Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TicWatch Pro 3

Май това беше с актуализациите ма часовника. Кот било, било.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

По принцип нямам против, работи чудесно за мен до сега, което е по-добре от пускане на например Wear OS 3 и после тепърва доизпипване на софтуера за пропуски или липса на оптимизации.
Вече 2 години и 4 месеца съм с него и вероятно след някой месец при излизането на следващия модел на марката или надявам се алтернативна с добра цена, ще премина към друг.
Иначе не спирам да ги оглеждам, но при положение, че напълно покрива очакванията ми на този етап , ще имам време за гледане на ревюта на нови моделчета през предстоящата година.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

И аз съм така, часовника си работи стабилно и безгрижно. Няма да го ъпдейтнат до OS 3 най-вероятно - във FB групата ги пресират яко Mobvoi, но няма обратна връзка.
Вероятната причина е, че трябва да направят собствен апликейшън, който да подмени WearOS апп-а от Google. Явно нямат ресурси/желание/финансови причини да го правят и това ще е.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Здравейте,знае ли някой да ли има начин за качване на Български език,
На Tic watch pro3,
Поздрави.
Цитирай

Ако имаш предвид за писане на бъкгарски, а не българско меню, аз също съм се интересувал, но за момента уви.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Знам, че в Wear OS 3 има българско меню. Така, че ако имаме щастието да го получим, ще се радваме и на възможността да отговаряме на български.

Моят часовник също е с Wear OS 2.38 и по никакъв начин не иска да се ъпдейтне на 2.41. Home app e 2.59. Проверил съм навсякъде където е възможно да се направи ъпдейт и не става. Къде бъркам?
Цитирай

Свали си последната версия за часовника от Интернет на него или на телефона, прехвърли файла на часовника и инсталираш.
Вече не знам как и през какво минах, за да се инсталира, но не очаквай чудеса.

П.п. От къде е купуван часовника?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Добре, благодаря. Ще потърся в интернет, въпреки че незнам какво точно да търся. Предполагам да търся последния фирмуер за въпросния часовник? Купуван е от Амазон.
Цитирай

Опитай с този линк:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc...3-release/

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Благодаря, много! Стана Smile Тъй като се наложи да прочета каква е процедурата по инсталацията, успях даже и Страва да си инсталирам. Все още не съм я тествал.
Цитирай

Mobvoi явно работят, но не знам дали и по нашия часовник! Пуснаха платформа в която да следите данните си от часовника. Адреса е h.mobvoi.com. Отваря се през настолен браузър. Малко бавно работи, но може и да е от нета при мен. Смятам, че има малко по-подробни данни и възможност да си сваляте тренировки във формат .tcx. Дано скоро ни зарадват с нов WearOS.
[-] 2 потребители изказват благодарност на kamisto за това мнение:
  • Be6i4, Monipeev
Цитирай

появи се видео с бета версия на WearOS 3.0 :
тук

Sent from my SM-T970 using Tapatalk

Моите Андроид устройства: Samsung S21Ultra, Samsung Galaxy Tab S7+

TicWatch Pro3, Fossil GEN5
Цитирай

Не знам дали да се радва човек или не. Изключително малко са вече притежателите като цяло на модела.
Твърде късно ще я пуснат, ако действително планират да я пуснат за TicWatch Pro 3. Никаква софтуерна поддръжка.
Алтернативните марки не спят с актуализациите и с новите си модели.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Ще я пуснат за да отбият номера, но кога ще е...
То проблемът е, че моделът на WOS 3x принуждава производителите да разработят и съответното приложение за управление - няма вече WearOS app от Google. И това коства ресурси, а все пак нашите хора са отявлени китайци и вероятно малкото им ресурси са насочени в разработката на новият модел, от който ще печелят. Текущото приложение на Mobvoi е козметика и не става, скептичен съм, че ще направят изобщо нещо...
Потребителите не са никак малко, но повечето лека полека се изнервят и мигрират на другите марки. На мен не ми пречи - дори след толкова време часовникът си работи коректно и батерията държи много като за WearOS.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да, определено не се оплаквам от часовника, просто обещанията им за пуск на версия 3 на операционната система за мисля миналата година, не се увенчаха с резултат.
Не съм от потребителите, които ако не получат актуализация, сменят бранда, просто коментирам.
За мобилни устройства има актуализации на няколко версии на Андроид за 3-4 години,а тук за 3-те години уви каквото и да било. То пач за сигурност няма, аз за версии на Wear Os говоря. Smile
Иска ми се да видя какво ново планират като устройство, а за операционна система ще видим.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Аз съм доволен от часовника и на това ниво на ОС ама не ми харесва реализацията на говорителя - намокри ли се не става за нищо. Това е една от причините поради които се замислям за някой амазфит. Не знам при вас как е но аз работя при условия при които часовника е почти постоянно къпан, или да го обясня правилно - трябва да се мие заради масло, кал и т.н. Определено не е на ниво в тези условия.
Цитирай

Не знам дали нещо би удържало на маслото и калта в едно изречение с разговори и микрофон, но пък за мен е изключително удобен, в моментите, когато не мога да вдигна от телефона. Smile
Далеч съм от подобни условия и това не е причина да мисля за евентуална смяна на бранд или надявам се мидел.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Грешно се изразих - много ясно че не го поливам с масло. Просто доста често се мия като се нацапам включително часовника. Говорителя му просто не е много пригоден за това.
Цитирай

