Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG V50 Sprint Unlocked
#1

Здравейте колеги,

Попаднах на доста изгодна оферта в ebay.com за LG V50, чисто нови в запечатани кутии Sprint Unlocked и с доставката и митници излиза 750лв. което според мен е повече от прекрасна цена, но имам няколко въпроса, ако знаете и/или имате опит.

https://www.ebay.com/itm/Brand-New-LG-V5...SwocFe0CAq

1. Понеже е за САЩ този модел, дали поддържа същите честите, както в България и дали ще имам някакви проблеми с мрежата?
2. Преди бях чел някъде из интернет, но не съм сигурен дали беше за Спринт или АТ&T, че ако не ползваш телефона с тяхна СИМ карта не се получават ъпдейти?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди време ползвах lg g7 внос от щатите, спринтска версия. Нямах никакви проблеми, работеше на всички честоти. Ъпдейти верно нямаше никакви, поне не и ОТА. Дърпах и инсталирах ръчно, не е голям проблем.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • Dowper, nowhere, oxuboxu
Цитирай
#3

Абе въпроса е да може да се ъпдейтне, дори и да не е ОТА. И разбира се всички честоти да си бачкат в България това са ми общо взето проблемите. Нещо друго по-специално има ли на Спринтската версия? Все пак 750лв. смятам, че е супер цена за този телефон и ако няма ядове направо да го взимам. Smile

ЕДИТ: Видях принципно, че има някакъв проблем с "Activation Device" на всяко стартиране, но се оправляо лесно през adb, т.е. и това не б итрябвало да е дерт. Иначе има глобалната версия в немския ибей ама 1000лв. не мисля, че 250лв. отгоре си заслужават за такива дреболии.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#4

Всъщност забравих да спомена, че моят беше спринтски, но флашнат с ulm версията, която беше usa unlocked. Впоследствие го флашнах с awm, което беше канадската версия и пак всичко беше точно. Не знам при теб как ще е. Винаги има доза риск при употребявани телефони, особено от Щатите.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#5

Телефоните от тази обява пише, че са чисто нови, запечатани Sprint Unlocked. Т.е. не са употребявани.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#6

Не се занимавай със Спринт и АТ&Т изобщо . Първо вече не може да се флашват. Дефакто не става това да флашнеш фърмуер за друг регион ,както ставаше при Г7. Отделно някъде четох , че има проблем с подкарването на мобилните данни . Те и за това са толкова евтини, защото за нищо не стават.
V50 или G8 само корейската версия . Редовна поддръжка и никакви проблеми . Този месец само получих два ОТА ъпдейта на V50 .
В Ebay има доста изгодна оферта в момента на V50 корейската версия - https://www.ebay.com/itm/324136139125
Изпращаш до Англия или Германия и с посредник тук без митница . За една седмица ще е при теб.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 3 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, nowhere, oxuboxu
Цитирай
#7

Благодаря ти, супер полезно мнение. Smile Благодаря и за обявата, но държа да е чисто нов. На цена до 800, макс 850лв. значи ми остават вариантите още малко да спадне V50 европейската версия, или да дебна V50/G8 корейска версия из ибей и последно да чакам Амазон Германия да заредят Г8Х и да го взема с втория екран за 815лв. и да си имам и гаранция. Принципно най-много ми се иска V50>G8>G8X но честно казано не ми се дават 1000лв. за V50 от ибей Германия, много са му вече.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • Dowper, ganchev
Цитирай
#8

Тези от обявата са неразличими от нови . Не вярвам да имат проблеми . Все пак ти си решаваш . Една година си имаш гаранция .Корейците са много точни търговци и нямат нищо общо с търгашите китайци от Али Експрес.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#9

@nowhere , ето и нов пак корейския - https://www.ebay.com/itm/233371530792

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#10

Ех как ме подкокоросваш Big Grin Труден избор, както казха от Амазон Германия за 815лв. взимам G8X с втори екран и 2г. гаранция... не разбирам защо V50, при положение, че има глобална версия се предлага на супер малко места в Европа и то на доста висока цена.

@ganchev А за този G8 какво ще кажеш? https://www.ebay.com/itm/LG-G8-ThinQ-128...ition=1000

Версията му е LMG820QM7 т.е. (US Unlocked)?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#11

Не става . Само корейската версия ,която е с три камери си струва да се вземе .

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#12

Здравейте! Бог да ви поживи заради тази тема - не вярвах, че ще открия такава. Тъкмо няма да пускам две нови теми... Имам два основни въпроса:

1. Как става префлашването на G7 за друг регион? Моят е G710N (Sk Telekom).  Обнови се до Андроид 10, но няма български език в системното меню, само добавих клавиатура Microsoft Swift. В темата споменавате, че става. Ако се махнат многото йероглифи, ще се радвам.

2. Искам съвет коя версия да избера за V50. AliExpress refurbished май е най-евтините вариант. Там има корейската версия, има и V450PM (Sprint), и v500Vm. Целта е да го ползвам за преносим hi Res audio player. Заради високото DeltaE на двата модела и ШИМ ще си ползвам друг телефон за основен. V50 е на почит в head-fi forum заради аналоговото си звучене, и това трябва да се пробва. Поне G7 има ШИМ при 1174 Hz, а ако наистина V50 има същия панел като V40, който е с ШИМ на едва 250 Hz...
Цитирай
#13

На първия въпрос за Г7 остави го с оригиналната версия на софтуера. С него ще работи най-добре. Аз лично на моя Г7,който е европейския вариант съм флашвал корейски фърмуер и не работи ,както трябва. За това го остави така.
На втория въпрос купуваш само корейската версия на В50. Но да знаеш ,че от Алито може да дойде с проблеми. Моя така дойде ,че после имаше диспути и други такива глупости.
Дано да имаш късмет.

Sent from my LG Wing using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#14

Благодаря. И G7, и V50 бих взел щатските, защото се надявах на БГ меню, и без йероглифи. Но може да има много bloatware? Интересно има ли разлика в звука...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)