Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Постоянен рестарт на Huawei Y5 II CUN-L21
#1

Здравейте! Телефонът не е мой,но обясненията на собственичката са,че е натиснала "ДА" на някакъв надпис че паметта и е малко. И телефона е влезнал в постоянен рестарт докато е изключил. Когато го включих да се зарежда нямаше никаква индикация да се зарежда дори и след 20 минути. Заредих батерията със зарядно до 4.24  ампера, сложих я и когато включа телефона излиза логото на хуавей за около 3 секунди и се рестартира. Изтеглих флаш туул 5.1428 , заредих фирмен ром за телефона ,но ми изписва грешки. Те са от на типа-S_BROM_DOWNLOAD_DA_FAIL ГРЕШКА (0x7D4) & 2004). Свалях други ромове за флаш туул, други версии на флаш туула, но пак излизат същите грешки. Доста изчетох за фикс на тези грешки, правих стъпките, които са за оправянето му, но излизат други грешки и се въртя в омагьосан кръг.  Сложил съм драйвъри за МТК , ADB драйвъри, но без ефект. Пробвах да влезна в рекавъри менюто, но пак не става нищо. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем? Благодаря!

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвахте ли хардресет с бутоните?
Цитирай
#3

(2020-10-17, 18:56:50)DoryanY написа:  Пробвахте ли хардресет с бутоните?

Пробвам с бутона пауър и усилване на звука, но не става нищо. Ако имате това предвид де. Пробвал съм и пауър, усилване и намаляване на звука ( едновременно и трите бутона). Пак нищо.

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай
#4

Бутон пауър и усилване на звука е и се държи до като се покаже логото около 15 секунди,ако се покаже.Друго което може да се опита ако не стане с ресета е да го включиш в лаптопа да се зарежда на ниско напрежение,може да реагира.
Цитирай
#5

(2020-10-17, 19:23:37)DoryanY написа:  Бутон пауър и усилване на звука е и се държи до като се покаже логото около 15 секунди,ако се покаже.Друго което може да се опита ако не стане с ресета е да го включиш в лаптопа да се зарежда на ниско напрежение,може да реагира.

Държа ги, включва се тела, пускам бутона пауър, стои на логото около 10 секунди и пак се рестартира. Когато се включи, дори и в лаптопа, телефона се включва и започва постоянен рестарт докато не се извади батерията. Пробвал съм какви ли не комбинации от бутоните, задържането им пак в различни комбинации, но всичко води до постоянния рестарт.

Пробвал съм и с файлове за bootloop , за fix bootloop, но пак няма ефект.

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай
#6

Виж тука https://hardresetmyphone.com/hard-reset-huawei-y5ii/
Пп.Преди имаше подобен проблем с едно redmi можеш да видиш темата https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99815
Цитирай
#7

(2020-10-17, 19:54:31)DoryanY написа:  Виж тука https://hardresetmyphone.com/hard-reset-huawei-y5ii/

Прегледах всичко. Замислих се само дали бутона на захранването не е блокирал, но когато сложа батерията телефона не се включва сам. Трябва или да натисна бутона или да го включа да се зарежда. Та отпада и този вариант. Сега свалям друг ром от руски сайт, та ще пиша дали е станал, макар че пробвах над 20 стокови, 3 които бяха за проблеми с bootlop-а , но нямаше резултат. Благодаря!
Заместих файлове в папката на scatter, както дават Руснаците, но сега изписва други грешки. Може би нямам късмет с ромовете.

Намерих ром,който се инсталира, но положението е същото. Телефона само се рестартира. Явно е хардуерен проблема?

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)