пуснах тренировка (ходене на открито) откри gps и стартирах. На часовника не се вижда карта. Когато пуснах телефона и се вързаха се показа мършрута по който съм минал.

Пробвах го. На изключен телефон пуснах тренировка (ходене на открито) откри gps и стартирах. На часовника не се вижда карта. Когато пуснах телефона и се вързаха се показа мършрута по който съм минал.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#30

Как да няма вграден гпс?! Не пишете глупости. Вчсики версии си имат. Просто нямат вградени карти и затова маршрута се гледа после в телефона. Иначе си е напълно независим и доста точен.

Спортните функции, авто тренировки... и пр пулсомери, стресови тестове, следене на сън могат да се изключват. Но не е нужно, с всичко работещо си прави 10 дена.

Само за мейли, ако е вързан към хуавейски тел и се ползва техният мейл клиент за основен, то по спомени се четяха целите писма. За другите видове съобщения, доколкото излизат горе в стаус бара на телефона, толкова и на часовника.

При получване на съобщения от каквото и да е приложение е възможно най-бързото устройство. Извибрирва още преди телефона да е издрънкал!

Свързаността е отлична, ако се ползва хуавеи телефон, иначе не. Ако е бил извън обхват после се закача след доста време, ако не се отвори здраве приложението, което е много неприятно. Гармина ми към същият тел ( самсунг) ми се закача от 10м на секундата в която стигне в обхват, без да съм правил еквилибристики с приложението му.
Цитирай
#31

Аз мислех, че няма да има интерес към темата, защото ще повечето с предходния модел, а тя се напълни, следя я с интерес.   Smile

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

И аз днес взех GT2Pro,гтдвойката ми изглежда като детска играчка спрямо него.Всичко точно и да докладвам,къстъм фейсовете за GT2 които съм споделил от къде се свалят и как се качват тук->https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98216&pid=1641624#pid1641624
стават без проблем на GT2Pro.Процедурата става само с телефон различен от Huawei,аз си купих един стар Samsung за целта.Има поне десет хиляди безплатни за всеки вкус.Ето качих три за проба
[Изображение: fc0bc5a3a003.jpg]
[Изображение: 28e34fc8afd7.jpg]
[Изображение: b0d405bf5c8d.jpg]
Цитирай
#33

Това не става нa sony пробвах многокрарно.
Цитирай
#34

Това още по метода с китайската бета на здравето ли е? Там където имаше възможност за качване само на едно къстъм лице, или има някакво подобрение.
Щото гледам се е появил и друг метод през официалната версия на здрвае и пазело до 5 нови лица.
Но не съм го пробвал, щото колкото и да има нещо не мога да си харесам.

Ъпдейтнах здравето от апп галерито и тогава се появи опцията за инсталиране на приложения. И 2-те са някакви тетрис игри май
Цитирай
#35

Цитат:Това още по метода с китайската бета на здравето ли е?
Не,няма китайски бети,с ThaiChi става,инсталира се на другия телефон и през него се инсталират Здраве и HMS.То заради това HMS не става на хуавейски телефон ,защото те си го имат вграден.Инсталират се към двайсетина къстъм фейса едновременно (поне на GT2 бяха толкова,на този още не знам).

На мен нещо иконката за времето не ми се обновява,тази сутрин в 8 още стоеше луна,виж температурата беше точна.
Цитирай
#36

Има ли анимирани циферблати?
Аод-то, като на гт2 ли е?

Румене, оная опция дето я търся пак ли я няма? Smile
Да не вибрира, докато екрана е включен.
Цитирай
#37

Тия дни ще ходя до Вивата за преподписване и ще го взема стига да го имат, че голям проблем с доставките беше за предния модел. Сега съм с GT2 и като цяло разликата е във визията материалите на корпуса и безжичното зареждане, но видях, и че има 2 приложения в прото в GT2 ги няма

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#38

(2020-10-11, 09:12:11)emzo написа:  Има ли анимирани циферблати?
Аод-то, като на гт2 ли е?

Румене, оная опция дето я търся пак ли я няма? Smile
Да не вибрира, докато екрана е включен.

Анимиран циферблат имаше още в първата версия ГТ, който после изчезна. В тези, който сега са ми в часовника не виждам. Има един интересен, на който темата му се променя, според денонощието навън. Малко само закъснява, явно според опресняването. Обаче ей сега през нощта пише sunny night. Не знам там кога ги пече слънцето - денем ли нощем ли?!
Иначе със сигурност има анимирани, като преглеждах тези в телграм.
Сега поне има активни- такива, на който като чукнеш на уиджета им се отваря съответното приложение.
Аод-а е същият - 6 бр са. На някой може да се сменят 2-3 цвята. Тъпото, което продължа да си е, че ако е активиран аод режима при връткане на китката не се активира основният цифер, а си стой на аод-а.

