Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3

Хм...би трябвало да е клонинг,при повикване да звънят и двете,пък от която вдигнеш.Мисля, че се плаща някаква сума на месец за това удоволствие,но е минимална.Чел съм някъде че тикуоча се поддържа от нашите оператори за есим.Пиши ако има пазвитие,че и аз имам интерес към часовник с есим.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
Аксесоари

Само А1 поддържат тази опция 1 номер в 2 карти, при другите оператори губи смисъла, понеже ще ти трябва отделен номер за часовника.
Цитирай

Това за сим картите сме го предъвквали вече неведнъж....
От вива ако въобще са чували за такъв часовник...
И на сайта на мобвой си пише, че само за Англия и Германия Лте-то
Първо се звъни на оператора и се пита за конкретното устройство поддържат ли есим и ако да тогава се купува
Иначе пари на вятъра
Цитирай
Photo 

Това за сим картите сме го предъвквали вече неведнъж....

От вива ако въобще са чували за такъв часовник...
И на сайта на мобвой си пише, че само за Англия и Германия Лте-то
Първо се звъни на оператора и се пита за конкретното устройство поддържат ли есим и ако да тогава се купува
Иначе пари на вятъра


Има потвърждение на потребител че тикуоч  (4G/LTE ) работи с А1 .. Та за това де .    
Цитирай

(2020-12-29, 16:38:05)radexrj написа:  Има потвърждение на потребител че тикуоч  (4G/LTE ) работи с А1 .. Та за това де .

Дано стане! И честит часовник, със здраве да си го ползваш!

Часовникът си заслужава. Тепърва очакваме ъпдейти от Google; 2021 ще ни огрее и плащането през часовника, което ще го направи още по-полезен.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Плащането с google pay работи пробвах го на ticwatch pro 2020,правите си нов гугъл акаунт като държава посочвате обединено кралство.След това от телефона си добавяте новия акаунт и пускате vpn с държава англия и от приложението wear os добавяте новия акаунт в часовника и от него си избирате акаунта и в търсачката на гугъл плей пишете google pay,излиза като disable цъквате и става enable.После си добавяте дебитни карти и това е работи с карти на revolut и curve.Проблемът е че при рестарт на часовника пак трябва да се добавя акаунта.

PocoF2Pro
Цитирай

Прекалено много гимнастики. Като го пуснат официално, ще го ползвам.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

WatchMaker беше споменат каро източник на лица за часовника. Premium варианта е достатъчен за да си набави човек достатъчно количество лица: https://getwatchmaker.com

Търсемето на лица в приложението не е от най-добрите, затова може да се използва приложението WatchAwear: https://watchawear.com/
В него можете да намирате безплатни лица, но също така безплатни и отключени, които можете да променят, както и да се учите как се правят, ако ви е интересно.

WatchMaker предоставя възможност да си направиш сам лице за часовника. Около софтуерът има доста добра общност от разработчици.

Вчера имах малко свободно време и копирах едно заключено комерсиално лице за часовника. Хубавото е, че от основното лице може да се отварят второстепенни, както и да се задават шорткъти към инсталираните приложения в часовника.

Не съм дизайнер, ако някой има идеи може да сподели...

[Изображение: 811a1476b33cf743b04bef588890f02b.jpg][Изображение: acc5adfaa3bd15b890cca59982e085ab.jpg]
[Изображение: 4WYwVGd.jpg]
[Изображение: 9YPGWc0.jpg]
[Изображение: lJBTlty.jpg]
Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай

Аз отдавна ползвам тези две приложения за лица и съм изключително доволен от постоянно актуализираната бройка лица в тях.
Watch maker ми е закупена версия, позволяващи още повече наличности за проби.
Не съм се заигравал да си създавам сам, вероятно защото има твърде много готови за това. :-)
  Поръчах си да ми напечатат на 3D принтер стойки за часовника, които са проектирани като зарядна дой станция и конектора за зареждане пасва чудесно на отливката. Няма да отрека удобството на този тип станция,  пред иначе подвижния накрайник повдигащ от едната страна часовника.
  Направих запитване към два източника за печат,  като цените бяха съответно 12 лв крайна за брой и 55 лв за брой на другото място, без включени допълнителни такси, смисъл не бе крайна.
Ясно е на къде се насочих. :-)
  Проекта разбира се не е мое дело, за това съм благодарил подобаващо на създателя му.


Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • kayovas, stenlius
Цитирай

На мен ми е хоби да се пробвам с лицата за часовника. За Samsunga също си бях правил. Иначе бих редактирал само някои малки неща на отключените лица.

За следващи модели Mobvoi трябва да се замислят за поставка за зареждане. Изглежда много по-премиум и е удобно. Но те имат бая да се развиват и в други насоки.

Чакаме обещания ъпдейт на ОС, заедно с разни малки доработки. Чакаме...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Да, много от тези, които позволяват редакция, в свободното си време съм си играл да им пипна цвят, форма на стрелки или числа.
Относно чаканата актуализация H MR2, освен на многобройни въпроси кога ще бъде пусната, все суперлативи се споменават като за софтуер и нововъведения, но така и не попаднах на конкретна информация за това, какво точно трябва да включва.
Очаквания за пускане на актуализацията уж януари, пък ще видим.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ето да я има тук стойката, някой ако реши да си прави:

https://www.thingiverse.com/thing:4618850

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да вмъкнем в това число и другия модел на стоката, версия 2

Версия 2 на горната стойка е с увеличена площ на основата с цел повече стабилност.

https://www.thingiverse.com/thing:468765...Ik7E6JOVo4

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

В крайна сметка има известна яснота около очакваните промени след предстоящата актуализация до H MR2.
Надявам се наистина да има подобряване в ефективната площ на дисплея.
Очаква се по-бързо действие като цяло на софтуера, оптимизация на батерията, спиране на подсветката в пестеливия режим и т.н.
Дано това бъде само част от нововъведенията. :-)


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Много важни за мен са точки 3 и 4 от Improve секцията. Но щом ще почват бета тестове около 20.01 ще си почакаме още за финален билд, февруари, март може би...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Отлично, все чакани неща. И ако Google ни изненадат с плащане през часовника...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Едно от нещата, които най-много ми се искаше, е да намеря начин да отговарям на български с кратки думи или изречения на дадено получено съобщение от някое приложение, например Вайбър, месинджър или от друго получено такова, уви, езика ни не фигурира в списъка, а щеше да е изключително удобно.

