Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3

Да, това с вибрацията и аз го установих. Чува се, но не се усеща. Имам една фитнес гривна на xiaomi, там значително по-силно се усеща.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Да, преди съм ползвал и други и вибрациите са били добре, но тук са се изложили, а на мен ми е много важна, защото си държа телефона постоянно на без звук и без вибрация и разчитам на часовника. Да видим и Шаомито как ще е.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Явно си е до човек. Нямам и едно пропуснато известие или такова за обаждания, именно заради вибрацията.
Мисля съм я сложил на две последователни вибрации и ми е съвсем достатъчно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Да попитам, има ли възможност LCD дисплея да показва ако има приета нотификация? Сега се оказва, че не всеки път усещам вибрацията и трябва постоянно да паля главния дисплей да видя дали има нещо ново, вместо само с един поглед да е ясно, че ме чака съобщение.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

На монохромния дисплей мисля не, то всъщност за това е и опцията за включване на екрана при вдигане/ завъртане на ръката, която позволява именно това наблюдение за получени известия, освен часа разбира се.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай

Не става да, много е кофти. Сякаш бях без часовник, уж и аз слагах двойната вибрация, ама нищо. Отделно, както вече казах е дразнещо, че някой, ако ти изпрати 5 изречения, ти виждаш само последното и отново се обезсмисля часовника, като не мога да видя какво са ми писали.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай

Защо не пробвате да си инсталирате Informer, има около 10 опции за вибрация и пази история на съобщенията.
https://play.google.com/store/apps/detai...ormer.wear
(2022-04-16, 15:38:54)nowhere написа:  Не става да, много е кофти. Сякаш бях без часовник, уж и аз слагах двойната вибрация, ама нищо. Отделно, както вече казах е дразнещо, че някой, ако ти изпрати 5 изречения, ти виждаш само последното и отново се обезсмисля часовника, като не мога да видя какво са ми писали.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nexus 5 - Marshmallow 6.0.1
NEONODE N2
Цитирай

Не се бях сетил за странично приложение, за мен вече е късно, тъй като не разполагам с часовника, но колегите могат да пробват и да кажат има и разлика.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Другото което е странно, че LCD дисплея показва различен брой стъпки от ОЛЕДа. Сутринта като го сложих на ръката, ЛСДто започна да брои от към 16хх нагоре, въпреки, че цяла нощ беше на масата, а циферблатоте - от 0ла. Също по време на тренингите, ЛСД дисплея показва някакви произволни данни или прекалено рядко се актуализира инфото на него. Или пускам си брояча на обратно за пицата и той не сигнализира. Изобщо магия ми се оказа тоя часовник. Ще трябва да го сравня с фитнес гривната, че почвам полека-лека да се съмнявам в него

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

За крачките и аз съм го забелязвал но се случва само когато е в есеншъл Мод и го сложа на зарядното. Не винаги нулира крачките в края на деня и продължава да брои. След рестарт се оправя това но не е там въпроса. Може би с някой ъпдейт ще се оправи това но на мен не ми пречи. За таймера нормално е да не го изкарва все пак идеята на втория дисплей е да пести ток колкото по-малко неща показва толкова е по-ефективен.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Причината за различните стойности на различните дисплеи, е че монохромният дисплей взема данни от mobvoi приложението, а watch face-a от google fit. Аз лично не ползвам нищо на mobvoi и съм спрял всичко тяхно. Според мен Google показва една идея по-точно.
(2022-04-18, 19:59:11)jivkojj написа:  Другото което е странно, че LCD дисплея показва различен брой стъпки от ОЛЕДа. Сутринта като го сложих на ръката, ЛСДто започна да брои от към 16хх нагоре, въпреки, че цяла нощ беше на масата, а циферблатоте - от 0ла. Също по време на тренингите, ЛСД дисплея показва някакви произволни данни или прекалено рядко се актуализира инфото на него. Или пускам си брояча на обратно за пицата и той не сигнализира. Изобщо магия ми се оказа тоя часовник. Ще трябва да го сравня с фитнес гривната, че почвам полека-лека да се съмнявам в него

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nexus 5 - Marshmallow 6.0.1
NEONODE N2
Цитирай

Ако спреш всичко от Mobvoi не спира ли и ЛСД дисплея на практика? От къде ще вземе данни за тренировки и час?

