Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vivacom добави Note 9 Pro в списъка с официални модели за VoLTE и VoWiFi
#1

Колеги, от днес Виваком най-после добавиха Ноте 9 Про в списъка на официално поддържаните модели за VoLTE и VoWiFi. Повече от 2 години след появата на темата за VoLTE и изпращане на инфо до Виваком и Теленор за това. Но все пак по-добре късно, отколкото никога Smile

Необходимо е да ъпдейтнете до последната официална версия на софтуера. Още инфо- в темите за VoLTE и VoWiFi: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1643861

[Изображение: 31886155.jpg]

Дано добавянето на нови модели да става по-бързо!!


Цитирай
Аксесоари
#2

То и Mi9 SE уж добавен официално ама трябва да набера *#*#86583#*#* за да се пусне.

Ако на някой не му работи да опита тоя номер.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Според линка към страницата на Виваком това вече не е необходимо. Нека потвърди някой собственик на Ноте 9 Про, ъпдейтнал до посочената версия на софтуера.


Цитирай
#4

Да потвърждавам появи се бутона за volte след като ъпдейтнах до 11.0.6.0

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Plamenchooo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#5

(2020-10-10, 00:45:04)Plamenchooo написа:  Да потвърждавам появи се бутона за volte след като ъпдейтнах до 11.0.6.0

Благодаря колега!! Много добре, значи вече не е необходимо да се въвежда код, за да се появи бутона за VoLTE.


Цитирай
#6

Извинявам се много, че използвам темата, но моля да ми обясните има ли нещо общо с VoLTE обстоятелството, че като говоря ми се появява една HD иконка на екрана (аз съм на Виваком с OnePlus 6)?
Цитирай
#7

(2020-10-10, 06:42:06)kefaes6efa написа:  Извинявам се много, че използвам темата, но моля да ми обясните има ли нещо общо с VoLTE обстоятелството, че като говоря ми се появява една HD иконка на екрана (аз съм на Виваком с OnePlus 6)?

Телефона показва hd икона дори и при 3г разговор или т.н. hd voice. Има тема в раздела за 1+ телефоните как да се активират услугите на телефоните като резултата на снимката дори и използване на EVS  кодек.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#8

Благодаря много!
Цитирай
#9

Някой друг с xiaomi redmi note 9 pro да пробва активация на volte и vowifi,с изпращане на смс на1701 съответно start и start WiFi
След ъпдейт V11.0.6.0.QJZEUXM
Цитирай
#10

Днес уж ми ги активираха тези функций след 15 мин. разговор с оператор обаче няма нищо.Нямам икона за vowifi.Единствено като смъкна щората и до чертичките с обхвата ми пише volte. И като говоря с някой абонат на виваком сега ми пише HD до времетраенето а преди не съм го виждал

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай
#11

Моделът отново е добавен в списъка на поддържащи услугите след като мистериозно беше премахнат от сайта на Виваком. Сега активира vowifi (стана дори с къстъм ром) и вече и работи.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 2 потребители изказват благодарност на batala за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)