Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем с дисплей S9 plus
#1

Здравейте, някой да се е сблсъсквал с проблема от този клип и да има решение.: 
 Телефона е гаранционен ходи в сервиз и ми пратиха съобщение, че е правен тест и всичко е ОК. И телефона е върнат към магазина. А за самия проблем появява се при отключване на телефона, но не винаги. Най - вече когато загрее малко повече. Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблемът ти е в дисплея. Занеси го в друг сервиз. Явно този, в който си го занесал, не си е свършил работата като хората.
Препоръчвам ти Сервиз за теб, гр. София. Адресът е бул. Андрей Ляпчев 9.
Цитирай
#3

Ми то може ли като е в гарания, да го носиш в който сервиз си избереш.
Цитирай
#4

Да, с документите можеш да го занесеш в който си поискаш от оторизираните сервизи.
Цитирай
#5

Аз си мисля,че ни ти трябва гаранция за оторизиран сервиз.Те гледат серийния номер или имея.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#6

Напротив! Задължително трябва да имаш покупен документ: фактура, касова бележка или протокол.
Имея и серийния номер могат да послужат за информация, относно минали ремонти, кога е произведен телефона и за кой пазар е произведен.
Цитирай
#7

В момента е за 3-ти път в сервиза на Теленор, ще видим какъв ще е пак резултата. В магазина, в който го оставих се озадачиха защо не го правят, може и да се правят на луди. Втория път като го върнаха имаше становище, че бил мокрен а телефона не е оставян никога под вода или нещо друго, интересно как го установиха това мокрене?!

Samsung Galaxy S9+
Цитирай
#8

Или ги мързи да работят или не искат да ощетяват сервиза.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Преди 4 дена сменях на приятел дисплей на 9s+,мога да кажа,че е страшно трудно се отвори и е почти е невъзможно да го отвориш без да не му счупиш задния панел.При мен се напука след като използвах горещ въздух и алкохол,след това не работеше и пръстовия отпечатък.В сервизите знаят това и не им се рискува да ги отварят.Дисплея е много скъп,приблизително 30-40% от стойноста на телефона и трудно се сменя.Мисля,че просто не искат да ти го сменят точно заради тия две причина,правят се на луди.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

OnePlus One,Xiaomi Mi4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)