Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари

Не е вярно, когато люлям малкия на люлката, го разпознава като гребане хахаха

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
Аксесоари

Значи аз не правя нещо както трябва не ми е открило нито една тренировка нито докато имах gt2 pro нито сега с GS Pro.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Според мен за да се включи Workout - а, трябва да има промяна и в пулса. При мен при едни и същи движения при ходене, когато се спускам надолу не реагира. При същите движения по равно или изкачване се включва.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Аз като ходя редовно ми открива тренировка,но след десетина минути.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Да, при ходене ми открива чак след 10ина минути.
Неефективно и затова го спрях.
Цитирай

Момчета, някой търси ли си силиконови каишки за часовника? Поръчах, но не стават за моят Ticwatch Pro 3 и искам да ги разменя ако някой има...

[Изображение: 32994719.jpg]

Тези са, усещат се много качествени, но са твърде дебели на закопчалките и не става, търся такива с по тънък и не заоблен край:

https://www.aliexpress.com/item/40003300...tent=47843

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

За размяна не мога да помогна, но бих ги закупил ако ги продаваш. Бях си поръчал една оранжева, но почерня много бързо и сега бих закупил твоята (въпреки, че сигурно пак бързо ще почернее). А другата червена или по-скоро вишнева е? И имаш ли други цветове?
Цитирай

Точно на GT2 Pro няма да станат, а на GT и GT2 да.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

А, те че ще станат на гт2про ще станат,но аз лично предпочитам тези с ушичките(разширенията горе).
П.П. И аз получих актуализацията 10.1.3.42...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И според мен на 99,9% няма да станат. То не се гледа само размера от 22мм, а и колко отстоянието на пиновете за захващането от касата на часовника. А тези на Про-то са много по-навътре. на другите 2 Гт-та да.
Цитирай

Здрасти, долетя версия 10.1.3.42 Но още от преди не мога да си избирам циферблати от Здраве ( пробвах и с от AppGallery ) мога да инсталирам нови с модната версия но само от часовника  да си ги избирам.


Прикачени файлове Миниатюри
       

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Е имам същата оранжева каишка останала от гт и гт2, вчера я слагах на прото, става си. Друг е въпроса че на гт и гт2 стоеше добре, но прото не бих го носил с оранжева каишка.
Ето я моята
[Изображение: 07a2786fbc68.jpg]

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Тя твоята и онази поне по снимките са еднакви на цвят и размер 22мм, но:
Виж това разстояние в черно, което съм оградил, колко е на твоята и колко много изглежда на другата. Така, че ръба на силикона ще опре в касата, а металните пинчета няма да стигнат до отворите в ушите и няма да се закопчее.

   
Цитирай

Аз на мойто gt2 pro съм с оригиналната силиконова от gt2 и малко по трудно влезнаха патентите и леко опира в касата на часовника защото като цяло е с по-дебели стени, но нямам никакви проблеми

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Soon

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Голямата екстра Big Grin
Конкуренцията го има от година и повече.
Цитирай

Е пак навреме де, макар за мен би било по-добре да се заключи часовника ако или когато се разкачи от телефона.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2021-01-20, 07:13:34)felipe написа:  Е пак навреме де, макар за мен би било по-добре да се заключи часовника ако или когато се разкачи от телефона.

Вчера ъпейтнах(10.1.3.42), и не видях такава опция. Клипчето е с гадна резолюция

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-01-20, 07:59:33)TNTKZ написа:  Вчера ъпейтнах(10.1.3.42), и не видях такава опция. Клипчето е с гадна резолюция
Опцията се отнася за по-следващия ъпдейт - 11......нещо си. В този няма нищо особено.

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

Опцията със заключването я чакаме на ъпдейт 11.0.4.12
Цитирай

От Известно време забелязах, че като заредя часовникът на 100% и го сваля от зарядното цяла нощ ми стои пак на 100% заряд. След като го рестартирам става около 95 %

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Тъкмо и аз това забелязах тази сутрин,мисля че е от последния ъпдейт 10.1.3.42.Дано го оправят,че нещо не ме кефи да рестартирам часовника за щяло и нещяло.Аз даже си мисля,че ще си остане на 100 % докато не се рестартира,може и една седмица да мине.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И при мен го направи още при предишното обновяване. Наистина след рестарт показа 97 процента и след това си отчита нормално. При последното зареждане преди десет дни пак се получи същото. Този път реших да го оставя да работи и според си е наред. В момента показва 39 процента заряд и това е нормално за моето използване на часовника. Последното обновяване 10.1.3.42 получих преди седмица.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Днес пристигнаха от алито [Изображение: 3cf36c9d06b31fac045cd8bd2c193da5.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2021-01-26, 11:02:39)TNTKZ написа:  Днес пристигнаха от алито [Изображение: 3cf36c9d06b31fac045cd8bd2c193da5.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Дай линк към селъра! Благодаря!

Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)