Оная опция я няма. Ще си дрънка Wink   

Ревюто на android authority започва с:
All that is old is new again   Tongue
Цитирай
#39

В телеграм има анимирани фейсове за GT2 много, няма грижи с това. Радва ме тази обратна съвмесимост на фейсовете за GT2 и GT2Pro,защото поне за момента къстъм фейсове специално за GT2Pro няма. 
Иначе, да, забелязвам два основни бъга. 
Първият е, че тази сутрин, като се включи алармата на телефона, часовника не реагира, на гт2 се вкл екрана, имаше вибрация и съответно се появяваха бутони за отлагане или изкл на алармата. Дано да е бъг и да го отстранят, че ако е тенденция не ме кефи така. Преди много удобно си изкл алармата от часовника. Аз вечер го свалям и лежи ребром на нощното шкафче и само се пресягах и натисках бутона за изкл на алармата. 
Другия бъг е с това опресняване, и при мен пишеше клиър найт и през деня, или дей през нощта. Оправяше се като вкл и изкл прогнозата за времето в здраве. Вчера се ядосах и деинсталирах и  инсталирах здраве наново. Днес сутринта гледам смени луната със слънце самичък, но пак с около 30-40 мин закъснение. Дано и това е бъг, а не тенденция продиктувана от икономията на енергия. 
Друго какво да кажа за часовника, стои малко по масивен от GT2, засега не знам това харесва ли ми, не ми ли харесва. Сигурно е до свикване. Софтуерно има доста нови бъзикни-показва изгрев-залез, фази на луната, има възможност да се вкл аларма ако атм. налягане започне да пада или се качва мн бързо(сигурен признак за дъжд, бури и подобни). Времето вече го дава и по часове и по дни,има възможност за инсталиране на приложения на трети страни, има възможност за калибриране на алтиметъра, от АОД има един нов мн красив и т. н.Когато уочфейсмейкърите започнат да правят фейсове специално за прото ще стане мн приятно. 
Другото хубаво е, че премиум материалите на часовника направо крещят,набиват се на око и правят другите уочове да изглеждат като детски играчки. Надявам се титана да не се драска. Дано да фикснат бъговете и да развиват софтуера, има много хляб в тази платформа.
П. П. От АОД на основния фейс се минава с почукване, няма логика той да се активира със завъртане на китката, за какво е АОД тогава Smile
Цитирай
#40

Логика има, ама да не става VS темата Smile
Цитирай
#41

Като гледам цялата информация за времето, изгрев, залез, фази на луната и т. н. се взема от хуавейското приложение Времето, което е вързано към accuweather. Там честотата на опресняване е мин един час и може би затова се получава този лаг в смяната на луната със слънце. Иначе изгрева ако е в 7 и 35 тогава трябва да направи смяната.
Цитирай
#42

Huawei България стартира нова игра, в която дава шанс на един от феновете си да спечели най-новия смарт часовник на марката – Watch GT 2 Pro.Условие за участието тук
Цитирай
#43

И аз си купих Небула грей  варианта. Имам някой забележки относно функционалността при условие че до сега съм имал модели с WearOS. Някакси ми се искаше да диференцира от кое приложение получавам съобщение. Да показва и снимките в съобщението. Но да кажем че се свиква с това, а и ако излезе Хармони ОС за този модел нещата може и да заприличат много на WearOS. Сега се чудя от къде да намеря метална верижка със същия сив графитен цвят. Някакви идеи и предложения да имате?
мисля да си поръчам тази : https://www.ebay.com/itm/Milanese-Loop-M...SwSK9d~Khg

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай
#44

Циганията започва Big Grin

   
Цитирай
#45

Мани,това като го видях лошо ми стана.По една или друга причина искам часовника ми да мери кръвно налягане(колкото и да е грешно) и ако наистина пуснат хардуерно различен часовник за мерене на кръвно,17 дни след пускането на този ,който няма да може да мери и аз съм взел втория, ще се чувствам като прекараното камилче.Дано разликата да е само в софтуера,а аз мисля ,че ще е точно така,понеже карето сензори отзад не участват в меренето на пулса.Ако е софтуерно ,все ще се измисли нещо,като при самсунзите.
Цитирай
#46

Въпросът е колко достоверно би могло да бъде подобно измерване, защото 10на, 20 пункта разлика от реалното... и Здрасти, дядо, здрасти, бабо... Аз лично съм скептик по въпроса и не бих се доверил на тази функция. И явно и други мислят така...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#47

Здравейте, имам часовникът Watch Gt 2 Pro от около седмица, и много ме радва като визия и функционалност, но за съжаление аз имам два проблема с него.
1. Не престава да отчита крачки докато шофирам( до сега бях с Watch Gt, и никога не съм имал проблеми с това) , а може би трябва нещо да променя в настройките. Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели как го е разрешил. 

2. Аз си взех сивия вариант с кожената каишка, която на мен не ми е опция, а няма никъде дори и оригинална метална верижка в този цвят. Ако някой знае къде се предлагат някакви верижки моля да пише.
Цитирай
#48

Трябва да видя моя дали отчита крачки докато шофирам. Иначе 22мм верижки и каишки, не оригинални, но ставащи има навсякъде, последно гледах в емаг. Друг е въпроса, че реално оригиналните са по широки от 22 мм, защото хващат и по 1 мм от касата. от двете страни.
Гледам пуснали са платени циферблати, които за нищо не стават, лично аз бих платил за циферблат показващ всичко налично на борда-атм. налягане, височина, време, крачки, калории, изминато разстояние, фаза на луната, изгрев, залез и т. н. Гледайте за какво искат пари, срамота
[Изображение: 0ee005f4575a.jpg]
Цитирай
#49

Благодаря за отговора но метална верижка в цвят като моя, поне аз не намирам. Има само черни и светло сиви. Склонен съм да дам пари и за оригинална но няма. Ако си срещал такава, ще съм благодарен на линк.
Цитирай
#50

И аз от два часа съм собственик на Huawei Gt2 pro. Наистина красив часовник! Безкрайно съм доволен от Gt версията и нямам съмнения, че тази ще бъде още по-добра.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 потребител(и) в режим "инкогнито", 1 гост(и)