Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3

С какъв телефон/ROM/регион си? И от плейстора ли го свали?

На някой да му пратиха часовника? Моят още виси на Awaiting shipment.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари

@kayovas
Нито на телефона ми се показва Google Pay като приложение за сваляне,  независимо от региона, който задавам, нито през часовника ми се появява в магазина.
Някаква тънкост ли има?



Във фейсбук групата за часовника зададох въпроса за липсващата версия 5 и се опитаха да ме уверят, че след софтуерна актуализация щели да отключат поддръжката за тази версия.
Основния представител на марката пак там, ме тагна с обещание, че ще отнесе въпроса ми към продуктовия им екип.
Надявам се на следваща актуализация, която да отключи това, но малко се съмнявам, че ще обърнат внимание,  освен ако не изпищят много потребители.


(2020-11-17, 10:19:32)emzo написа:  От хардуерна гледна точка няма как.

Преди време търсих БТ адаптер за ПС, исках да е 5,0.
Имаше само в Али-то, а отзивите бяха, че това са си 4.2 адаптери.

Реално тия 100метра обхват на бт5 не ги достигам, но наистина държи няколко метра повече от 4.2

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Приложението ще се появи, пуска се поетапно по сървърите на PlayStore.

И моят часовник все още не е изпратен. Има на разположение още 2 дни и половина.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Сега си погленах в революта и там имам добавяне към гугъл пей.
След като я добавите ( револют картата) може да проверите в телефона в нстройки =гугъл=услуги за профила=гугъл пей. там трябва да я има картата.

После във връзки=NFC= плащане се появява и трябва да може да се плаща с телефона.
Няма и как да разбера обаче дали реално работи  от вчера и аз в кюпа с карантираните

За часовника не знам, докато не излезе приложението в пея как ще стане


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай

Ще е голямо удобство а този аксесоар наистина, но дано държавите, които са споменати като поддръжка за плащане със смарт часовник в текста от линка да показва, че просто е непълен/ некоригиран, а не да сме поредното изключение.

(2020-11-17, 17:47:59)kayovas написа:  Чудесна новина! Ще пробвам да си настоя услугата с револют. Ще е удобно да се плаща с часовника, надавам се.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Шипнаха го, от Китай е директно, дано наистина е DDP както казаха Big Grin.

[Изображение: 32345231.png]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Интересно, да видим сега как точно ще я освободи.
Ти имаш ли кореспонденция с него, в която да пише, че ще мине фри митница, или че той ще я поеме.

Пс: Имам една пратка от федех, която освобождавам 20 дена вече, ако и с тая ме вкарат в такава сага, мерси
Цитирай

Моят още не са го шипнали. Sad

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

И моят не е изпратен. Интересно, наистина, дали няма да ни вкара всички в приключение с митницата...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2020-11-18, 13:15:18)rumo написа:  Интересно, да видим сега как точно ще я освободи.
Ти имаш ли кореспонденция с него, в която да пише, че ще мине фри митница, или че той ще я поеме.

Пс: Имам една пратка от федех, която освобождавам 20 дена вече, ако и с тая ме вкарат в такава сага, мерси

Имам, да. Потвърдиха ми, че всичко е предварително платено.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Нема бе, дишайте Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

На мен ми е интересно, тъй като за пръв път поръчвам стока на такава цена, която да се изпраща от Китай. Всичко до момента е било от европейски складове.

След 2 седмици ще се разбере.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Моят номер също започваше с 8, което пък се стори изключително странно на представителя на марката във фейсбук, при подсещането за изпращане навреме и каза, че те нямали такива номера на ордери, което пък от своя страна ме накара да помисля, че има нещо гнило в търговеца.
Да, пристигна ми пратката за 4 дни, но това не ме спря да попитам дали търговеца в Алиекспрес е официален, след като тези номера на поръчки не са техни, а ако не е официален, как са позволили да се преставя за такъв.
Иначе ако се загледа човек във всичките номера във фейсбук на поръчки предоставени от закупили часовника, всичките започват по еднакъв начин, но далеч от нашите, които виждам и тук в коментарите ви.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2020-11-18, 17:43:08)Monipeev написа:  Моят номер също започваше с 8, което пък се стори изключително странно на представителя на марката във фейсбук, при подсещането за изпращане навреме и каза, че те нямали такива номера на ордери, което пък от своя страна ме накара да помисля, че има нещо гнило в търговеца.
Да, пристигна ми пратката за 4 дни, но това не ме спря да попитам дали търговеца в Алиекспрес е официален, след като тези номера на поръчки не са техни, а ако не е официален, как са позволили да се преставя за такъв.