П.п. На Мото 360, мисля нямах проблем с това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Това е найстина много тъпо. На по-старите версии на android wear и много по-дърти часовници можеше да се отговаря на вайбъра на бг и го изписваше в текст и то много точно.
Сега има приложение вайбър за часовника, но реално е напълно нефункционално
Вместо да вървят напред, гугъл я заряза тая ос и я остави на производителите на хардуер да я развиват, ама те тъпчат на място нещо...
Цитирай

Всъщност освен на Вайбър, месинджъра, който не използвах много, също няма начин за иницииране на текстово съобщение, но би ми било много удобно, ако поне мога да отговарям на получени съобщения от различните приложения.
Достатъчно беше само да натисна бутона с микрофон след получаване на известие за съобщение и да изговоря това, което искам и приложението го изпращаше.
Надявам се да го включат като възможност за вбъдеще, но едва ли.

П.п. Развиват само хардуер, за сметка на софтуер.
Едва ли някой следи за подобни дребни, но полезни неща за потребителите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте, разглеждам разни часовници и се чудя кой модел има най- голям избор от always on циферблати. Могат ли на ticwatch-a да се добавят аод фейсове подобни или същите на основния циферблат. Или е както при Huawei watch gt има 6-7 вида само, като не могат да се добавят нови. Примерно ето така на 34сек:
Цитирай

По-скоро са зарязани някои региони и езици, като нашия.
Англо и немско и предполагам и други разпрострнанени езици си говорят с асистента на часовника, като с човек.
И не се мъчат да пишат на тая клавиатурка в приложенията.
Ако гугъл асистента стане и на бг няма да имат конкуренция часовниците им тук и найстина ще са реално незаменими смарт аксесоари
Цитирай

О, това за разговори с асистента им ми се струва направо блян.
Поне отговора,  за който споменах да можем да правим, пак ще ми спести време и ще съм доволен. :-)

(2021-01-16, 20:10:39)rumo написа:  По-скоро са зарязани някои региони и езици, като нашия.
Англо и немско и предполагам и други разпрострнанени езици си говорят с асистента на часовника, като с човек.
И не се мъчат да пишат на тая клавиатурка в приложенията.
Ако гугъл асистента стане и на бг няма да имат конкуренция часовниците им тук и найстина ще са реално незаменими смарт аксесоари

--------------------------------
Не мисля,  че циферблатите трябва да са причината за закупуване на даден модел часовник, а по-скоро възможностите, които има и които са необходими за теб.
Иначе от към циферблати Wear часовниците са неограничени от към видове и могат да се инсталират много и то изключително лесно, нещо което не е така при споменатата от теб марка устройство.
Aod опция имат повечето от лицата,  като ти дават и възможност за персонализация на визия и показване на информация според желанието ти.


(2021-01-16, 20:03:20)alte449 написа:  Здравейте, разглеждам разни часовници и се чудя кой модел има най- голям избор от always on циферблати. Могат ли на ticwatch-a да се добавят аод фейсове подобни или същите на основния циферблат. Или е както при Huawei watch gt има 6-7 вида само, като не могат да се добавят нови. Примерно ето така на 34сек:

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • alte449
Цитирай

Google наемат/ха специалисти с български по комютърна лингвистика (не съм сигурен дали така се казва). Рано е за предвиждания кога ще можем да говорим с асистента им на български.

Колкото до WearOS, прочетох доста и впечатленията и мненията, които срещнах са, че миналата година най-после са обърнали внимание на тази ОС. Дали и колко, предстои да видим.

Важното е, че чакаме важен ъпдейт от Mobvoi. Надеждите са, че ще успеят все повече да използват този мощен хардуер, който часовникът има. Жалко ще е толкова мощен часовник да бъде спъван от недодялан софтуер. На хартия ъпдейтът звучи много добре, да видим на практика какво ще бъде.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Някой да иска каишки за Huawei GT/GT2/Pro? Поръчах си, дойдоха, много са хубави ама не стават за Ticwatch, твърде дебели са накрая... Sad Наложи се да режа едната за проба, става супер грозно и много ме е яд.

[Изображение: 32994717.jpg]

[Изображение: 32994718.jpg]

[Изображение: 32994719.jpg]

Дайте линк за хубави силиконови, които със сигурност пасват добре на TW 3. Търся същите цветове - синьо, оранжево, червено и жълто.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Как пък ги уцели точно такива с извивка, и с вкарани на вътре пинове. Те и оригиналните за ГТ не са така
Аз докато носих моят тик нямаше верижка, която да сложа и да не стане. Последно една стоманена с цвета на касата взех, ама тя докато дойде и часовника замина

Ето ти линк за тия от които съм взимал. Страхотни цветове и меки и стават. Закопчалката само, която е ефектна също но след време една от пластинките се охлабва. Не пречи и няма как да се откпочее, но си личи евтиното изпълнение
https://www.aliexpress.com/item/33027356...4c4dytkwHI

А тази е стоманената
https://www.aliexpress.com/item/33035804...4c4dytkwHI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)