Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

Като гледам и от Алито Небулата идва и с черна каишка в комплекта, но естествено за нас един к*р. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#77

Моята е черна и търся кожената навсякъде, но няма за жалост.
Цитирай
#78

Е да беше взел небулата тогава?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#79

Ама тогава нямаше да имам черна Smile Wink Искам ги и двете.
Цитирай
#80

Е, така да... А иначе дали всички 22мм каишки стават на него, понеже гледам, че лъговете са му цели?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#81

Стават, няма проблем. Оригинални никога не съм ползвал.

   


На мен любими са ми самсунговият тип, който са по широки при лъговете. От тях имам 4-5 в различни цветове.
Но на този конкретно излизат встрани.
На снимката се вижда и изглежда грозно, но на ръката не и не ме дразни.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#82

Според мен батерията е по-добре от GT2.
В момента съм на 8 пълни денонощия от последното зареждане и часовникът е с 37% батерия.
При моето ползване (без спортни режими) се движи приблизително с денонощие повече от стария.

Интернет и s*x култура, дибидюс по арматура...
Цитирай
#83

Безплатна доставка от Полша, небулата е 415лв. в комплект с 2-те каишки, и черната версия за 380лв.

https://www.aliexpress.com/item/10050014...web201603_

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#84

И това при условие, че не е излезнал още официално за Китай. Тогава цената в алито сигурно ще е още по-ниска
Цитирай
#85

Зависи, най-интересното в цялата работа е, че китайската версия на часовника няма да е, както досега с LiteOS а с HarmonyOS и е напълно възможно да е по-добра и по-функционална. Затова аз лично засега изчаквам да видя, какво ще предложи Хармони-то и дали ще превъзхожда Лите-то.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#86

Здравейте, и аз от два дни съм с GT 2 Pro - сивия вариант. За пръв път имам контакт със Смарт часовник и все още не съм му свикнал, но се надявам с времето това да се поправи. Иначе визията е доста на ниво, надявам се сапфира да е качествен поне на половина на стария ми Кандино ( който носих 11 години, а стъклото му е като на чисто нов часовник! ). Разговорите са перфектни, а за останалите функции още нямам наблюдения. При повече впечатления ще пиша отново! Със Здраве! Wink
Цитирай
#87

Чакаме ъпдейт.
https://www.huaweicentral.com/huawei-wat...ew-update/

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай
#88

24 часово следене на насищането на кръвта с кислород...това е добре в  ковидовото време в което живеем.
П.П. Yikes Гледам предстоящия ъпдейт ще е 201 мб,какво е това нещо?На гт2-то повече от 5-6 мб актуализация не е идвала.Да не минаваме на хармонията скоропостижно?
Цитирай
#89

(2020-10-18, 15:04:51)nowhere написа:  Безплатна доставка от Полша, небулата е 415лв. в комплект с 2-те каишки, и черната версия за 380лв.

https://www.aliexpress.com/item/10050014...web201603_

А има ли разлика между двата модела?
Цитирай
#90

Само в каишките е разликата.
Цитирай
#91

Демек корпус и характеристики са еднакви, правилно ли съм разбрал?
Цитирай
#92

(2020-10-20, 07:43:39)vovalinder написа:  Демек корпус и характеристики са еднакви, правилно ли съм разбрал?
Точно така. Няма разлики.


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Тест за здравина..
https://youtu.be/HnVMKWBbSEQ

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#93

Да, то тази от Алиекспрес, към която съм дал не е китайска версия, а си е Глобалната версия, която ще си купиш и оттук. Разликата е, че в България Небулата идва само с кожената каишка, докато от Алито Небулата идва и с черната каишка в комплект. Явно за някои пазари е с 2-те каишки и в Алито се предлага този вариант. Но версията е същата.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#94

(2020-10-18, 15:04:51)nowhere написа:  Безплатна доставка от Полша, небулата е 415лв. в комплект с 2-те каишки, и черната версия за 380лв.

https://www.aliexpress.com/item/10050014...web201603_

Колеги, някой поръчал ли е от тук, и ако да, за колко време идва и гаранция има ли тук, благодаря.
Цитирай
#95

Аз оттук съм поръчвал Онъра от подписа ми и един Хуавей преди време и няма проблем с доставката, идва по Спийди до вратата за горе-долу седмица, максимум 10 дни. Гаранция обаче няма да имаш в България. Но, ако ще ти е по-спокойно, гаранцията ще ти е същата, като тази от СитиТел Wink

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#96

(2020-10-20, 07:50:44)maktub19 написа:  Тест за здравина..
https://youtu.be/HnVMKWBbSEQ

Сапфира е ясно, че не се драска, интригата е в титана. Бил здрав, какво означава здрав като говорим за часовник?
Цитирай
#97

По-важно, че е лек!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#98

Абе важно е и касата да е здрава, а не знам как се справя сравнен с алуминия и неръждаемата стомана.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#99

(2020-10-20, 11:32:45)nowhere написа:  Абе важно е и касата да е здрава, а не знам как се справя сравнен с алуминия и неръждаемата стомана.

По здрав от алуминия и по слаб от неръждаемата стомана.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Благодаря, жалко, че тоя Онър как го блъскам сега и нищо му няма.. съвсем леки следи, дано титаният издържи Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)