Няма общо с тях, а им ползва бранда и логото Ако китайски китайски търговец ти каже "добър ден" гледаш къде е слънцето.

В Китай е било прието за нормално свидетелите в съдебен процес да лъжат.

[Изображение: d167665726de996313ab4d61d27a3e7e.jpg]

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Аз така и не публикувах отговора му в предишния ми пост, защото не това ме учуди,  а изказването му за несъществуващ номер на ордер в подобен вид и липсата му на информация около него.
Иначе да, в крайна сметка потвърди, че е техен онлайн магазин, но още не е отговорил, какво нередно имаше в номера, за да го отхвърли във фейсбук темата за проследяване на поръчки и като метод за информация около статуса на поръчката, което ме наведе на мисълта за неофициален магазин и съответно липса на евентуална гаранция не дай си Боже.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Изпратиха и моя часовник. Ще е тук в началото на следвашата седмица.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Да, и аз знам, че са си официалния магазин на Мобвой, хубаво е, че все пак имаме потвърждение. Иначе на мен са ми го шипнали в 3 през нощта днес и преди 5мин. получих SMS от DHL, че очакваната доставка е на 24.11 докрая на деня.

Имам въпрос относно Гугъл Пей за по-запознатите, тъй като, както разбрхаме вече официално се предлага в България, ще има ли проблем да се ползва с часовника? Питам, понеже четох нещо от сорта, че въпреки, че е наличен за държавата Х, то това не означава, че е наличен и за Wear OS и при опит да се ползва изписва, че приложението не е налично за тази държава. И ак одействително е така, има ли как да се заобиколи това нещо на Wear OS?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Няма как. Не работи с часовника. Пробвал съм какво ли не.
И моят ще дойде на 24.11.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

А това нещо https://www.xda-developers.com/enable-go...s-wear-os/

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Това не, не ми харесва вариант да минава през 3rd party proxy, а и часовника ми е с Wear 2100 и ще му дойде тегаво. Който се престраши може да пробва на новият Tic и да каже.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Е да, принципно не е мн оферта през прокси. Въпреки ,че не може ли всеки да си направи прайвът такова? Нямам идея честно казнао, не съм зпаознат и затова питам. А и какъв е най-лошият сценарии? Да ти вземат данните на картата и да извършат плащания ли?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Смятам, че в началото на следващата година Google ще разширят услугата и с влизането на местни банки, ще има и поддръжка на Google Pay за Wear OS

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Съмнява ме, в доста вдържави, в които има Гугъл Пей от години, все още няма такъв за Wear OS.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

A бе не е кой знае какво да се палща с часовник. Удобно е, но имате и карти, и телефони. 
А аз нямам ли в джоба кеш винаги плащам с устройстово с едно на ум.
Лятото заредих резевоара догоре в една бензиностанция и часовник имах ( Гармин официално се поддържа от фибанк) и карта имах и пак ходих до нас да ровя под дюшека за 100лв. Smile
Стана и опашка и каскиерките как изтръпнаха-сега тоя дали ще се върне, щото можеше и да не се върна.
Тук в тая държава само кеша е сигурен.
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Dowper, kery70
Цитирай

Ами на мен лично много ми харесва с часовник, просто защото ми е на ръката и ми е изключително удобно. Следващото е телефон разбира се. Колкото до кеша винаги имам и кеш в мен, никога не оставам без такъв, да не говорим, че на някои места не може да се плаща с карта, на други им се развалят терминалите и можеш да уцелиш момента.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)