Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3

Днес инсталирах някакъв ъпдейт но нищо специално. Демо секюритито е от октомври

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
Аксесоари

Пичове, аз имам проблем с качването  на карта в Google pay на часовника. Прилагам снимка на проблема, който излиза, като пробвам с Revolut и с карта на Fib, които нямат проблем с Google pay на телефона...[Изображение: Screenshot-20220128-153955-Google-Play-services.jpg]

HUAWEI P9  |  TITANIUM GREY
Цитирай

Ако е рутнат може и да не става. Аз лично съм револют карта и нямаше никакви драми с вкарването й в часовника

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Не, чисто нов е, няма руут...
LTE версията от Теленор, с активиран МултиСим, работи без проблем, но този казус не мога да го реша.

HUAWEI P9  |  TITANIUM GREY
Цитирай

(2021-10-01, 09:18:08)stenlius написа:  На предната страница, пост №529.
Относно добавянето на карти, едва ли се е променило положението...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2022-01-29, 08:42:42)farscape87 написа:  Не, чисто нов е, няма руут...
LTE версията от Теленор,  с активиран МултиСим, работи без проблем, но този казус не мога да го реша.
Аз за телефона говоря.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2022-01-29, 14:23:17)nedkoff написа:  Аз за телефона говоря.

Не, Samsung S10+ на 3 години, не е руутван

HUAWEI P9  |  TITANIUM GREY
Цитирай

След инсталацията на последния ъпдейт при вдигане на ръката се активира подсветката на монохромния дисплей, преди ъпдейта това го нямаше. Опцията Tilt to wake не е активирана! При вас как е?

(2022-01-29, 11:10:59)stenlius написа:  Относно добавянето на карти, едва ли се е променило положението...
Променило се! Аз три месеца не мога да активирам картата на часовника (на ДСК е), а на телефона си работи от както пуснаха услугата, преди две седмици след свързване с оператор ми активираха картата за часовника и сега плащам навсякъде с него. Има колеги с карта на същата банка, които доста преди мен си ползваха услугата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman666 за това мнение:
  • bhayduko
Цитирай

Можеш да го спреш в настройките на Essential mode, където има опции да се активира/деактивира подсветката в този режим, отделно също има опция за активиране/ деактивиране на подсветката в смарт режима.
Другата опция, за която казваш, че ти е деактивирана и се намира в Настройки/ Жестове, там след активирането й, от монохромния дисплей и завъртане на ръката, светва циферблата, който е нагласен за смарт режима.

(2022-01-30, 07:03:42)hitman666 написа:  След инсталацията на последния ъпдейт при вдигане на ръката се активира подсветката на монохромния дисплей, преди ъпдейта това го нямаше. Опцията Tilt to wake не е активирана! При вас как е?


Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • hitman666
Цитирай

(2022-01-30, 07:03:42)hitman666 написа:  След инсталацията на последния ъпдейт при вдигане на ръката се активира подсветката на монохромния дисплей, преди ъпдейта това го нямаше. Опцията Tilt to wake не е активирана! При вас как е?

Променило се! Аз три месеца не мога да активирам картата на часовника (на ДСК е), а на телефона си работи от както пуснаха услугата, преди две седмици след свързване с оператор ми активираха картата за часовника и сега плащам навсякъде с него. Има колеги с карта на същата банка, които доста преди мен си ползваха услугата.

Това че работи на телефона не означава че ще работи и на часовник имало някакви разлики според баните или Гугъл. С револют вкарването на картата в часовника стана бързо и лесно. За ДСК не мога да кажа нищо защото просто не използвам техните услуги.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Здравейте да попитам от къде се настройва да показва в градуси а не в целзий благодаря.

Samsung S23+
Цитирай

Не се разбира какво питаш! Градусите са или в целзий или във фаренхайт.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Да грешката е моя да показва в целзий

Samsung S23+
Цитирай

Казваш на гугъл асистента да ти показва градусите в целзий
или
https://www.youtube.com/watch?v=TrH7T1Fwhto
или
От приложението wearOS превъртете надолу и изберете Google Assistant, след това изберете настройки, след това превъртете надолу до времето и го променете от Фаренхайт на Целзий.

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на hana за това мнение:
  • ganchev, msd77
Цитирай

Благодаря за информацията.

Samsung S23+
Цитирай

Здравейте, можете ли да препоръчате клавиатура за wear os, която да поддържа кирилица.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nexus 5 - Marshmallow 6.0.1
NEONODE N2
Цитирай

(2022-03-16, 22:37:48)_GRUMPY_ написа:  Здравейте, можете ли да препоръчате клавиатура за wear os, която да поддържа кирилица.
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Gboard поддържа кирилица и гласово въвеждане на български.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
(Samsung Galaxy Watch6 classic 47мм)
[-] 1 потребител изказва благодарност на dan_palma за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2022-03-17, 12:03:04)dan_palma написа:  Gboard поддържа кирилица и гласово въвеждане на български.

Как се пуска на Ticwatch-а?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2022-03-17, 15:30:44)stenlius написа:  Как се пуска на Ticwatch-а?

Трябва да е в настройките за въвеждане и избираш Gboard като клавиатура по подразбиране

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB
(Samsung Galaxy Watch6 classic 47мм)
Цитирай

(2022-03-17, 12:03:04)dan_palma написа:  Gboard поддържа кирилица и гласово въвеждане на български.
За съжаление на Ticwatch няма опция за български език.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nexus 5 - Marshmallow 6.0.1
NEONODE N2
Цитирай

Клавиатурата Gboard на Google е различна от системните езикови настройки на часовника.
Цитирай

И пак да питам - как я пускате кирилицата в Gboard на Ticwatch-а?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Именно, аз не съм успял за цялото време в което ползвам часовника от момента на появата му, като точно затова бях накачил различни клавиатури за проба.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Edit: и аз се сдобих с часовника. Интересно изглежда, да видим кога ще ми писне да го зареждам и да го зарежа Smile

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Аз пък го разкарах и поръчах Xiaomi Watch S1, чакам го до седмица да пристигне. На Тика вибрацията (лично за мен) е много мършава и често не усещам, когато получа известие и като ми пишат виждам само последното съобщение. Тези 2 неща ме отказаха, батерията иначе е ОК и става.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)