Анкета: Имате ли Moto G9 Plus? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, имам
53.85%
7
53.85%
Обмислям покупката му
46.15%
6
46.15%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2021-10-21, 08:30:05)solo5 написа:  Телефонът поддържа жестове.
Като свикнете няма да искате да се връщате към тези подредби
А и е супер удобно при боравене с една ръка
[quote pid="1692473" dateline="1634797805"]
Пробвах,не ми допадна предпочитам бутоните.Така че ако някой знае как мога да ги завъртя ще съм благодарен.
[/quote]
Цитирай
Аксесоари

[Изображение: 2f481473e93e12d4473190a6e7043d58.jpg]

Как мога да премахна този бутон screenshots и да сложа бутон за килване на всички отворени апове?

[Изображение: 31ec6580600cf7763046b590670f5a41.jpg]

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай

(2021-10-19, 18:22:43)stern написа:  Радвай се, че иконите за картите са една под друга.
Я виж каква тарапана ми е горе. Ако сложа и втора карта хептен ще се задръсти.
Кое е приложението за времето?Тези индикатори за паметта от него ли са?
Цитирай

(2021-11-03, 09:03:19)ico_3 написа:  Кое е приложението за времето?Тези индикатори за паметта от него ли са?

https://play.google.com/store/apps/detai...ockweather

Да, от него са, включват се от настройките
Цитирай

има ли някак начин да заобиколя рестрикциите на външната памет при андроид 11

телефона не може да чете файловете които сваля торент клиента на картата с памет

 
Цитирай

Какви рестрикции има външната ти карта с памет?
Кои файлове не можеш да четеш?
Цитирай

(2021-11-23, 19:22:28)innumerus написа:  има ли някак начин да заобиколя рестрикциите на външната памет при андроид 11

телефона не може да чете файловете които сваля торент клиента на картата с памет

Някои приложения изискват специално да им се разреши работа с картата.
Обикновено се иска при първият опит и трябва изрично да го дадеш.
Например Total Commander, някои фотогалерии.
Но обикновено става дума за запис на картата, за четене не се сещам да са ми искали.
Цитирай

като пример мога да дам видео или аудио файлове свалени с торент клиент

няма проблем с това когато същите са в паметта на телефона 

още при форматирането на картата ми излиза прозорец, че някои неини функции са ограничени при андроид 11 или нещо такова

 
Цитирай

дай разрешения за четене и писане от картата

Свързах базата на часовника си Huawei GT с телефона си Moto G9 Plus посредством кабел USB C - USB C и се оказа че телефона започна да зарежда часовника. Беше на 20%, а сега вече е на 50%. Не знаех че Moto G9 Plus може да се ползва като Power Bank
Цитирай

(2021-11-26, 19:14:42)solo5 написа:  дай разрешения за четене и писане от картата
би ли ми обяснил как да го направя

 
Цитирай

Нямам голям спомен, но и при мен на старият телефон ми се е получавало това
Влез в настройките на картата и дай разрешения на всичко
Цитирай

(2021-11-26, 20:15:14)solo5 написа:  Нямам голям спомен, но и при мен на старият телефон ми се е получавало това
Влез в настройките на картата и дай разрешения на всичко
в настройките на картата има опция единствено за форматиране това беше причината да попитам има ли друг вариант

иначе резултата е същият файла не може да бъде отворен въпреки, че BS.Player или  mxplayer имат всички разрешения за достъп


Прикачени файлове Миниатюри
       

 
Цитирай

Пробвай да извадиш картата физически от телефона
Зачисти контактите и се увери че не се размества при поставянето.
Може пък при повторното поставяне да ти поиска някакви разрешения
Само гадая, не се сещам за друго
Цитирай

Да не би файлът да е във формат, който не се чете от телефона?
Опитай следното:
Свали Total Commander от плея, 2-3 МБ е.
Опитай да пуснеш файла през него. Той си има плеър, който чете на практика всичко.
Опитай да запишеш нещо на картата, ТС ще каже, че няма права. Дай ОК.
От предложеният екран, избери трите тиренца горе вляво, после картата от списъка и ОК (или Добре, нещо такова) долу вдясно.
Цитирай

Пробвай с друг плейър, например с този https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US

Пс. Сега видях че си пробвал и с този плейър.

Huawei P30
Цитирай

благодаря на всички, че се опитахте да намерите решение с което да ми помогнете

оказа се проблема  не са нито разрешенията, неподходящ плеър или файлово разширение

обикновено когато кажеш на ttorrent да пише на картата той ти предлага това да стане в дела със системните файлове 

моята грешка беше, че не си направих друга папка извън тази директория защото при андроид 10 не съм имал никакъв проблем с възпроизвеждането им

при 11 пиша без проблем на картата и виждам файловете за това много се учудих, че не мога да подкарам например mp4 с BS.Player...

 
Цитирай

Пач от 1 ноември.
Цитирай

Да и при мен пристигна вчера
Цитирай

Някой ползвал ли е такъв протектор?

Наистина ли работата с екрана е също толкова лесна, както и без него? Без пропуски или с повече натиск?

Лесно ли се поставя?

Може ли да се маха?

Просто ми е любопитно, никога не съм ползвал протектори и кейсове.
Цитирай

Аз лично предпочитам да ползвам телефона без протектор
Цитирай

реших да се разделя с моят G9 plus защото ще си купя G60 телефона е без следи от употреба с останала гаранция около година продавам го за 180

 
Цитирай

Замяна на G9 Plus за G60 не ми се вижда много смислен ъпдейт, особено ако трябва да доплащаш за него
Те са почти идентични, с изключение на камерата, която би трябвало да е една идея по-добра на g60
но не съм много сигурен. Ще очаквам да пишеш какви разлики откриваш в ползването и поведението му
Иначе цената ти от 180лв за g9 Plus е трепач.
Мисля че можеш да я направиш поне 250лв - напълно разумна цена, ако ти е пазен телефона
Имай предвид, че последно 6 гигабайтовата версия беше на 449лв по техно веригите,
а и някои модели на моторола като g60 ги надуха с по 100лв над цената
Цитирай

моят телефон е 4 Gb версия но е изненадващо бърз правил см сравнение с новия а52 на самсунг които е с 6

иначе освен камерата се изкушавам от по голямата батерия и екрана на 120херца

като минус отчитам дизайна които не ми харесва, например нюанса на синьото е различен в панела на камерата от този на корпуса

 
Цитирай

120 херца ще ти ядат по-голямата батерия по-бързо, отколкото при 9+.
Отделно по-голямата батерия с по-маломощно зарядно не е особено добра комбинация. За пример-на жена ми G10 е с 5000 мА/ч и зарядно 15 Вт; от 20 до 80% е над час (моят 9+ го прави за 13-15 мин.), а от 20 до 100% е около 2 часа.
Платформите на 9+ и 60 са еднакви, цените им също. Впрочем цената на 9+ досега не е мръднала от тези 449 лв. вече 6-7 месеца, откакто го купих.
Парите са си твои, но може би е по-разумно да не се разделяш с чудесния 9+, докато на нещо от по-висок клас не му падне цената до няколко месеца, например G100.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stern за това мнение:
  • innumerus
Цитирай

Да, G100 е друга бира
Макар матрицата на камерата да е по-малка от G9 Plus (от тази на G60 още повече)
но всичко друго му е чук. За мен един от най-големите плюсове на G9 Plus е разположения
отстрани сензор за пръстов отпечатък. По-удобен ми е отколкото да е отзад
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)