Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 9 lite след reset
#1

Здравейте хора  Smile Знам, че някои от вас умират да се позабавляват с тъпи въпроси, но ще ви доставя това удоволствие :-) По ред причини рисетнах телефона си и загубих старите SMS. Някои от тях просто ми трябват.  Имам синхрон за бакап с Гугъл. Колкото и да е нелогично, пуснах и MI акаунта, направих бакап на телефона, друг въпрос че се оказа на диска и го напълни :-)) Или, след това не се възстановиха контакти, смс и настройките на MI браузъра. Чопли, чоплих, но не намерих как да възстановя. Някой ако има предложение, моля да дава :-) Инак, ще им организирам погребение и толкоз! Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-10-17, 16:43:56)toniboy написа:  Здравейте хора  Smile Знам, че някои от вас умират да се позабавляват с тъпи въпроси, но ще ви доставя това удоволствие :-) По ред причини рисетнах телефона си и загубих старите SMS. Някои от тях просто ми трябват.  Имам синхрон за бакап с Гугъл. Колкото и да е нелогично, пуснах и MI акаунта, направих бакап на телефона, друг въпрос че се оказа на диска и го напълни :-)) Или, след това не се възстановиха контакти, смс и настройките на MI браузъра. Чопли, чоплих, но не намерих как да възстановя. Някой ако има предложение, моля да дава :-) Инак, ще им организирам погребение и толкоз! Благодаря предварително!

Инсталирай си google Drive. Ако преди си го имал на телефона, там може да има копие на смс. 
Иначе за MIUI, самия restore се намира вдясно, от менюто трябва да преместиш екрана надясно да видиш restore.
Друг е въпроса дали си имал sms запазени там. Можеш да провериш лесно от компютър като отвориш i.mi.com и се логнеш с твоя акаунт какво се пази в профила ти.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

(2020-10-23, 08:33:16)Be6i4 написа:  Инсталирай си google Drive. Ако преди си го имал на телефона, там може да има копие на смс. 
Иначе за MIUI, самия restore се намира вдясно, от менюто трябва да преместиш екрана надясно да видиш restore.
Друг е въпроса дали си имал sms запазени там. Можеш да провериш лесно от компютър като отвориш i.mi.com и се логнеш с твоя акаунт какво се пази в профила ти.

Късно благодаря за отговора :-) Гугъл драив имам, не съм го ползвала целенасочено, освен за някакви големи аттач на мейла им. Обаче се логнах на сайта, който си дал и ги намерих там. Отделен е въпроса, че си въобразявах сами да се върнат на мастото си :-) И там са полезни. Явно имам генерални неасноти по рисет процедурата. Рестор намери и направих по указанието им, отделен е въпроса, че ми напълни диска. И в крайна сметка от де си взе инфо да се въстановява, така и не м истана ясно :-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)