Колеги, някой/и от вас ползва ли услигите на ОББ и скоро успявал ли е да си добави дебитната карта в Wallet на часовника, да речем при при смяна на телефон или нулирането му до фабрични настройки ?
На телефона въпросната карта е добавена. След сдвояване на часовника и телефона, часовника засича добавената карта в приложението Wallet, но след това препраща към телефона за верификация в приложението wallet....От там насетне приложението иска потвърждаване от банката, но от може би година и нещо ОББ не изпращат токени с числа за верификация на карта в GPay, а директно от тяхното приложение по някакъв начин препраща към Gpay. Но това последното се отнася когато се активира Gpay на телефона.
Ако някой знае как да се активира на часовника, ще съм му благодарен (ест за ОББ говоря).
Цитирай

(2023-05-18, 13:41:33)didkobanditko написа:  Колеги, някой/и от вас ползва ли услигите на ОББ и скоро успявал ли е да си добави дебитната карта в Wallet на часовника, да речем при при смяна на телефон или нулирането му до фабрични настройки ?
На телефона въпросната карта е добавена. След сдвояване на часовника и телефона, часовника засича добавената карта в приложението Wallet, но след това препраща към телефона за верификация в приложението wallet....От там насетне приложението иска потвърждаване от банката, но от може би година и нещо ОББ не изпращат токени с числа за верификация на карта в GPay, а директно от тяхното приложение по някакъв начин препраща към Gpay. Но това последното се отнася когато се активира Gpay  на телефона.
Ако някой знае как да се активира на часовника, ще съм му благодарен (ест за ОББ говоря).

След хиляди опити от моя страна, накрая реших да пиша на ОББ, да видя къде може да е проблема. Отговориха ми, че тъй като вече ползвам картата на едно устройство няма как и на второ, отделно все още не поддържали разплащания през часовник. Просто върха...
Пробвайте и вие да ги попитате поне да се съберем повече мрънкащи и да направят нещо по въпроса.

Samsung A52s 
[-] 1 потребител изказва благодарност на ronzito_130 за това мнение:
  • didkobanditko
Цитирай

(2023-05-19, 16:56:33)ronzito_130 написа:  След хиляди опити от моя страна, накрая реших да пиша на ОББ, да видя къде може да е проблема. Отговориха ми, че тъй като вече ползвам картата на едно устройство няма как и на второ, отделно все още не поддържали разплащания през часовник. Просто върха...
Пробвайте и вие да ги попитате поне да се съберем повече мрънкащи и да направят нещо по въпроса.
Когато верификацията ставаше с изпращане на код чрез смс - ставаше без никакви проблеми на часовника. Но определено ще посетя клон на банката да ги разбутам дет се вика.
[-] 2 потребители изказват благодарност на didkobanditko за това мнение:
  • OTBOPKOTO, ronzito_130
Цитирай

(2023-05-19, 16:56:33)ronzito_130 написа:  След хиляди опити от моя страна, накрая реших да пиша на ОББ, да видя къде може да е проблема. Отговориха ми, че тъй като вече ползвам картата на едно устройство няма как и на второ, отделно все още не поддържали разплащания през часовник. Просто върха...
Пробвайте и вие да ги попитате поне да се съберем повече мрънкащи и да направят нещо по въпроса.

Аз с голямо желание дочаках сливането от КБЦ в ОББ, поръчах си нова карта от ОББ за да установя днес същото,
Не мога да я добавя на часовника(Fossil Gen6, но моделът няма значение тук).
В чата ми казаха "първо я добавете на часовника от бутона add to gpay, чрез въпросното препращане от тяхното приложение. Както сте писали - нито пишеш номер на картата, нито верифицираш. Ама това няма как да стане да я препрати към часовника. Явно така работи само за добавяне в телефона.

Едит за да не пиша пореден пост: Съпортът им са абсолютни безполезници. 3 пъти ми обясняват да цъкам add to gpay в тяхното приложение и да избера часовника, а тя картата така си отива директно в wallet-а на телефона.
Цитирай

Мина много време откакто го ползвам. И не намирам с какво да го сменя, все още работи безпроблемно и батерията държи чудесно, прави си по 3 денонощия с essential mode нощем и всичко пуснато да мери. Няма и драскотина по него, а съм го удрял в безброй рамки и врати - керамичният безел е супер.
Реших да ги бойкотирам с TW5, въпреки, че беше на мега добра цена сега около 420 лв. Ъпдейт политиката е много зле, новият им апп също е зле.
Ще се ползва докато умре и си поръчах за разнообразие един Amazfit GTR 3 Pro да го ползвам успоредно и да начеша гъдела от нова играчка.[Изображение: 0e41d7616f904a1840d90b3ee0867558.jpg][Изображение: 70b6e260f38e48b1a2b22574b8d3b086.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • emzo, sapiora
Цитирай

Така е . Железен часовник ,но с тази тяхна политика на никакви ъпдейти изгубиха доста клиенти , според мен. Моя го продадох и минах на Galaxy Watch 5 Pro и никак не съжалявам. Батерия държи ,както Тикуоча около 3 дена.

Sent from my Samsung Galaxy S23 Ultra using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Tw5 е по-зле или просто не си заслужава смянатв от tw3 ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)