Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 5 5G
#1

Кога ще имаме и тема за Pixel 5? Аз вече съм собственик! 
Само да поспамя малко, но е полезно:
Ползвам също и Samsung Note 20 Ultra 5G и мога да потвърдя, че батерията на пиксела издържа три пъти повече от тази на Нота. А един Нот струва колкото два пиксела, поне тук в Германия.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
[-] 2 потребители изказват благодарност на emilkolev85 за това мнение:
  • Be6i4, Nikola.Kolew
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-10-22, 02:41:20)emilkolev85 написа:  Кога ще имаме и тема за Pixel 5? Аз вече съм собственик! 
Само да поспамя малко, но е полезно:
Ползвам също и Samsung Note 20 Ultra 5G и мога да потвърдя, че батерията на пиксела издържа три пъти повече от тази на Нота. А един Нот струва колкото два пиксела, поне тук в Германия.
Така е,но Пиксела е с голяма батерия и не е флагман.Примерно останалите пиксели също са зле откъм батерия.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-10-22, 02:41:20)emilkolev85 написа:  Кога ще имаме и тема за Pixel 5? Аз вече съм собственик! 
Само да поспамя малко, но е полезно:
Ползвам също и Samsung Note 20 Ultra 5G и мога да потвърдя, че батерията на пиксела издържа три пъти повече от тази на Нота. А един Нот струва колкото два пиксела, поне тук в Германия.
 
От къде може да се купи и за колко пари горе долу ? Хубаво телефонче изглежда компактно и със хубава камера. Не го виждам нещо в България още..Сподели ако искаш някоя друга снимка правена с телефона през деня, вътре на изсуктвена светлина и нощет режим...в интернет изглеждат доста добре. А и щом батерията държи е супер. Още един въпрос имам има ли dual sim?
Цитирай
#4

(2020-10-22, 02:41:20)emilkolev85 написа:  Кога ще имаме и тема за Pixel 5? Аз вече съм собственик! 
Google Pixel 5 - Лични впечатления и коментари

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)