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Ако спреш програмите на Mobvoi (тези, без които часовника може да функционира нормално), спира да показва само крачките на мнохромния дисплей, аз лично не го ползвам, предпочитам алтернативи като Google fit, Strava, Run keeper.... Въпрос на предпочитание. В случай, че някой реши да спира Mobvoi услуги, хубаво е да се консултира с XDA, за това е кое е безопасно да се спира и кое не.
(2022-04-19, 18:47:32)jivkojj написа:  Ако спреш всичко от Mobvoi не спира ли и ЛСД дисплея на практика? От къде ще вземе данни за тренировки и час?

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nexus 5 - Marshmallow 6.0.1
NEONODE N2
[-] 1 потребител изказва благодарност на _GRUMPY_ за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай

Здравейте!

В момента съм с Huawei Wath GT 2 (46 мм), който е от октомври 2019 година и обмислям да пусна за продажба защото търся часовник с AMOLED екран и NFC за безконтактни плащания. Гледам, че TicWatch Pro 3 GPS е от септември 2020 година. Според вас, а и за цената от 410,62 лв. добър ъпгрейд ли е?


Благодаря предварително!

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Ако държиш да плащаш с него - добър ъпгрейд е. Генерално качеството е под това на Huawei-я, но е прилично. Цената e адекватна според мен.
Ето от тук го пазарувахме преди 15 месеца в началото на темата, може би го гледаш на същото място:

[Изображение: 2022-04-28-16-44-07.png]

В ОЛХ излизат теленорски за по-добри пари, но в момента май няма. Преди 2 седмици гледах и имаше.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Здравейте,
Не мога да инсталирам вайбър на часовника.
Няма го в плей стора .
Има ли някакъв друг начин ?
Цитирай

Вайбър за уеар ос НЯМА. Има някаква добавка ,която ти позволява да виждаш получени снимки или стикери на часовника.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • bgeorgiev
Цитирай

Някой правил ли е скоро врътката с активация с карта от Vodafone UK?
Опитвам, но Wear OS приложението не ми изкарва опцията за добавяне на SIM.
Цитирай

Здравейте , има ли някой , който ползва часовника с Huawei телефон без GMS . Нормално линпротичат нещата или се ползва с ограничения?
Цитирай

Здравейте с Ticwatch e3 съм някой подкара ли gpay и безконтакното плащане с тази марка .Аз специялно съм с две карти на Дск и онлайн банкиране, но посотянно при активация ме кара да се свържа с Дск .

Изпратено от моят RMX3085 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това е ограничение от банката. Веднъж като се свържеш с ДСК и им кажеш какво искаш те ще ти активират опцията. Ограничението има за цел да предпази клиентите си.
Цитирай

Някой притежава ли Ticwatch E3?Може ли да се говори през него колко време издържа батерията?
Цитирай

Здравейте, коя е последната актуална версия на WearOS за нашия ticwatch pro3, è при men е доста стара 2.38. Да ли само при мен има проблем с актуализациите или си е тази актуалната версия.
Цитирай

При мен е Wear Os 2.41, Home App 2.62

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Провери си play store-a на часовника, обновлението ще ти се появи там, ще ти вдигне версията от 2.38 на 2.41.
(2023-01-25, 10:42:54)deko75 написа:  Здравейте, коя е последната актуална версия на WearOS за нашия ticwatch pro3, è при men е доста стара 2.38. Да ли само при мен има проблем с актуализациите или си е тази актуалната версия.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Nexus 5 - Marshmallow 6.0.1
NEONODE N2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)