Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bulbank mobile и revolute на huawei p40 pro
#1

Здравейте, обмислям закупуване на huawei p40 pro.
Единствено, което ме спира е липсата на GMS.
Основните ми опасения са за използването на bulbank mobile, revolute и epay. 
Може ли да се извършват плащания и преводи:
1. една сметка към друга? 
2. от булбанк към други банки? 
3.от булбанк към revolute? 
4.от revolute към друг клиент на revolute? 
5.има ли проблем при плащане в epay? 
Благодаря ви за съдействието.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
Аксесоари
#2

Стига приложението да тръгне не мисля, че ще има проблем с плащания и преводи. Булбанк работи със и без GMS, за другите не знам, не ги ползвам.
Цитирай
#3

Здравейте, имате ли проблем с работата на bulbank mobile, по специално с генерирането на динамичната парола без инсталирани google mobile services?

Благодаря ви!

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#4

(2020-11-13, 09:42:04)mcontract написа:  Здравейте, имате ли проблем с работата на bulbank mobile, по специално с генерирането на динамичната парола без инсталирани google mobile services?

Благодаря ви!

Каква е тази динамична парола? Когато взех телефона го ползвах малко без GMS и приложението на булбанк си работеше без проблем, отклчвах го в пръстов отпечък и прочие. Единствено при инсталацията ми каза на първото отваряне, че няма да работи заради гугълските услуги , но след като натиснах ОК си работеше и нямаше проблеми никакви. Не съм сигурен какво е динамична парола обаче.
Цитирай
#5

Здравейте, благодаря ви за отговора.
При плащания онлайн всеки път трябва такава парола, която се генерира автиматично от приложението и се въвежда ръчно.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#6

Аз съм пробвал поседната версия на Булбанк, мисля 1.9.1.66 от октомври, и с нея въобще не можах да активирам приложението. След въвеждането на активационният код изкарва съобщение за грешка свързано с Google Play услуги и до там. Инсталирах обаче версия от юли 1.9.45, при нея въпреки съобщението за грешка приложението се регистрира и работи. Динамичните пароли не са налични, обаче. Няма такава опция под картите. Доколкото съм разбрал, за тези пароли искат да се работи с последната версия на приложението. Лошото е, че май Булбанк няма да го направят да работи с Huawei,  служителка в банката каза, че били правили запитване и им било отказано. Кого са питали, не съм уточнявал, може би централата Unikredit.
Цитирай
#7

Благодаря ви за отговора!

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#8

Малко да апдейтна темата за bulbank mobile. Както вече писах по-горе с последната версия 1.9.1.66 свалена от Aptiode не можах да регистрирам мобилното приложение и затова инсталирах по-старата 1.9.1.45 през  МoreApp.  Съответно се нея се регистрирах, въпреки съобщението за грешка. Тази версия обаче няма 3д-паролите за картите, които се искат от някои търговци за плащане в интернет. Също, непрекъснато вади при пускане/спиране съобщение за апдейт на приложението. Инсталирах Aurora store и пуснах да се обнови bulbank mobile през нея и стана. Влиза се в мобилното банкиране без проблеми, опциите за 3д-паролите се появиха под картите, както и опция за дигитализиране на картите в портфейл (сигурно вградения на хуауеи). Едиствено самото приложение работи малко мудно и като че ли дълго се свързва, има някакви трепвания на екрана. В настройките на приложенията ми дава, че инсталираната версия е 1.9.1.66, макар че в apkmonk  последната версия е дадена като 1.9.1.45 но от 22-ри октомври 2020. Така, че коя е реалната версия не знам.
Цитирай
#9

Здравейте, а генерира ли 3d пароли и плащате ли онлайн?

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#10

Epay работи без проблем
Цитирай
#11

Здравейте, сега видях, че epay приложението е налично в app gallery.
Fibank, postbank имат също приложения в app gallery.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#12

За съжаление 3Д паролите не се получават. Днес пробвах с 1.9.1.66
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)