Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7 - обсъждане новия MIUI 12.0.2.0.QFGEUXM
#26

(2020-11-02, 16:12:52)dedo pop написа:  При използване на жестове липсва функцията за бързо преминаване между последните две използвани приложения.
Има я, ама с други жест е. Старата беше малко по-удобна.
(2020-11-03, 08:31:50)Nikolay написа:  Ето така са при мен всички известия на заключен екран, горе долу в тоя формат.

Най-сигурното след такъв ъпдейт си е ресета. Винаги ще има нещо, което да е бъгнато и омазано. При мен например, преди да ресетна фейса нямаше тъмен режим. Не знам дали беше съвпадение, ама точно след него дойде. И други случаи имам за дребни и не толкова дребни бъгчета. Имал съм и липсващи настройки в менюто.

Poco F3
Цитирай
Аксесоари
#27

Така е но не ми се настройва...
Цитирай
#28

Моя GPS тотално отказа, гледах на приложения намира сателитите но не се свързва с тях...

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#29

След връщането на заводските настройки, GPS-а се оправи. Поне при мен!?
Цитирай
#30

И при мен проблема с известията на заключен екран. Сега даже върви като пушка!
Цитирай
#31

Телефона го взех може би месец след като излезе . От тогава никога не е ресетван , ъпдейтва се редовно , натъпкан е доволно , играят се игри , и т.н. . Никога не съм имал от изброените проблеми от началото на темата . Не знам дали е късмет или начин на ползване
Цитирай
#32

По-скоро е начин на ползване.
Цитирай
#33

(2020-11-12, 11:11:13)sleeper написа:  Телефона го взех може би месец след като излезе . От тогава никога не е ресетван , ъпдейтва се редовно , натъпкан е доволно , играят се игри , и т.н. . Никога не съм имал от изброените проблеми от началото на темата . Не знам дали е късмет или начин на ползване

Ако кажеш че и gps-a ти работи без проблем няма да ти поварвам.
Цитирай
#34

(2020-11-12, 17:24:20)esil2 написа:  Ако кажеш че и gps-a ти работи без проблем няма да ти поварвам.

Аз съм по същият начин като колегата, имам го същото време, ползвам го по същият начин, ежедневно всичко ъпдейтвам, което има ъпдейт и никога не съм имал някой от споменатите проблеми.
Рестартирам го на 3-4 седмици, а GPS-а поне в автомобил на предното стъкло си бачка без проблем, изключва и бавничко хваща като го заключа телефона и после го отключа.
С RN7 съм китайски 6/64 с EU ром.

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256
Цитирай
#35

(2020-11-12, 17:24:20)esil2 написа:  Ако кажеш че и gps-a ти работи без проблем няма да ти поварвам.
Не съм имал проблеми , когато съм го ползвал . На всички "апове" ли ти прави проблеми , или само на някои ?
Цитирай
#36

Някой да има проблем със звука през блутут? Когато го вържа към колонката звука в сравнение с miui 11 е коренно по слаб.

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB
Цитирай
#37

На всички Апове без изключение за GPS.. просто не се свързва...позиционира те,но до там.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#38

Оказва се наистина кофти версия този ъпдейт, дори след връщане на настройките! Това се оправя след рестарт - горе в дясно.

   
Цитирай
#39

Кое горе в дясно ?
Цитирай
#40

Наслагване повторно на иконите за батерия wifi час Bluetooth.
Цитирай
#41

Общо взето нищо ново е това miui 12, един контролен център но не го ползвам защото не отчита трафика. Понякога като отворя някоя снимка в галерията и телефона замръзва бутона за връщане назад не реагира. За батерията не може да се разбере колко часа екран се прави, показанията са неточни и променливи, за gps-a не ми се говори, до сега не бях виждал телефон с толкова скапан gps.
Цитирай
#42

За екрана за мен най-лесната и интуитивна програма е GSam Battery Monitor, поне това можеш да си помогнеш...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#43

И аз съм много недоволен от този ъпдейт, осраха 12ката...
Цитирай
#44

Ъпдейтът не струва не само на Redmi Note 7. Синът си взе Poco F2 след като му откраднаха седмицата, първите му отзиви за телефона бяха възторжени, но от както е с 12 въобще не е доволен. Моят телефон стана изключително бавен и в тази връзка питам има ли начин да му сложа някоя стара версия?
Цитирай
#45

Отключваш буутлоудъра и през фастбуут опитваш по-стара
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • dedo pop
Цитирай
#46

Въпреки че след ъпдейта правих хард ресет вече и в интернет като сърфирам телефона понякога забива. Още половин година да му изтече гаранцията и ще се разделяме с този телефон. Когато го купих имах някакви надежди в марката Xiaomi но май всичко е било напразно.
Цитирай
#47

(2020-12-10, 11:05:18)esil2 написа:  Въпреки че след ъпдейта правих хард ресет вече и в интернет като сърфирам телефона понякога забива. Още половин година да му изтече гаранцията и ще се разделяме с този телефон. Когато го купих имах някакви надежди в марката Xiaomi но май всичко е било напразно.

Някъде четох, че това забиване е от Crome. Препоръчват за браузър Opera.
[-] 1 потребител изказва благодарност на izibizi за това мнение:
  • krasicvetkov
Цитирай
#48

Chrome ползвам само за превод на страници иначе сърфирам с вградения браузър и с uc browser.
Цитирай
#49

В началото като купих този телефон , беше много добре, с времето страна отвратителен след всеки ъпдейт! Дори и след ресет пак лагва на моменти. За gps-а да не говорим, умря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kracme за това мнение:
  • esil2
Цитирай
#50

При мен не лагва грам никъде.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)