Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не се свързва на телевизор.
#1
Wink 

При връзка чрез Wi-Di не иска да се закачи за телевизора. Той е Telefunken но и с един Grunding ефекта е същия. А телефона е Redmi Note 9
Пускам шеринга на тв'то, после го намирам през телефона, давам му да се закачи. 
Тръгва да се закача, върви успешно при телевизорите и просто накрая при телефона нищо не се случва.
Демек от телвизора ми дава сдвоено. След което просто зависва и накрая е неуспешно. 
Различни стандарти, защото с Poccopfone f1 нямам грижи работи си чук. Е той е с мъничко по мощен хардуер, но пък е и по старичък от Redmi Note 9 128gb.

Motorola CLIQ Android 2.1>>>LG-GT540 CyanogenMod 7.0.2 (SwiftDroid) - Android 2.3.3 - v2.0 M3>>>Xperia Neo - Android 2.3.3
>>>>LG Optimus L 7II .>>>Sony M4 AcuaDual>>>Xiaomi Redmi 3 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой някаква идея?

Motorola CLIQ Android 2.1>>>LG-GT540 CyanogenMod 7.0.2 (SwiftDroid) - Android 2.3.3 - v2.0 M3>>>Xperia Neo - Android 2.3.3
>>>>LG Optimus L 7II .>>>Sony M4 AcuaDual>>>Xiaomi Redmi 3 Pro
Цитирай
#3

Отиди на връзка и споделяне, wi fi display, най отдолу имаш избор на канали. Пробвай каналите един по един.

С redmi 4x стана с 1 канал, с mi note 3 стана с 11 канал
[-] 1 потребител изказва благодарност на KenLii за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#4

(2020-10-18, 19:15:45)rosco написа:  При връзка чрез Wi-Di не иска да се закачи за телевизора. Той е Telefunken но и с един Grunding ефекта е същия. А телефона е Redmi Note 9
Пускам шеринга на тв'то, после го намирам през телефона, давам му да се закачи. 
Тръгва да се закача, върви успешно при телевизорите и просто накрая при телефона нищо не се случва.
Демек от телвизора ми дава сдвоено. След което просто зависва и накрая е неуспешно. 
Различни стандарти, защото с Poccopfone f1 нямам грижи работи си чук. Е той е с мъничко по мощен хардуер, но пък е и по старичък от Redmi Note 9 128gb.

И аз имам същият проблем с друг модел Xiaomi. Колко време и нерви съм загубил и то без резултат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)