Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 10 + валидна ли е гаранцията
#1

Колеги, нещо ме засърбя да си сменя 8 цата с 10 плюс. Мисля да го взема от продавалника. Харесах си един от една обява. Момчето ми изпрати снимка на гаранцията, но ме притеснява дали е валидна. Когато взимах предния се оказа, че гаранцията е невалидна - нямаше касова бележка а само гаранционна карта със същия имей, но пък хубавото е че никога не се наложи да го нося в сервиза. Сега гаранцията е с касова бележка, но пък сумата на нея е 62,98, понеже телефона е бил купен на изплащане. Къде и как мога да проверя дали е валидна гаранцията и дали е оригиналната. Ще прикача и снимка на гаранцията за по ясно


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Сумата няма значение.
А и има телефонен номер, може да звъннешв А1, адрес ако си в София директно може да провериш ако не ти преставлява проблем.
Изглежда че всичко е ОК.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • aldox
Цитирай
#3

Сумата е май първата вноска за телефончето и не мисля,че е проблем това и гаранцията си е валидна.Също така може да се свържеш със Самсунг България и там да питаш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • aldox
Цитирай
#4

Сумата на касовата бележка не трябва да те притеснява, виж IMEI на кутията и IMEI на гаранцията дали са същите, ако е така, значи всичко е наред.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • aldox, eksoldier, NaniG
Цитирай
#5

Звъннах на Самсунг България да проверя гаранцията и всичко се оказа точно. Телефончето го взех много е добре, направо си е топа на лаптопа  Rock Благодаря на всички за отговорите  Storstark
Цитирай
#6

(2020-10-22, 14:19:40)aldox написа:  Звъннах на Самсунг България да проверя гаранцията и всичко се оказа точно. Телефончето го взех много е добре, направо си е топа на лаптопа  Rock Благодаря на всички за отговорите  Storstark

С здраве и много положителни емоции да си ползваш новата джаджа!
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • aldox
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)