Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 10 PRO няма сертификация по Google Play protect
#1

Здравейте Всички, извинявам се предварително ако темата вече е дискутирана....?
Купих на дъщеря си гореспоменатия телефон. Още веднага след нормалните ровичкания за запознаване с това чудо на китайските технологии, Тя забеляза че не може да инсталира едно определено приложение. Става дума за обикновенно приложение за интернет банкиране. След известно време се оказа че проблема е в сертифицирането по Гугъл Плей Протект. 
Комуникирахме с Продавача, той ни каза да изпратим телефона до тях, след което щял да го прати в сервиз оторизиран да се занимава с подобни проблеми...
Отне два месеца и няколко стотин разговора с продавачите и сервиза за да ни кажат накрая че просто ще ни пратят нов телефон......
Новия пристигна днес. Има абсолютно същия проблем. Вече не вярвам че само аз съм се сблъсквал с нещо подобно. 
Ако има и други като мен, може ли да споделят какво е решението.....????☹️


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е на Шяоми недоглеждане, би трябвало те да поемат нещата за разрешаване. А виждам и, че Плейстор е с доста стара версия, явно нещата са на синджир.

https://xiaomi.eu/community/threads/play...-10.56454/

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

След като чукнеш на надписа Сертифициране от Google Play protect излиза това.Явно продавачите продават устройства които нямат съответния сертификат на гугъл.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Зависи с какъв ром е телефона и дали е отключен буутлоудъра.
При глобален ром на китайски телефон е задължително да е отключен и съответно е несертифициран.
Цитирай
#5

Колега, моя телефон също не е сертифициран от плей протект, но нямам никакви проблеми с ползването на плей стора и инсталиране на приложения от там. По-скоро проблема ти е в старата версия на плей стор-а. При мен е версия 22.4.25. Пробвай да я актуализираш, а ако не стане махане и качване на по-нова.
Цитирай
#6

Вече е актуализирана до последната. Става въпрос за едно определено приложение на Revolut. Изобщо не се появява в плейсторито, а ако си го сложиш като инсталационен файл не иска да го инсталира...??
Цитирай
#7

Интересно аз съм с отключен буутлоудер и Xiaomi.eu rom и мога да го инсталирам.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#8

(2020-10-30, 13:39:44)wentci_75 написа:  Вече е актуализирана до последната. Става въпрос за едно определено приложение на Revolut. Изобщо не се появява в плейсторито, а ако си го сложиш като инсталационен файл не иска да го инсталира...??

Щом ви е толкова зор с това приложение, можете да го инсталирате на комрютър с андроид емулатор.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#9

От къде е купен този телефон? Какъв му е рома? На абаут диалога ще пише какъв е. Линка към xiaomi.eu не е коректен, това са къстъм ромове и нямат общо с официалните.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)