Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен Lg G4
#1

Подариха ми заключен Lg G4 с всичките документи и кутия не става въпрос за откраднат телефон, просто детето на собственика на телефона го е заключил и сега при пускането на телефона иска парола, а то не си я спомня , моят личен телефон отиде на сервиз за смяна на дисплей и смятам докато го отремонтират да ползвам този. Има ли начин за отключване примерно с хард ресет все пак е телфон на 5 години  или въобще да не се занимавам. Предварително благодаря на отзовалите се.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако го ресетнеш вече няма да иска парола да, но за да го ползваш ще трябва да се впишеш с последния гугъл акаунт който е бил вписан. Та, ако не го знаеш, няма смисъл от ресет.

K20 Pro Premium Edition 12/512
Цитирай
#3

Мисля че на старите андроиди става,но не знам за този как е,на андроид 5 съм го правил и не иска стария акаунт.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
#4

Няколко пъти съм рисетвал G4. Никога не ми е искал стари акаунти... Дори преди няколко месеца пак го занулих, че го подарих. Никви грижи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
#5

Прави му спокойно хард ризет с бутонната комбинация.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#6

Ресетнах телефона и си влезнах с моят профил. В момента съм с андроид 6.0 видях , че последната версия за този телефон е Nougat 7.1. Някой знаели как се упдейтва до Nougat 7.1.
Цитирай
#7

Ами виж няма ли си ъпдейт в телефона... Моя сам си се ъпна преди години.
[-] 2 потребители изказват благодарност на eksoldier за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
#8

според телефона е най новият 6.0
[-] 1 потребител изказва благодарност на dimitar1234 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

7.0 официално мисля, че така и не получи европейската версия на G4. Имаше някаква V29, която е бета, но доста стабилна и я инсталираха тук. Разрови се по раздела, може и да намериш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Някой има ли европейската версия на LG-H815_Official_v29A с годен линк за теглене , че пробвах един zip файл и на 9% ми излиза грешка. Флашването го правя с LGUP.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dimitar1234 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

(2020-10-14, 10:55:49)dimitar1234 написа:  Някой има ли  европейската версия на  LG-H815_Official_v29A с годен линк за теглене , че пробвах един zip файл и на 9% ми излиза грешка. Флашването го правя с LGUP.
Да не е този - Цък

 
Цитирай
#12

Аз този го пробвах ама не става, трябва ми файла с tot. разширение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)