Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за настройване на известията
#1

Здравейте. Имам въпрос за Samsung Galaxy A41. Възможно ли е при получаване на SMS , вайбър съобщение или пропуснато обаждане да се появи светлинна индикация на заключения екран и да не се маха до отваряне на съобщението? Например под предната камера може да се настрои крайна светкавица, светеща в цвят по избор, но тя светва само при получаване на съобщение и спира да свети. Възможно ли е да остане за постоянно до отваряне на съобщението?

Това, което има като настройка за заключения екран е Always on Display > Да се показва винаги. С нея винаги когато е заключен телефона показва часа, датата, батерията и известията от приложенията, но това не ме устройва. Предпочитам само някакъв вид светлина, без информация за приложенията, часа и т.н
[Изображение: hqdefault.jpg]
Знам, че няма LED лампичка, но ако нещо подобно на крайната светкавица може да се включи за постоянно ще е супер. Или нещо подобно, но без час и дата:
[Изображение: maxresdefault.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, виж в Google Play има приложения.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Изтеглих aod Notify, но не откривам светлинна индикация за постоянно, а само в момента на получаване на съобщението.
Цитирай
#4

Ми то попринцип затова е AOD, лед индикация няма да има, защото телефони с рамки няма вече, да беше удобно, но свърши. Иначе не знам колко ще е от ползва да свети постоянно, защото то не е като AOD да се мърда и може след време да прогори дисплея, но пробвай няколко може и да има.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • icoslav
Цитирай
#5

Опитай с NoLED. Може да се изтегли оттук - Цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • icoslav
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)