Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3

Имат всички с wear os го имат това
Цитирай
Аксесоари

(2021-09-23, 08:12:34)emzo написа:  И в същия сайт има статия, че нищо не са подменяли Wink


Има ли опция в настройките, да не известява на часовника, докато е включен екрана или се ползва телефона ?

В същия сайт може да има много неща, ама в сайта на Мобвой Ticwatch 3 Pro си е с 4100+ както и Е3.
Цитирай

Малко са се ОбъркАли: "Mobvoi is misleading customers about the TicWatch Pro 3 and TicWatch E3’s hardware"

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Е как бе, 2 поста над тебе, друго твърдят.
Цитирай

Пичове...регистрирах CURVE в GPay на телефона, на часовника не иска...дава ми неуспешно регистриране на карта. Някаква идея?
Цитирай

На предната страница, пост №529.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • hitman666
Цитирай

Продажбите падат и народо-населението се нахъсва с намеци за ъпгрейд,... ама догодина по това време. Google така прецакаха всичките си партньори, за пореден път, та направо да ги съсипят, като пуснат свой часовник. [Изображение: 696e181214c33d524f9e17f5a4684dc3.jpg]

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

https://www.gsmarena.com/mobvoi_ticwatch...-51417.php

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нямат избор, освен да претоплят манджата. WearOS 3 най-рано в края на следващата година. А и не се знае дали изведнъж няма да наруши "високите стандарти за потребителското изживяване" и старите модели да не бъдат ъпдейтвани...

Google уби всички желаещи да правят часовници с тяхната ОС. Мудни, непредвидими, без ясна стратегия за развитието на WearOS...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Е много си краен, ще има Wear OS3 рано или късно, защо да са ги убили.
Цитирай

Виж колко модела има със Snapdragon 4100 Wear Platform.

2019 >>>2020

[Изображение: vYiRMwH.jpeg]

Ето и по Q-та:

[Изображение: loplJHR.jpeg]

Цитат:The global smartwatch market grew 35% YoY in Q1 2021 in terms of shipments. Apple drives market with 50%YoY growth followed by Huawei with 8.4% market share..

Сигурен съм, че Apple са пораснали още повече. Около мен масово колегите са часовника на Apple. Имам двама колеги с часовници на Huwawei. Моят е екзотика, и не познавам нито един, който да ползва часовник с WearOS.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Вече сме почти в 2022 все пак. Хуауей със сигурност ще намалеят, Самсунг минават WearOS, Пиксел часовник уж ще има.. Така че според мен ще има развитие, но яремето ще покаже.

На Тика работи ли ГПей между другото, защото само заради това бих се върнал към него?
Цитирай

(2021-10-15, 09:02:17)nowhere написа:  На Тика работи ли ГПей между другото, защото само заради това бих се върнал към него?

Като слънце, ползвам го всеки ден!

Ултрата:


Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • bhayduko, nowhere
Цитирай

На 11.11. ще поръчам Ticwatch e3 от AliExpress и имам мобилно банкиране към ДСК. Питането ми и е как става плащането чрез часовника .

Изпратено от моят RMX3201 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имаш G-PAY на часовника с което да плащаш, НО трябва часовника да се отключва с пин, което за мен лично обезсмисля използването на часовника като платежно средство.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай

(2021-11-06, 16:46:07)Mikk написа:  Имаш G-PAY на часовника с което да плащаш, НО трябва часовника да се отключва с пин, което за мен лично обезсмисля използването на часовника като платежно средство.

Часовника се отключва само веднъж когато го сложиш на ръката си. След това повече не ти иска пин до момента, в който го свалиш тагава отново при слагане на ръката въвеждаш пина въвеждаш и си готов.
Иначе G-Pay с карта на Банка ДСК работи абсолютно безотказно при мен.

Google Pixel 7
Цитирай

Не е задължително само пин, може и с фигура.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
[-] 1 потребител изказва благодарност на liya123 за това мнение:
  • bhayduko
Цитирай

От време на време иска и пин/шаблон при плащане но мисля че е на всяко пето плащане. Иначе това е една от най-полезните функции на часовника. Аз Gpay-а го ползвам от преди да се поддържа официално в България и си работи перфектно.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Аз от вчера съм отново с Тика 3 Про ГПС, точно заради ГПей.

Иначе и вчера и днес имах мн странни проблеми - вчера по едно време екрана беше все едно е счупен (на цветни черти) рестартирах го и се оправи. А днес беше забил и като се опитах да го пусна започнаха да се включват 1 по 1 пикселите в различни цветове и накрая си се включи. Супер странни бъгове, на предния Тик нямах такива ядове.

Ето го проблема с пикселите се прояви. Както написах включват се един по един и крайният резултат е ето това, след което трябва да го рестартирам и тръгва.

Баси късмета, чисто нов часовник. Smile

[Изображение: 36593198_m.jpg]
Цитирай

При мен Gpay на часовника не работи, иска верификация на картата, стигам до стъпка да се свържа с банката...свързвам се, оттам ми казват че имат технически проблем с часовниците. На телефона си работи с въпросната карта, на ДСК е...и така вече месец
Цитирай

(2021-11-07, 13:20:53)nedkoff написа:  От време на време иска и пин/шаблон при плащане но мисля че е на всяко пето плащане. Иначе това е една от най-полезните функции на часовника. Аз Gpay-а го ползвам от преди да се поддържа официално в България и си работи перфектно.
Всеки ден ползвам часовника за плащане и пин през часовника не ми е искало. Пин пиша на пост терминала от време на време.

(2021-11-09, 06:58:54)hitman666 написа:  При мен Gpay на часовника не работи, иска верификация на картата, стигам до стъпка да се свържа с банката...свързвам се, оттам ми казват че имат технически проблем с часовниците. На телефона си работи с въпросната карта, на ДСК е...и така вече месец

Скоро няма и да дочакаш, за момента няма българска банка, която да е сключила договор с Google. GPay можеш да ползваш с Revolut или Curve. И тук във форума май има тема, но инфо можеш да намериш в Google.
==================
По-неприят момент с плащането с часовника е, че има пост терминали, на които не минават плащанията. Не съм хванал на кои банки или дали е от модел на терминала, но има. Два пъти съм пробвал в Lidl и двата пъти не мина плащането, терминалът все едно забива за известно време.

Ще мине известно време докато се нагласят технологиите, така че да няма проблеми.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2021-11-10, 13:28:03)kayovas написа:  Скоро няма и да дочакаш, за момента няма българска банка, която да е сключила договор с Google. GPay можеш да ползваш с Revolut или Curve. И тук във форума май има тема, но инфо можеш да намериш в Google.
==================

Защо ОББ и ДСК фигурират в списъка на GPay тогава?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Crazy_hatteR за това мнение:
  • bhayduko
Цитирай

Дори ЦКБ фигурира и работя с нея от месец.
Цитирай

Аз ползвам карти на ДСК директно добавени в G-Pay от момента, в който го обявиха. Може би около месец вече.
За ДСК знам, че картата може да се добави в G-Pay и чрез тяхното мобилно приложение DSK Smart. От меню карти към всяка карта има бутон добави в G-Pay. Може да се опита и от там.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Google Pixel 7
Цитирай

На мен днес в Health ми се появи Healthy living,глупост неква.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)