Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G8s бързо загряване при разговор
#1

Здравейте, преди два дни си купих LG G8s от Великобритания от веригата магазини за втора употреба CEX. Като цяло съм доволен от тях, тъй като и предишния ми телефон G6 беше от тях и не съм имал никакви проблеми. Телефона е перфектен на външен вид и няма никакви забележки по него. Проблема е, че забелязах, че много бързо загрява при провеждане на телефонен разговор. В рамките на няколко минути става изключително топъл, най вече около мястото където се намират камерите. Разбирам, че това не е нормално, но искам да попитам на какво може да се дължи? Мисля, че не е от батерията, защото се държи доста добре и не пада бързо. Приемам всякакви съвети и мнения!
[-] 1 потребител изказва благодарност на sesko87 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Май затова са го дали за продаване втора ръка.
Не би трябвало да грее. Не е редно и не е нормално.
Моят не грее. Особено пък при разговори.
Ако им е бил гаранционен е трябвало да му направят рекламация.
А не да го продават.
Сложи една програма която следи температурите в реално време и виж какви стойносто ще даде.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#3

Благодаря за съветите. Знаеш ли някоя така програма, че не съм много запознат с тях? И между другото забелязвам, че често ми се губи обхвата. За кратко време, но пък честичко..
Цитирай
#4

Cpu-Z например

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#5

Ето резултата при 5 минути разговор:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#6

Аз не се сещам друго освен да направиш хард ресет . Прехвърли си информацията от телефона на картата с памет или компютър ,защото ще се изтрие . Ако и това не помогне инсталираш програмата LG Bridge на компютъра и натискаш на актуализация на софтуера . Ако имаш нова я инсталираш ,ако не му даваш поправяне на грешки мисля ,че беше и ще ти преинсталира сегашната версия . Ако и след това не се оправи вече е ясно на къде отиват нещата за съжаление .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#7

Не е зле да се пробва и с друга сим карта. Моя също не грее.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, venko1407
Цитирай
#8

Влез в Мрежа и интернет > Мобилни мрежи > Мрежов режим > там имаш 4 възможности ...избери само Gsm и виж дали пак ще грее
[-] 1 потребител изказва благодарност на kiril271 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#9

(2020-12-09, 23:13:18)kiril271 написа:  Влез в Мрежа и интернет > Мобилни мрежи > Мрежов режим > там имаш 4 възможности ...избери само Gsm и виж дали пак ще грее

На "само GSM" не грее при разговор... На какво може да се дължи това според теб?
Цитирай
#10

На "само GSM" не грее при разговор... На какво може да се дължи това според теб?

Софтуерен или хардуерен е проблема... Мокрил ли си го? ...ако не си пробвал дай му фабрични настройки ...пробвай с друга сим от друг оператор и ако това не помогне ...сервиз
Телефона ако не е с EU версия може да не подържа някой честоти и от там да губи обхват и от постоянното търсене на мрежа да грее

(2020-12-23, 19:48:17)kiril271 написа:  На "само GSM" не грее при разговор... На какво може да се дължи това според теб?

Софтуерен или хардуерен е проблема... Мокрил ли си го? ...ако не си пробвал ,дай му фабрични настройки ...пробвай с друга сим от друг оператор и ако това не помогне ...сервиз
Телефона ако не е с EU версия може да не подържа някой честоти и от там да губи обхват и от постоянното търсене на мрежа да грее
[-] 1 потребител изказва благодарност на kiril271 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#11

От снимката, която съм прикачил може ли да се разбере дали е с EU версия? И можеш ли да ми препоръчаш някой качествен сервиз, който да реши проблема?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Най-добре в оторизиран такъв - Булграм или Сръчко.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, ganchev
Цитирай
#13

@sesko87, трябва да е с европейска версия. Ето как е при телефона на жена ми, който е официално внесен и закупен от Европа.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#14

Европейска е ...иначе и аз съм на същото мнение само в оторизиран сервиз ще ти е малко по скъпо ама ще е с по читави части
[-] 1 потребител изказва благодарност на kiril271 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)