Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Note 8T или Xiaomi Note 9
#51

Ако си и поръчал и Midsummer Purple варианта ще е много впечатлена, гарантирам
А камерата ще видиш, че е на друго ниво и няма нищо общо с това, което сега ползва
Направо се чудя при цена от 400-500лв за този телефон, как се продават останалите :-))
Цитирай
Аксесоари
#52

Поръчах черен,утре трябва да го взема,тя го носи с flip case(тефтер) и предпочита неутрален цвят да върви на всички калъфи.Гледахме го и лилавото,но по-трудно ще се върже иначе имаше вариант
Цитирай
#53

Принта с буквичките го има само на Midsummer Purple и стои много яко с него
Цитирай
#54

Ако става въпрос за задния панел,той ще е покрит с гръб изцяло(тефтер както казах)и няма да се вижда друго освен камерите,а и съм питал за цвета жената.Примерно на детето бях взел син 7А и с някакъв шарен гръб стои по-зле отколкото ако беше черен(не че толкова се вижда де,частите които не покрива гърба-отворите).Утре ще взема Nova 5T от Мол Сердика.Иначе мога да оставя Redmi Note 8(4/64) за мен,на детето да оставя 2годишния си Xiaomi S2-3/32(10годишно е то) при досегашен Redmi 7A 2/16 на 1 година.Другия вариант да продам ако мога Note 8 за 250лв заедно с калъф Нилкин за който съм дал 24лв и да съм на загуба със 70лв и да си караме с нашите телефони.За по-малко пари няма смисъл да го продавам,на 2 месеца е и съм го взел за 300
Цитирай
#55

Остави си Note 8 на теб щом е нов, не е лош телефона
Цитирай
#56

Така ще направя,Nova 5 си свърши работата-страхотен телефон,жена ми е доволна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)